Mass Effect

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Jun 22, 2010 1:36 pm

Сама си ги пуска, и доста добре се справя. Разбира се, ако ти се занимава, може и ти да ги пускаш, доста забавно си е. В повечето случаи няма нужда от паузиране, защото боят е доста лесен дори и за ламюга в екшъните като мен.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jun 22, 2010 1:39 pm

Това ми звучи доста странно защото поне 3 пъти умрях на първо ниво (Еден Прайм) на лесна трудност а се имам за що годе добър в шутърите.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jun 22, 2010 1:43 pm

Аз в интерес на истината, като за първи път пробвах Mass Effect, преди доста годинки вече, я изтрих след 30 минути игра. И аз тогава умрях 1-2 пъти още на Eden Prime. Година по-късно стана любимата ми игра. :lol: Като я почнах отново, нямах никакви проблеми с Eden Prime и се зарибих, и от там тръгнаха нещата... :)

Edit: Лиара, като дигне малко левел почва да става голяма стихия. Разхвърля и разкъсва на ляво, на дясно. :)

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Jun 22, 2010 1:48 pm

Това ми звучи доста странно защото поне 3 пъти умрях на първо ниво (Еден Прайм) на лесна трудност а се имам за що годе добър в шутърите.

Трудността в тази игра е доста неравномерна, в началото има предизвикателство, особено при първо минаване, обаче станеш ли 18-20 ниво и сложиш прилична броня, и става почти разходка. Особено с Soldier е почти невъзможно да умреш.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 22, 2010 6:02 pm

Аз съм Вангард. Ако не мога да каствам, не е РПГ за мен :lol: Иначе тая липса на контрол, дето РРС-а я спомена, е много ужасна наистина, но мен по ме дразни, че съм на точно една плюнка живот и не мога да екипирам още по-добра броня. Ама така е като човек е наивен и вдига спийча, щот си мисли, че играе рпг и в него ще има, лайк, ИНТЕРАКЦИЯ С ДРУГИ ГЕРОИ! А то е:

1. Мако торчър.
2. Дънджън кроул.
3. Потенциално един диалог. Или имаш МАКСИМАЛНО УЛТРА МЕГА РАЗВИТ СПИЙЧ, или се биеш.
4 Repeat ad nauseum.


Не знам, засега съм доста ъндъруелмд. Само историята ме движи, и то от някакво такова комиксово любопитство де. Мен проблемът ми с историите на Байоуеър е, че съм чел вече ТВЪРДЕ много и много по-добри от тях.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jun 22, 2010 6:08 pm

Каквото каза Роланд с изключението че аз умно спрях да играя Инфилтратор и почнах отначало със Солджър.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jun 22, 2010 6:19 pm

Единицата е просто класи под двойката, това е истината.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jun 22, 2010 6:25 pm

Muad_Dib wrote:Единицата е просто класи под двойката, това е истината.
True, true.

Иначе има смисъл от вдигането на 'спийча'. До колко геймплейно вече не помня, но чисто ролево си има. Аз като я преигравам винаги го вдигам най-първо. :)

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jun 22, 2010 6:27 pm

Като няма смисъл геймплейно за чий да я дигам ролево баси? :lol:

Единицата особено след излязла двойка подлежи на яко критика, ама няма как - трябва да я минете, за да имате яко бонуси и да се въведете в двойката. Аз също я такнах със солджър, другите все едно ги няма поне за мен.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jun 22, 2010 6:31 pm

В интерес на истината двойката повече я играх и много ми хареса - престрелките бяха по стръвни, системата със зареждане на живота зад прикритие - по удачна а контрола по- удобен.
Но я зарязах точно по -причината че не знаех какво е ставало преди.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jun 22, 2010 7:20 pm

Muad_Dib wrote:Като няма смисъл геймплейно за чий да я дигам ролево баси? :lol:

Единицата особено след излязла двойка подлежи на яко критика, ама няма как - трябва да я минете, за да имате яко бонуси и да се въведете в двойката. Аз също я такнах със солджър, другите все едно ги няма поне за мен.
Е ти си по-закоравял играч. На мен геймплейно ми е през уя, като се има предвид, че дори на последната трудност ги газя. По-важно ми е какво може(или не може) да говори героя. Инак не мога да вляза в роля. :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jul 04, 2010 6:05 pm

Приключих я след доста голяма пауза. Към края историята беше наистина зарибяваща, но цялостно играта не ме изкефи особено. В смисъл, твърде беден свят, твърде ограничени места за експлорване, МОНУМЕНТАЛНО ГРОЗНА графика и анимации, разбалансирани класове, разбалансиран инвентар (ВЕДНЪЖ не съм си купил нещо от магазин, но затова пък толкова бързо се давех в айтъми, че трябваше с минути да стоя да кънвъртвам в омни-гел...), Мако сикуънсите... Любопитно ми е втората кои работи ще са оправени, но общо взето само историята ми е мотивация да я играя.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Jul 04, 2010 6:11 pm

е сигурно просто си позакъснял, тая графика и кинематографичните анимации определено се спрягаха като един от най-големите плюсове на играта
This is it. Ground zero.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Jul 04, 2010 6:15 pm

Е той я е играл на бокс, не се знае каква е там ситуацията. Освен това версията на бокса е със сравнително доста повече кусури. Между другото аз всички герои съм си ги облякъл с купени итеми. Иначе трудно се намира най-доброто. Но май трябваше да имаш някое от DLC-тата.

Освен това бокса е с някакъв умрял инвентар струва ми се. Иначе квото каза Моридин.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jul 04, 2010 6:35 pm

Еми се ми е тая. Тази игра продаваше Боксове, ебаси, и се спрягаше за Голямото Нещо в годината си. А е просто толкова средняшка, че ми се реве.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 21 guests