WoW:Следващото поколение

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jun 07, 2008 8:45 am

RRSunknown wrote:Само да ви поправя -гномката не е розова а лилава :)
Лошото че на рогетата не мое да им реагираш

Можеш- с паладин или поп много яко да му го подадеш, един приятел играе с дисциплин поп и яде рогита за закуска :)
А пък най благото като играех с паладина ми беше да срещна някой надъхан маг с AM с МНОГО критикали.
Скромния скил се казва eye for an eye който пасивно връща 30% от всеки критикал към този който каства. Абсолютната благинка ако някой ти направи пиробласт :twisted: В общия случай остава да достатъчно малко живот за да го доубиеш с един стън и удар.
Не съм тествал паладина още аз, от гледна точка на магето дет ползвам говорех. Толкоз удобно е с шамана поне са да се промъквам бетер роге като не ми се занимава да чиста мобовете преди босчето :mrgreen: Абе весела си е игрицата лошото, че бая народ са не може да им каеш и здрасти докат циклят в разни инстанси. :cry:
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat Jun 07, 2008 12:07 pm

лоооол, Ян, страшно филмче!! благодаря! :lol:
доста се посмяхме тука с мъж ми :wink: и на таткото със заспалото на корема бебче :lol:

RRSunknown, не ме разбирай погрешно, аз НИКОГА не ганквам!! нападам само когато пред мене някой ганкне съюзнически играч - тогава естествено моментално се включвам и то просто защото не мога да стоя безучастна и да оставя някой да ми умре пред очите без да помогна, пък и така или иначе аз ще съм следващата жертва...

а АМ прекрасно зная, че не е добър спел за ПвП, ама това ползвам, щото в момента ми се налага да съм аркейн-мейдж, за да оползотворя сет-бонуса от 2 парчето Т5, и защото съм силно полезна на рейда за траша в Маунт Хайджал... проблема за опонента бе, че просто имам твърде много +дмж по себе си + фласка...

а за аддоните - ами полезни са ми.. специално Енеми каст бара го предлага и самата игра в опциите си (както Ксели отбеляза, че и той го вижда - явно е активирал опцията), но аз използвам аддона, защото просто ми дава повече полезни неща, като примерно времетраенето на използвания от партито/райда СС (полиморф, сап, баниш), а и отчита времето на респауна на траша към даден бос - удобно при прогрес-рейдовете, където се уайпва с часове и може в един момент току-що вдигналия се траш да ни помете докато се бъфкаме...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Sat Jun 07, 2008 1:26 pm

Без аддони тая игра е неиграема, поне за мен :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Jun 07, 2008 6:59 pm

Аз пък никога не съм играл с адони- поне докато не станах 70 левел.
:lol:

Иначе помагат ама дават предимство пред този който ги няма.
RRSunknown, не ме разбирай погрешно, аз НИКОГА не ганквам
Че аз не казал че ганкваш - даже много ми хареса как си пръснала лешара - такива най- ги обичам дето нападат в гръб мирните. Имах един период- вървим двама- аз паладина уж беззащитно ловя риба в Стренгълторн а на 10 метра зад мен приятеля родж на assasination дебне. Колко магове и уарлоци сме избили така не е истина :).

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Fri Jun 13, 2008 12:05 pm

Благодарна работа е това да лекуваш ближните - хората те обичат и ти се радват... Ето какво направи един колега (малко залитнал към света на сенките, но светите попове прощаваме такива неща) от нашата гилдия.
Spoiler: show
Image
Капаците на раменете са грозни, признавам, но доста хора май хич и не стигат дотам да гледат раменете.

Жалко, че няма опция да се крият тези капаци. Но пък е добре, че може да скрие човек шлема, че ако и той беше видим, главата на Ланис придобива доста таралежов вид.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jun 13, 2008 5:50 pm

хехе, поповете умират млади, разногледи и с нервна криза :mrgreen:

Друго е да си котка :twisted:
Spoiler: show
Image
Мррр
Spoiler: show
Image
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Jun 13, 2008 11:33 pm

прекрасно те е "щракнал" Инсомния, мило :) а и от Близард кога са ни оставяли да сме подходящо облечени :? просто безумни съчетания, ама търпим заради статсовете :)

а аз чак сега видях клипчето за шадоу прийста и съм се смяла с глас :lol:
ето да го види, който не го е видял:
http://youtube.com/watch?v=jNbFYSXON6Q
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Jun 13, 2008 11:38 pm

ХАХА не го бях гледал това- края е прекрасен просто с тия двамата двамата :)

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Sat Jun 14, 2008 12:28 am

Муахаххаха, това ме разби :lol: :lol: :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Jun 15, 2008 12:41 am

Хахах точно щех да го пускам за поздрав след днеска :) Чичетата в ложата са края просто :mrgreen:

Ползотворен ден днеска ей, падна як колан в Underbog и 4лвл с мискинята после издрапах :mrgreen: Мана мана...
:ninja:

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Mon Jun 16, 2008 11:01 am

:D :D :D Направо кърти мивки :D :D :D
пък и аз съм ретрибюшън паладин - ако това не е мойта песен :D

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Wed Jun 18, 2008 2:15 pm

Някой иска ли да ми кастне скрол оф резърекшен и евентуално да спечели един месец?
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jun 20, 2008 5:15 pm

Expiration Date: 21 June 08 21:01 CEST кой фанал фанал ме ;)

Аз си зиам малко почивка са от WOW-a че ми поомръзна нещо :roll: ма не и без да си зема на екзалтед дарнасус маунта :)
:ninja:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat Jun 21, 2008 9:44 am

успя ли снощи да се снабдиш тигър?? :D
наистина е кофти, че картите на Пулсар са за минимум 2 месеца :( по-трудно се събират парите така :?
нищо се, почини си и ще те чакаме свеж, когато можеш :wink:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sun Jun 22, 2008 2:59 pm

ама нямаш НИКАКЪВ късмет :(
на следващия ден, когато ти изтече акаунта започна Фестивала на Огъня с куест-поредица, дето завършва със съмънването на нов бос (само за времето на фестивала) в Слейв пенс хероик.. който пуска чудесен епичен кастърски стаф, леко безумно изглеждащ :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests