Metallica в София - истина или лъжа?

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
Бобсън
Arcanist
Posts: 779
Joined: Fri Feb 08, 2008 11:34 pm

Post by Бобсън » Thu Feb 14, 2008 11:19 pm

С парите дето няма да ги дам за билет на Металица ще си купя два броя Manowar live in Bulgaria dvd, с което да тормозя комшиите... А аз искам само един брой..

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Feb 14, 2008 11:42 pm

Металика веднъж се вижда наживо.....
и си струва.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri Feb 15, 2008 8:42 am

Ще повторя, дори и да звучи досадно - въпреки всичко, което Metallica правеха относно mp3-ките, и отношението им като метъл примадони, като очевидец смея да кажа, че направиха доста добро шоу, и най-вероятно това ще се повтори. Аз лично не си спомням много концерти, на които краката ми да са отмалявали от куфеене.

Не мога да накарам някой да отиде, ако не желае, но поне да го направи заради смислени причини. Примерно, изобщо не харесва музиката им, или иска да отиде на концерт на друга група, която харесва повече, и т.н. Просто ми се иска някои хора да не се самонавиват против Metallica само заради медийна шумотевица, това е всичко.

Добавено: Жоро, а това за Bon Jovi потвърдено ли е? Защото аз прочетох, че сигурни са само концертите на Kiss и Metallica ...
This signature is not yet rated

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Feb 15, 2008 9:30 am

Живик, така де, така, и аз затова се ядосвах за миналия път след концерта, и аз затова натвърдих на това, че съм повярвал на един мррмот, който ме убеди, че ще свирят само нови неща :) После разбрах колко съм се обълкал и какво съм пропуснал :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Feb 15, 2008 12:57 pm

Ко Металика направят и 1/2 от шоуто на Менъуор, ще си струва. Само тва има значение. А те ще, така че съм там.

Мислех си, че е невъзможно да се надцака '07 - но ето. :) Сега остава и Мейдън да дойдат пак и голямата тройка ще е налице.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Feb 15, 2008 1:48 pm

Monster Magnet ги отвяха като шоу при все идиотщината да ги пуснат да свирят по светло (което си е убийство, защото светлинното им шоу е one of a kind).

Освен това да не забравяме публиката скандираща 90 минути Seek and Destroy и отговора на Metallica. Отношението спрямо журналистите и феновете също беше, как да кажа, звездоманско...

В общи линии не беше лош концерт, но е далеч от личния ми топ 5 за събития провели се в България.

Единствената причина да имам някакви мераци да ги видя е Robert Trujillo, който е баси чудовището на живо и като се замисля е един от най-атрактивните басисти въобще :)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Feb 15, 2008 2:10 pm

Аха, е тва е кофти. Точно обратното на Менъуор. Все пак ще ги видя де, макар че с "новите" песни дори не съм особено запознат. Класа са, пък и трябва да наваксам за предния път, когато нямах пари. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Feb 15, 2008 3:15 pm

Аз отсега почнах да пресмятам дали ще имам пари за билет най-отпред. :lol:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Random
Ascendent
Posts: 4060
Joined: Thu Feb 05, 2004 12:18 am
Location: electromagnetic steamboat

Post by Random » Sun Feb 17, 2008 8:48 pm

Аз отнесох 3 билета за пред сцената още петъка, преди да свършат евтините :)
Random's 23 cents.
===
S.M.I.²L.E.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Feb 18, 2008 10:23 am

Аз ще си купувам другия месец чак че сега нямам пари. :(
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Thu Feb 21, 2008 7:43 pm

shayhiri wrote:Ко Металика направят и 1/2 от шоуто на Менъуор, ще си струва. Само тва има значение. А те ще, така че съм там.

Мислех си, че е невъзможно да се надцака '07 - но ето. :) Сега остава и Мейдън да дойдат пак и голямата тройка ще е налице.
Аз пък искам HammerFall... Както и да е... За Metallica билетите са ми твърде скъпи май. Адски тъпо предвид факта, че точно аз пуснах темата, де, обаче 50, 60, 70 кинта не са малко все пак. И не са ми любима група, че да ги дам.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Feb 21, 2008 8:59 pm

DELgado wrote:Аз ще си купувам другия месец чак че сега нямам пари. :(
До другия месец едва ли ще има останали...
Image

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Thu Feb 21, 2008 9:22 pm

tigermaster wrote: Аз пък искам HammerFall... Както и да е... За Metallica билетите са ми твърде скъпи май. Адски тъпо предвид факта, че точно аз пуснах темата, де, обаче 50, 60, 70 кинта не са малко все пак. И не са ми любима група, че да ги дам.
Уеуееееееее! Съща цена която биха им сложили тук на билетите, само че в евро!! :evil: Но все пак моята ниска испанска заплата май няма общо с ниските български заплати!! :?
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Feb 22, 2008 2:14 am

Точно така.

Как да няма билети - тва е стадион. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Feb 22, 2008 10:01 am

Разбрах че тези пред сцената са свършили вече. :( Дано да се окаже само слух. :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 18 guests