Christmas Chat

Мръсните страсти – на сапун
Locked
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Dec 09, 2007 12:56 pm

AlDim wrote: п.п. И к'ви са тия гейски коледни смайлита. Няма да ги ползвам, пък!
Понякога имам чувството, че Сашко е имал някое екстремно коледно преживяване в детската градина, включващо весело-разгонен Дядо Коледа, камионче-бетонобъркачка и анална пенетрация. Не мога да си обясня иначе този нихилизъм към най-хубавия семеен празник, на който всички във фамилията са в почивка и могат да се съберат на едно място и да се наядат като едни свине с хубави народни гозби. Идиот. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 09, 2007 1:49 pm

Трябва да има общо с това, че около ъм... 20-тия? път рутината с реденето на елхи почна солидно да ми писва. Иначе за туй семейното с кльопачката и джобните молитви към Джийзъс - сори, ма от 7 години си прекарвам празниците в Канада и най-близкия ми "експириънс" е бил с банда китайци, кенийци и албанци-мюсюлмани, които "празнуваха" от учтивост на хамбургери и бонбони.
Освен това по това време на годината имам предостатъчно други празници с крайно сходни бонуси (които даже не включват рязането на нищо неподозиращи елхички и окичването им с кичовинки), че да са ми притрябвали конкретно Дядо Мраз с джуджетата и Снежанка.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Dec 09, 2007 1:56 pm

AlDim wrote:Иначе за туй семейното с кльопачката и джобните молитви към Джийзъс - сори, ма от 7 години си прекарвам празниците в Канада и най-близкия ми "експириънс" е бил с банда китайци, кенийци и албанци-мюсюлмани, които "празнуваха" от учтивост на хамбургери и бонбони.
Звучи тъжно и самотно. Съчувствам ти. Но това не значи, че от завист трябва да злобееш и да мразиш празника и всички нас, които си изкарваме прекрасно и уютно със семействата си. :lol:
Това, че рожденият ти ден е между Коледа и Нова година, е още една прецаквация. А някои от нас получават подаръци и за трите празника. Не ни мрази, плз! :lol: :lol: :lol:
Last edited by Amelia on Sun Dec 09, 2007 2:09 pm, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 09, 2007 2:01 pm

It's a special club for cool kids. You won't understand. :smug:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Dec 09, 2007 2:05 pm

Обмислям да те сменя, примерно с Роланд. Той поне ще осигури на децата ни магическо детство. Цинизмът и реализмът са много готини, но от една определена възраст нататък. Енд ит'с нот соу куул. Ит'с кайнда лейм.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 09, 2007 2:12 pm

Обаче няма да им осигури кисели млека, а това е много травматизиращо за маликите и тотали нот куул.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Dec 09, 2007 2:17 pm

Е аз закво съм? Киселите млека са от мен - още повече, че имам право да получавам такива със заплатата си, заради т.нар. "вредни". :lol:
Така се случва в истинските семейства. Хората се допълват.

Бахти спамеца обаче. :neutral:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 09, 2007 2:29 pm

Ми тогава защо просто ТИ не поемеш магическото детство и АЗ ще се погрижа за киселите млека! Ама само ако са от ония с ягодките и малинките. И без аспартам!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Dec 09, 2007 2:34 pm

Щото ти заплашваш да кажеш на децата, че НЯМА Дядо Мраз, затова! :spank:
Виж, ако обещаеш да си мълчиш и понякога да косплейваш като такъв - няма да те сменям. :spite:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 09, 2007 2:36 pm

Извинявай, но НЯМА Дядо Мраз, щерке комунистическа! Дядо КОЛЕДА му се вика!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Dec 09, 2007 2:39 pm

Да разбирам ли, че нямаш проблеми с косплея на Дядо Коледа тогава???
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 09, 2007 2:42 pm

None whatsoever! I'll even grow a monstrous beard and work on a big fat belly for some extra realism!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Dec 10, 2007 11:52 am

Само да внеса малко яснота по некои, така, въпроси.

На първата ос, Амелията правилно се е ориентирала, с оглед не само на моите силни страни, но и на собствените си слабости. Тя самата е достатъчно деградирала след общуването си с теб, Сашо, за да не е способна вече да даде Пълноценно Вълшебно Детство™ на когото и да е, така че е наясно, че трябва да се обърне към Мастъра.

На втория пласт - по-важния помоему - са киселите млека. Мастъра нагъва кисело мляко като изверг и за него хладилник без постоянно количество от поне 20 кофички е абоминация which is to be abolished. Така че слуховете, че не бих осигурил на собствените си деца, наред с магическото детство, и цялото количество кисело мляко, от което биха имали нужда, са не просто зловредни, но и обидни на толкова много нива, че ме мързи да почвам да ги изброявам...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Dec 10, 2007 2:21 pm

От психоаналитическа гледна точка, намерението на "Мастъра" да обсеби изцяло детството на малките си "Мастърчета" рано или късно ще доведе до непреодолима криза в отношенията както с тях, така и с евентуалната "Мастърка" и съответно е силно противопоказно. Ако "Мастърът" не предприеме незабавни мерки, бъдещето му ще бъде самотно, нещастно и висящо единствено на спомени за добри намерения и пълен хладилник с кисело мляко.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Dec 10, 2007 5:54 pm

It's a special club for cool kids. You won't understand. :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests