Любими метъл групи

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
scion_of_storm
Merchant
Posts: 78
Joined: Tue Jun 14, 2005 7:02 pm
Location: Cairhien

Post by scion_of_storm » Thu Jan 04, 2007 10:08 pm

Доста са, във всички случаи.
Блек: Catamenia, Funeris Nocturnum, Behemoth, Diabolical Masquerade, Satyricon, Ancient Rites, Anorexia nervosa, Midwinter, Dimmu borgir
Дет: Centinex, Amon Amarth
Викинг: Thyrfing, Ensiferum, Windir(спадат също и към блек), XIV Dark Centuries
Пауър/хеви/спийд:Blind guardian, Seventh one, Logar's Diary, Hammerfall, Miriada, Grave Digger, Elvenking, Mystic Prophecy, Dark Empire, Bloodbound, Timeless miracle
Готик: Tristania, Leave's eyes
Пейгън/фолк: Аркона, Chur, Nokturnal mortum, Темнозорь
Траш: Sodom, Tankard.
Мелодет: Children of Bodom (някъде там са), In Flames, Dark Tranquilitty, Wintersun
Със сигурност имам още доста, но просто сега не ми идват наум хъхъ. :)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6461
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Tue Jan 16, 2007 8:35 pm

Yan wrote:
tigermaster wrote: Също така трябва да се обърне внимание на Йоаким Канс - вокалът на HammerFall. Той си има солов албум, който не е баш хеви, но пълни душата - "Beyond The Gates" се казва албумът.
Диско е викаш?:P Доста по-хеви е от полюциите, които напоследък бълват Хамърфолци. Но за разлика от последните е написан от правилните хора.
Де да знам? Казват, че бил прогресив, ама не разбирам достатъчно, за да го потвърдя. Във всеки случай не ми прилича много на хеви метъла на Helloween или HammerFall.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue Jan 16, 2007 9:29 pm

Много лошо те лъжат, ако ти казват че е прогресив. Доста праволинейно хеви си е. Прогресив са Дрийм Тиътър или Куинсрайк...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Nowiqbroi
Scholar
Posts: 115
Joined: Fri Oct 16, 2009 7:25 pm

Post by Nowiqbroi » Sat Jan 16, 2010 3:56 pm

Lake of tears, Opeth, Megadeth

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests