WoW:Следващото поколение

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 06, 2008 4:31 pm

Ама стига с това причакване моля ти се :) Причакват само ламерите. Доброто ПвП става спонтанно - не като да влезеш с идеята да дебнеш 8 часа който минава по пъти и всички под 10 левел да потреперват като те видят :).
Аз не съм причаквал никого- просто докато си куествам с едното око дебна да хвана някой неподготвен след което изоставям досадния грайнд за малко адреналиново преследване. След което освежен се връщам към грайнда. Нямали такива моменти с разнообразие играта става адската скука и повторяем циклеж.
Като искат да се трепят да си правят дуели или да ходят в батълграундите
Това е уловката- дуел е битка между що годе равни по развитие, левел, екипировка и по брой хора- а тука е съвсем различно- а аз 10 пъти написах че не е речено да има битка за да стане ПвП- преследването също е вид ПвП.

Едит:помня едни олигофрени които 3 часа ме дебнаха на входа на селото в Дезолейс доакто аз зад ъгъла се телепортирах на другия континент. Даже на знаех че са там доакто един френд не мина през същото място и като го питах има ли някой каза че 3 са клекнали зад камъните и дебнат. Ей това е Ултимейт Лузърс- с таквиа въобще не се занимавам- бягам надалеч.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jun 06, 2008 5:34 pm

Е точно де ;), "фънЪТ" да убиеш някой 10 нива под теб :lol:. Пък при дуелите е по-равностойно и съответно по-чалънджинг на уменията.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 06, 2008 5:49 pm

Elayne wrote:Е точно де ;), "фънЪТ" да убиеш някой 10 нива под теб :lol:. Пък при дуелите е по-равностойно и съответно по-чалънджинг на уменията.
Ама чудесно отпуска нервите. чакай да ти пусна един комикс който олицетворява идеята- може да е комплексарско но пък е адски фън -и пак повтярям идеята не е да закапмиш -интересно е само стане спонтанен сблъсък.(пък и мен ме кефи и да успея да избягам от някой 10 левела над мене- изпитвам някакво чуство че съм успял да го надвия макар че предимствата са били на негова страна :) )
Image

обърни внимание на cobmat log-а долу вляво :)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Jun 06, 2008 5:52 pm

Все пак защо ганк? Има толкова по забавни неща с които да се гавриш. Овца, баниш, entangling roots и всичко което е крауд контрол :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jun 06, 2008 5:54 pm

Овцата рокс :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 06, 2008 6:00 pm

The Dragon wrote:Все пак защо ганк? Има толкова по забавни неща с които да се гавриш. Овца, баниш, entangling roots и всичко което е крауд контрол :)
че аз не говоря за ганк конкретно -говоря за всеки вид ПвП енкаунтър. Например супер кефещо беше да гледам как 3- ма попа разиграват един паладин като последователно му пускат физик скрийма и го гледат как обикяля като обран евреин.
Или пък най- лешарския бой в играта- 2 роджа нубс които и двамата се стелтват и започват да дебнат зад някй кашон другия да излезе първи. :D

Xellos
Moderator
Posts: 20302
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jun 06, 2008 6:26 pm

Мдам, днеска едно роге на новия остров ми се пречкаше да се телепортна 5 мин. Ма тва щото ганкваше нагло и с един приист го положихме 2 пъти на моравата. :twisted: Иначе магето ми много си зима :evil: Не че не държах 5 мин на овца един мизерник :twisted: Ма са с друида е баси кефа да играя кат знам къде дебнат, пък и не ми пука кой знае колко за цената на поправките. Малко време се губи така, ма Horde happens как се вика. Като цяло не е толкоз проблем тва. Даже е забавно на моменти. Ама алианса явно традиционно нема никва координация. :oops:

Иначе по 2 героя различен клас до 70 си трябва или поне 1 друид да мерне човек отчасти няколкото вида игра ;). Ама ми трябва злато само на мене, че 5к не се събират лесно за як маунт.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 06, 2008 6:42 pm

не знам си се развил ама огнените маги ако изненават някой направо го разплакват :)
Ма тва щото ганкваше нагло и с един приист го положихме 2 пъти на моравата
именно за такива моменти говоря :)
Ама алианса явно традиционно нема никва координация.
това ми напомня да пусна арт на любимия ми герой EVER:
Image

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jun 06, 2008 6:42 pm

Розовокосите гномчета рокс :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jun 06, 2008 7:43 pm

значи да те очакваме в розово гномче ли, Елейн? :)

иначе съм съгласна с Елейн, че ганкването е силно досадно... когато съм с алт и зная, че нямам шанс, просто им обяснявам колко са ми досадни или ги аплодирам, докато ме убият...

честно казано, с Таис вече рядко ме ганкват.. дори вчера имах подобен случай - нападна ме фрост мейдж, представете си.. и то докато си ловя риба в Терокар форест... бях силно изненадана, когато NatureEnemyCastBar-a ми сигнализира, че някой каства фрост-болт срещу мен... обикновено се оттеглям от битката, но този път просто се ядосах, защото нападаха мирен гражданин, дето си риболовства.. имах време само да вдигна фрост уорда, за да поеме част от дмж, докато сменя въдицата с тоягата си и да се обърна да потърся де е натрапника.. той вече кастваше втори болт, но този път имах достатъчно време за кантър-спел, а после пуснах един залп АМ по него.. странно, че само 3 от тях бяха критове, но му съсипаха животеца... май и двамата бяхме изненадани от това (то аз и рядко се бия де, а младежа вероятно имаше твърде оскъдна екипировка), щото той 2-3 сек сякаш се зачуди дали да продължи, а после вдигна елементъл-а си... окуражена, че е полу-мъртъв аз блинкнах към него и го довърших с един файър-бласт... после си довърших риболова на същото място, а той вероятно размисли да ме напада отново, щото не го видях кога се е резнал.. докато си чаках рибата да кълве забелязах, че през цялото време съм била с фласката от рейда предишната вечер и се зачудих с какъв акъл зле облечен мейдж ще напада някого с фласка... ама явно някои и от глупост ганкват...

иначе единственото място в момента, където орда рядко ми прощава, а и където мра на поразия е новия остров... ама там келешчетата с арена 3 гиър ходят да си правят кефа като ганкват наред...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 06, 2008 7:52 pm

Тия аддони за мене опорочават играта - кой каквото ще да казва ама за мене си е чисто нечестно предимство да имаш мод който да те уведомява когато ти кастват магия- ей това за мене е чиста проба експлойт.
Отнемат ти първичната радост да изненадаш някой в гърба без да се усети.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6935
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Jun 06, 2008 8:47 pm

http://www.youtube.com/watch?v=TVhwwFHGEFI

Едно поздравче от мен :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Xellos
Moderator
Posts: 20302
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jun 06, 2008 11:22 pm

хехе розовата гномка е класика ;) Ма реших мойта да не е :mrgreen:

Иначе не е кой знае кво извън острова ганкването напоследък. Ма и там си минавам между капките, хем фрост мейдж кат мене си е ходещо хп само :roll: Основно при нагите са копеленцата. Аз продължавам да си карам само с куест хелпър и картографър от адоните. Що си мисля че горе ми маркира и без адон кой и с кво ме атакува горе портретчето. Лошото че на рогетата не мое да им реагираш :evil:

Типичен пример за пълен убитак ганкер
Spoiler: show
Image
Танковете поне се наслаждават на ефекти с червена боя отблизо :)
Spoiler: show
Image

добре започна :twisted:
Spoiler: show
Image
ама само за некои свърши добре
:oops:
Spoiler: show
Image
Елфчета :panda:
Spoiler: show
Image
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 07, 2008 12:23 am

Само да ви поправя -гномката не е розова а лилава :)
Лошото че на рогетата не мое да им реагираш

Можеш- с паладин или поп много яко да му го подадеш, един приятел играе с дисциплин поп и яде рогита за закуска :)
А пък най благото като играех с паладина ми беше да срещна някой надъхан маг с AM с МНОГО критикали.
Скромния скил се казва eye for an eye който пасивно връща 30% от всеки критикал към този който каства. Абсолютната благинка ако някой ти направи пиробласт :twisted: В общия случай остава да достатъчно малко живот за да го доубиеш с един стън и удар.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Sat Jun 07, 2008 3:41 am

И вероятно аз съм последният, който вижда това, ама все пак... :)

http://veselba.kafence.com/bg/image/33131 :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest