some wow&gw

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Feb 19, 2008 12:42 pm

The Dragon wrote:
Muad_Dib wrote:Дюд, ти играл ли си 40 на 40 Алтерак Валей на 60ти левел? Или 2 на 2 арена срещу яки пичове?

И въобще бил ли някога в следната ситуация в пробития ви инстансиран свят: 3 Ордски рейда от по 40 човека и 2 Алиански пак от по 40 се опитва да убият огромен WORLD OUTDOOR BOSS (нещо, което в ГВ нямате) едновременно биейки се едни с други? :wink:


Не, ама съм виждал мулти на Doom II само с резачки!
Надявам се да ти изтрият скапаното спам съобщение и обещавам да ти върна жеста в кът на програмиста или нещо подобно :wink:

И не, не е смешно. ИЧ.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Feb 19, 2008 12:47 pm

Muad_Dib wrote:Дюд, ти играл ли си 40 на 40 Алтерак Валей на 60ти левел? Или 2 на 2 арена срещу яки пичове?

И въобще бил ли някога в следната ситуация в пробития ви инстансиран свят: 3 Ордски рейда от по 40 човека и 2 Алиански пак от по 40 се опитва да убият огромен WORLD OUTDOOR BOSS (нещо, което в ГВ нямате) едновременно биейки се едни с други? :wink:
Огромни мелета с лопати да ги ринеш и недей да отговаряш на въпроса ми с въпрос. И от кога рейдовете се броят за ПвП? В арените как да е, но къде отива координацията в 40 vs 40? ГвГто в GW е едиствения ПвП режим в което и да е ММО с най-силно застъпен стратегически елемент.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 19, 2008 12:48 pm

@Никича - Въпреки че принципно намирам мненията на Делегата за арогантни и споро-провокиращи, мисля, че всеки в тая тема може и сам да види, че той упомена единствено анимирането (и.е. по-общо графиката, която всички можем да видим и без да сме играли играта, та ще те помоля да престанеш с поканите за напускане на темата ;р). ТИ след това се заяде на база ГВ вс УОУ (мнението "личи си от светлинни години, че си ГВеец") и оттам тръгнаха останалите ПвП неща, етц. Така че ако някой тук е виновен за обръщането на чисто графичния (и загубен по подразбиране от УОУ) спор към спор между целите игри и фенбазите им, И ако някой тук се прави на удрен, това си ти бате!!!!
This is it. Ground zero.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Feb 19, 2008 12:52 pm

Уотевър, пишете си самички в скапаната тема и се задоволявайте с "обективните" оценки на Делегате, няма какво да ги мисли моите очевидно "субективни".

Аз от поредния флейминг спор с компетенти нямам нужда в момента.

Един игнор от мен.

ЕДИТ: Ако наистина админстваше - щеше да изтриеш цялата минала дотук страница и половин лайна, защото темата се казва ПРЕДСТОЯЩИ ЗАГЛАВИЯ.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 19, 2008 1:19 pm

Fair enough, направено е.

Като изключим, че това е работа на модераторите на форума, а не на админа ;)
This is it. Ground zero.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Tue Feb 19, 2008 2:00 pm

Само дето вие сте наспамили всичко това за 3 часа, а аз не вися чак нон стоп във форума ;)
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Feb 19, 2008 2:22 pm

безмислено е да се спори!2 000 000 човека играят в Европа бийт дат! гилд уорса има фенове само защото е безплатна.тя не предлага нищо повече от УОУ и е доста по-скучна

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Tue Feb 19, 2008 2:26 pm

безсмислено е да се спори, да.
ГВ е единствената ММО игра със състезателно ПвП базирано 100% на скил и 0% на грайнд. :)

иначе графиката на УоУ има много добър арт дайрекшън. арт дайрекшън > енджин.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 19, 2008 2:27 pm

Т.е. комиксоподобноанимационен = добър?
This is it. Ground zero.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Tue Feb 19, 2008 2:29 pm

cartoon != комиксоподобен.
УоУ, както и всяка игра на близ, върви перфектно на машини от преди новата ера. перфектно се компенсира ръбата графика с подходящ арт стил.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Feb 19, 2008 2:31 pm

Ръбатата графика смуче принципно. Винаги е смучела и винаги ще го прави. Добре че некст-джена най-сетне я положи в гроба, където й беше мястото по принцип.

Картуун = анимационен (комиксите ги казах, за да уточня типа анимация, в смисъл рисувана, а не фотореалистична такава).

Иначе не мисля, че арт дирекшъна може да бъде съден обективно, щото е въпрос на вкус. Мен УОУ-ския не ме кефи. Не че тоя на ГУ много ме кефи..
This is it. Ground zero.

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Tue Feb 19, 2008 2:34 pm

*shrug*
естествено, че е въпрос на вкус.


ето за обобщение няколко релации:

WoW art direction > GW art direction
WoW PvE > GW PvE
GW PvP > WoW PvP
GW Update system > all :)

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Feb 19, 2008 2:35 pm

к'вото Мор & Scourge казаха ++

почти не съм играл WoW - предимно съм гледал и съм чел в нета, но наистина не разбирам как може човек да каже, че графиката на WoW е по-добра... Има хора, които комиксовия вид им харесва повече, но просто няма начин да вкараш тази красота, която я има в GW. Ама да, въпрос на вкус :)

за ПвП-то обаче... GW иска преди всичко отборна игра, както и индивидуални умения. Първото от двете е много по-важно, с малки изключения. В WoW - вижте ме, имам епично оборудване и го развивам този билд от 1 месец...
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Feb 19, 2008 3:14 pm

Ама защо решихте, че в WoW няма отборна игра в PvP? Вярно, че там има доста терен за индивидуално PvP, но за желаещите да играят отборно, това си е напълно възможно в BG-тата. Има достатъчно prе-made групи за целта. Вярно, че това не е достатъчно организирано - т.е. въпросната предварително формирана група може да гази напред произволно сбраните играчи на противника. Но такива групи има както от едната, така и от другата страна.

40 с/у 40 също позволява и изисква координация. Уви, аз съм пропуснала най-добрите битки на Алтерак Валей - сега е някакво дивно препускане, но дори и сега има нужда от координация, за да се надяваш да спечелиш.

И не става дума за това рейдовете да се броят за ПвП. Рейд-групи, които борят бос, докато в същото време се налагат взаимно, правят и двете (ей, Богу, Ники, ако си присъствал на такова нещо, завиждам :lol: ).
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Feb 19, 2008 3:18 pm

И на мене по ми харесва графиката на ВоВ - има стил и обширност на пейзажите който в GW просто го няма, най- добре се вижда това като летиш с прилепа и оглеждаш всичко отвисоко. И хич не ме интересува че били ръбати и картонени- това е целта - ВоВ ти показва че е една ИГРА , че не се взема насериозно. (пък и луд на шарено се радва както е казал народа:) ).
И само факта че в Гилда не може да срещнеш някой враг и да му спечеш куестването / да го издебнеш в гръб/ да заформиш лек (40 човеков) бой във някоя карта изхвърля играта от класацията ми!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests