Skins - The Official Topic (SPOILERS)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Post Reply
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Skins - The Official Topic (SPOILERS)

Post by Roland » Sat Dec 22, 2007 2:27 pm

Ми айде, като ше е гарга... :)
Last edited by Roland on Mon Jan 07, 2008 10:55 am, edited 1 time in total.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Dec 22, 2007 5:50 pm

Дат;с да спирит, олд бъди! Кат се върна О ДОМА ще прасна един маса стабилен пост.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Dec 23, 2007 1:26 am

Много съм доволен. Въпреки, че бях на максимум надъхан от моя любим надъхващ ме човек - Симо, сериалът все пак се оказа А+ и на моменти си признавам, че ми скри топката. Двамата герои, който ме размазаха от кеф искрено бяха Каси и Макси, убер изненадващо :roll: . За момичето, което играе Каси съм просто БЕЗ ДУМИ. Тази девойка може би е най-добрият пърформанс на жена актриса, който съм гледал последната една година, или поне е опасно близо до топ 3. Макси няма какво да го коментирам, и образът и актьорът бяха страхотни, най се размазах след като затапи гнусното келеменце Тони след псевдо-свирката.
А даже и на 2-3 пъти просто се разсмях на глас, което се случва в 3-4 миналата нощ, така че трябва да се брои за нещо.
Нещата, които не ми допаднаха са що годе бели кахъри...Разните там прекалено захаросани любовни истории, недостатъчното количество нещастни неща, които да им се случват, дразнещите ме Сид и Тони и май това е горе-долу. Сид беше ноу комент, дори не беше умен да компенсира останалия шайт...

Евала на Симо, че го намери! Искрено се надявам на ЗДРАВ и блажен маркетинг, че втори сезон да е по-дълъг и още по-добър.

Без да се хваля излишно - изгледал съм мощно количество сериали последните 2 години и Скинс се нарежда в личния ми топ 5. Изключително свеж полъх на фона на купищата американска телевизия, която поглъщам.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Dec 23, 2007 11:31 am

Ей, много се кефя :)

Бтв, трудно ми е да повярвам, че те е изкефил толкова герой-гей, как по дяволите се случи това? :shock:

Иначе Сезон 2 е 10 епизода, почва февруари, вече му почна май рекламната кампания (пуснаха един Крисмас Спешъл, ма той е само за много загорели фенове, иначе е крапи).

И вече обмисляли Сезон 3. Ама аз искам да видя първо дали няма да са омазали идеята.


Трябва да видиш екстрите от двд-то. Един от малкото сериали, при които бонус кънтентът е наистина значим и важен. Плюс адски кадърно направен.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Dec 23, 2007 2:16 pm

Бтв, трудно ми е да повярвам, че те е изкефил толкова герой-гей, как по дяволите се случи това?
Не мога да обясня напълно точно. Може би от всичките като човек изглеждаше най-свестният и най-наясно със себе си. Имаше някакви таланти - да рисува и да танцува, беше повече от добър приятел макар онзи да беше хомофобски настроен...Може би ако един ден ми се наложи да имам приятел обратен бих искал да е точно такъв, а не да парадира с пишоците :lol: . Ти да не мислиш ли, че не съм изненадан, след Закуска на Плутон и този сериал, топката на хомофобски реднек като мен е тотално скрита...

Може да направя една сбирка у нас като навремето тази седмица и да се метнеш с двд-то :wink:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Dec 23, 2007 8:11 pm

Почнах го и аз най-накрая. :lol: Изгледах пилотния епизод и въпреки малкото объркване първоначално заради многото герои, сериала е доста свеж и готин. Въпреки целия хайп по форума не очаквах че ще се изкефя толкова на филмчето. :? Продължавам нататък с епизодите. 8-)
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Dec 26, 2007 12:39 pm

Хора, имаме ПРОБЛЕМ! :shock:

Колежката Мила не желае да гледа Скинс, пък, както знаем, трябва. И понеже я мързяло, поствам от нейно име следното:

Какво можете, онези, които сте гледали сериала, да кажете, което да зариби някой, на когото поне отстрани Скинс не му се струва толкова привлекателен?

Позволява се и снимков материал :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Dec 26, 2007 12:42 pm

Ми ако манеш аватара мое и да се навие ;р
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Dec 26, 2007 12:44 pm

Не съм готов на ЧАК такава жертва :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Dec 28, 2007 4:42 am

Какво можете, онези, които сте гледали сериала, да кажете, което да зариби някой, на когото поне отстрани Скинс не му се струва толкова привлекателен?
Еми ако колежката Мила е лезбийка, може да и пуснем случайни 10тина снимки на Мишел по потничец! :D

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Dec 28, 2007 10:03 am

Не е...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Dec 28, 2007 10:06 am

Roland wrote:Хора, имаме ПРОБЛЕМ! :shock:

Колежката Мила не желае да гледа Скинс, пък, както знаем, трябва. И понеже я мързяло, поствам от нейно име следното:

Какво можете, онези, които сте гледали сериала, да кажете, което да зариби някой, на когото поне отстрани Скинс не му се струва толкова привлекателен?

Позволява се и снимков материал :)
А стига бе! Брутално якият английски акцент не й ли стига??? :shock:

Иначе ако това не й е достатъчно - имаме НАЙ-СЕТНЕ ПРАВИЛНА тийн-ейдж комедио/драма, за разлика от милиардите американски кухи боклуци. ЕТО така трябва да се правят тези неща.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Opasna Tikva
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Tue Feb 21, 2006 5:43 pm

Post by Opasna Tikva » Fri Dec 28, 2007 10:59 am

Благодаря за труда на всички заинтересовани от драмата на Симеон :). За да не правим проблема по-голям, отколкото е всъщност, ЩЕ изгледам една серия - не първата, защото не била представителна, а втората. Само между другото, нито махането на аватара на Симеон (макар че това беше най-разумното предложение :roll: ), нито якият английски акцент, нито дори снимките на Мишел сами по себе си ми се сториха достатъчен мотив да взема това тежко решение. Жестокостта ми ся сломи само защото Рольо ми е толкова добър приятел. И заради аватара на Амелия. :D

ПП Най-вероятно след празниците ще стане великото събитие.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Dec 28, 2007 11:05 am

Opasna Tikva wrote:И заради аватара на Амелия. :D
А аватарът ми върши нагли, скандални и достойни за възхищението на един циник като мен неща, бтв. Мисля, че ще ти хареса. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Dec 28, 2007 11:06 am

Е не, виж И първи, ся, не се цигани :lol: Той поставя сетинга все пак. Те са си свързани.
Amelia wrote:
Opasna Tikva wrote:И заради аватара на Амелия. :D
А аватарът ми върши нагли, скандални и достойни за възхищението на един циник като мен неща, бтв. Мисля, че ще ти хареса. :lol:
И се пуска на руси младежи с обратна резба :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests