Банери...

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Банери...

Post by Daggerstab » Thu May 06, 2004 7:43 pm

Или аз съм твърде невнимателен, или наистина не успях да открия в Shadow Dance раздел "връзка към нас". Трябва ми банер, иначе казано ;-) Има ли официално такова нещо, или се налага да поработя над логото ви с някоя програма?
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Thu May 06, 2004 7:44 pm

в сивостен има ли?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu May 06, 2004 8:14 pm

Ама виж ся, като влезеш вътре в списанието, там кликваш върху "Партньори" и си излиза. Ей ся го видях даже, да се подсигуря и дане дърдоря напразно:)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri May 07, 2004 9:23 am

Всъщност човекът пита за наш банер, който той да използва, но за тая работа трябва Кселос да са произнесе :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Fri May 07, 2004 10:02 am

Точно така. За онези, които не са разбрали - трябва ми официален ваш банер, който да използвам на сайта си.
Секцията "Връзка към нас" или "Размяна на банери" е почти задължителна за всеки сайт, който претендира да е нещо. (Иначе казано - иска много посетители ;-))
Дризт, нещо не ти схванах въпроса. Ако питаш дали в Сивостен има такъв раздел - ами има тук, макар че банерите им са грознички. А ето тук има и банер на ShadowDance, който, подозирам, са си изсмукали от пръстите - всичките им банери са нестандартни като размер, може би това е продиктувано от неизвестни дизайнерски съображения.
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri May 07, 2004 10:11 am

Daggerstab- той Моридин обясни какво имах предвид
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 07, 2004 11:20 am

Всъщност Моридин обясни какво Дагерстаб има предвид... Има си литература по въпроса.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri May 07, 2004 12:30 pm

Dager, простено е да е невежеството ти, ма банерите и за ШД и донякъде за Сивостен са правени от мен. Ми катo видя сайта обикновено правя по поискване банер с цветовете на конкретния сайт и размери по желание на отсрещния щот такова нещо като стандартен банер не приемам за красиво. Някак по културно е хем да е наш банер хем да не седи като цикламена кръпка върху черно сако :twisted: За това няма особен избор от банери там. Личното внимание към хората който ни харесват за партньори е важно за нас. Така, че ми пасваш линк да видя сайта и размерите и щи направя къфто банер поискаш. :twisted:

Едит - Ох видях ти сайта от профила. Ми как да ти кажа, в черно с червено много ше му тичка едно банерче. И кръв мое да му тура да капе даже.
:ninja:

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Fri May 07, 2004 4:04 pm

А, не, за този е. Гилдията не се занимава с фентъзи. Още по-малко със сатанизъм, садизъм, и други негативни форми на -изъм. ;-) Така че си спести кръвта. ;-) Иначе идеята за индивидуално направени банери ласкае евентуалните "партньори". Само да бяхте споменали тази подробност някъде ;-) Ще я имам впредвид. Сега просто бях на лов за връзки. И не се засягай за леко прибързаното ми мнение за сивостенските банери. Просто ми изглеждаха странно.

Едит - Кинжал се пише с двойно 'g'.;-)
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri May 07, 2004 4:18 pm

1 или 2 d-т се един си :wink: . мдам тва по-друго макар че още в ремонт кат глеам. ми фона май се е един, та начи върху него ще спретна нещо. кви размери ти трябва.
:ninja:

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Mon May 10, 2004 10:24 pm

Технически - не в ремонт, а в строеж, така че все още не знам дали фона ще е този... Просто бях тръгнал на поход в нета да събирам банери. Не ми трябва за сега, имам си по-големи грижи от уеб дизайна (сесия, с други думи), но беше хубаво да знам, че си на разположение ;-)
Иначе, идеята беше да имам лента със случайно сменящи се банери (голям размер, т.е. 400х40 или 468х40), и отделно лого/банер в секцията за връзки. Още не мога да кажа нищо определено за размери, така че...
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue May 11, 2004 10:41 am

оки :roll:
:ninja:

User avatar
Wednesday13
Farmer
Posts: 59
Joined: Tue Nov 16, 2004 4:26 pm
Contact:

Post by Wednesday13 » Tue Nov 16, 2004 4:43 pm

Хеллос ако искаш вярвай ама и в банерите си има стандарти най-и3пол3вани са по принцип 88x31 /тия малките/ , не е лошо че правиш банер 3а всеки сайт по отделно ама мисля че е по добре да направиш няколко примерни и човек като реши да слага банер да може да си и3бере най-подходящ 3а дадения сайт .

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Nov 21, 2004 12:19 am

От къф зор ;р Да се обади кат си е направил дизайна който иска. Няма смисъл да се занимавам с излишна работа при тоя наплив за банери дет ни тресе. То и чужди банери не виждам скоро да слагаме тук. Стандартите са хубаво нещо, но малко хора ги спазват в тази област. В крайна сметка идеята на един сайт е да се различава.
:ninja:

User avatar
Wednesday13
Farmer
Posts: 59
Joined: Tue Nov 16, 2004 4:26 pm
Contact:

Post by Wednesday13 » Sun Nov 21, 2004 2:48 am

идеята на банерите е сайта да се популяри3ира ,а мисля че е добре ShadowDance да добие по голяма популярност :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests