some wow&gw

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Feb 19, 2008 9:39 am

Rayko wrote:
Като изключим дребния факт че е в фентъзи вселената, която е доста по-тъпа според мен....
Опс,сега изгледах клипчето.Е,това ми приличше на грозна имитацийка на анимерането на ВоВ а да не говорим че героите вървяха сякаш са работили на къра 2 дена без почивка.Верно,трябва да се даде малко почивка на фентъзи вселената,ся загубиха сай-фай нърдовете :lol:
То щото Близард са постигнали невероятни висини в анимирането в WoW :twisted:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Feb 19, 2008 11:18 am

Delegat wrote:
Rayko wrote:
Като изключим дребния факт че е в фентъзи вселената, която е доста по-тъпа според мен....
Опс,сега изгледах клипчето.Е,това ми приличше на грозна имитацийка на анимерането на ВоВ а да не говорим че героите вървяха сякаш са работили на къра 2 дена без почивка.Верно,трябва да се даде малко почивка на фентъзи вселената,ся загубиха сай-фай нърдовете :lol:
То щото Близард са постигнали невероятни висини в анимирането в WoW :twisted:
Dude, we REALLY CAN TELL you are playing Guild Wars.... :roll:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 19, 2008 11:20 am

Всъщност е доста прав май, доколкото си спомням заради постоянния инстансинг ГВ има по-малко играчи на едно място и съответно графиката е доста по-читава.
This is it. Ground zero.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Feb 19, 2008 11:24 am

Сега, много те уважавам и обичам, но НЯМАШ ПРАВО НА ДУМА. Така че ОФ ю ГОУ ТУ "Кът на Програмиста" и така :lol:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 19, 2008 11:28 am

УОУ си е грозен... :lol:
This is it. Ground zero.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Feb 19, 2008 12:13 pm

Muad_Dib wrote:
Delegat wrote:
Rayko wrote: Опс,сега изгледах клипчето.Е,това ми приличше на грозна имитацийка на анимерането на ВоВ а да не говорим че героите вървяха сякаш са работили на къра 2 дена без почивка.Верно,трябва да се даде малко почивка на фентъзи вселената,ся загубиха сай-фай нърдовете :lol:
То щото Близард са постигнали невероятни висини в анимирането в WoW :twisted:
Dude, we REALLY CAN TELL you are playing Guild Wars.... :roll:
Всъщност от две седмици и половина играя WoW, но това не означава че ще си затворя очите за несъвършенствата й. От към графичен енджин, анимиране, ъпдейт система и ПвП - GW >>> WoW

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Feb 19, 2008 12:16 pm

Човече, наистина не ми се занимава с теб. Знам, че си по-възрастен и в прав текст ти го казвам, за да не си губим и двамата времето (това при условие, че в момента си имам и други проблеми и поредната безмислена 20-постова дискусия на тема ГВ срещу най-якото ВСЕПРИЗНАТО ММО не ми се води...).

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Feb 19, 2008 12:24 pm

Напълно подкрепям Делегата в това отношение. Играла съм ГВ, ВоВът съм го виждала у Никола няколко пъти за по няколко часа и у Валката тук-там докато той е играл. Всяка една от игрите има предимства пред другата, та, хайде, верно, да не спорим. :x :evil:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Feb 19, 2008 12:26 pm

ще се осъзнаете и вие някой ден.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 19, 2008 12:26 pm

Е хубаво де, никой не води некви огромни спорове, ясно, че УОУ има фенбазата и едикви си предимства, просто фактите са, че е по-грозен и толкоз, нема кво да се водят километрични дискусии :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Feb 19, 2008 12:29 pm

Стига сте правили на утрепани - и Жоро и особено Дима - не става въпрос за скапаната графика, ясно, че е по-добра в Гилд Уорс. Пичът писа за ПВП-то и още неща, които вече са сериозните глупости.

И Жоре наистина се насочи към изхода - нито едното си го играл, нито другото, не виждам с какво мнението ти е меродавно :lol:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Feb 19, 2008 12:32 pm

Muad_Dib wrote:Стига сте правили на утрепани - и Жоро и особено Дима - не става въпрос за скапаната графика, ясно, че е по-добра в Гилд Уорс. Пичът писа за ПВП-то и още неща, които вече са сериозните глупости.
Eдин кратичък въпрос имам към тебе и да приключваме: Ти GvG виждал ли си? А играл ли си? Ок, станаха два въпроса :D

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Feb 19, 2008 12:35 pm

Дюд, ти играл ли си 40 на 40 Алтерак Валей на 60ти левел? Или 2 на 2 арена срещу яки пичове?

И въобще бил ли някога в следната ситуация в пробития ви инстансиран свят: 3 Ордски рейда от по 40 човека и 2 Алиански пак от по 40 се опитва да убият огромен WORLD OUTDOOR BOSS (нещо, което в ГВ нямате) едновременно биейки се едни с други? :wink:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Feb 19, 2008 12:38 pm

Muad_Dib wrote:Дюд, ти играл ли си 40 на 40 Алтерак Валей на 60ти левел? Или 2 на 2 арена срещу яки пичове?

И въобще бил ли някога в следната ситуация в пробития ви инстансиран свят: 3 Ордски рейда от по 40 човека и 2 Алиански пак от по 40 се опитва да убият огромен WORLD OUTDOOR BOSS (нещо, което в ГВ нямате) едновременно биейки се едни с други? :wink:


Не, ама съм виждал мулти на Doom II само с резачки!
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Feb 19, 2008 12:39 pm

аз пък на Serious Sam мулти само с ТОПОВЕ!!!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests