Mass Effect

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jul 05, 2010 11:26 am

В двойката няма нито един хъб, дето да е като Цитаделата от първата игра. Не можеш да увеличиш количеството и да намалиш качеството, просто не се получава така.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jul 05, 2010 11:29 am

Еми не е вярно това. Има си Илиум, Омега, плаената на Кроганците, ЦИТАДЕЛАТА - 4 бързи. Всичките са маса яки, а ти си хейтър :lol:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jul 05, 2010 2:22 pm

Това, че съм хейтър не означава, че не съм прав :twisted: И 4те хъба са просто няколко коридорчета плюс некви места, където ходиш да се биеш. Единия Afterlife не променя нещата :lol:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Mon Jul 05, 2010 3:15 pm

Delegat wrote:Това, че съм хейтър не означава, че не съм прав :twisted: И 4те хъба са просто няколко коридорчета плюс некви места, където ходиш да се биеш. Единия Afterlife не променя нещата :lol:
Има голямо значение как са реализирани нещата. А ти си просто хейтър, защото казваш на черното бяло. Сигурно Mass Effect 2 е една от най-високо оценените игри за всички времена, щото хъбовете са някви тъпи коридорчета. Yeah right... Ебати изсмуканото от пръстите мнение.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jul 05, 2010 4:29 pm

А ти си фенбой :lol:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jul 05, 2010 4:35 pm

Еми аз не съм фенбой, но двойката наистина е ТЕХ шит за мен лично.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Jul 05, 2010 4:43 pm

Радвам се за теб :P

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Jul 06, 2010 4:24 pm

Ostanalite neshta shte komentiram po-kusno, no tova za hubovete e pulen bullshit. Vuv vseki ot tqh sum prekaral pochti tolkova vreme kolkoto v citadelata, zashtoto na praktika bqha po-bogati na sudurjanie. Prosto sa zamenili ediniq golqm i ne osobeno izpipan hub s ebati loadvaneto s chetiri sredni i to adski dobre napraveni, v koito mojesh da se motkash svobodno. Sushtevremenno v igrata nqma dve ednakvo izglejdashti misii i vsichkite sa dobri, nezavisimost dali sa 5 ili 50 minutni.

Vuobshte tvurdenieto ti, che v ME2 nqma poveche sudurjanie e absurdno. V tazi igra Bioware naistina sa se razvihrili, sled kato poeksperimentiraha s neshto nevijdano dosega v purvata.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Tue Jul 06, 2010 5:24 pm

Кое имаш предвид под нещо невиждано? Що се отнася до мисиите, свързани с набирането на нов екип бяха ненужно големи и заемат твърде съществена част от самата игра. Не може през първата половина да се моткаш от планетка на планетка да събираш хора, и когато това най-сетне стане, започват едни стандартни от по-стандартни мисии, които включват само и единствено екшън. Просто за мен целия сюжет на играта не е написан правилно и оставя в мен чувство на разпокъсаност. Какъвто определено не беше случая с МЕ1, където имаше наистина яки и уникални мисии + огромен и страхотен град, в който можеш да изпълняваш най-различни и интересни куестове. А и Макото си имаше някакъв чар и разнообряваше играта :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Jul 06, 2010 5:32 pm

/on
Мразя макото ! :evil:
/off

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue Jul 06, 2010 5:37 pm

Аз пък съм съгласна с Делегата - Макото кефи много повече от новата хвърчаща измишльотина :evil:
Image

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jul 06, 2010 5:37 pm

Delegat wrote:Кое имаш предвид под нещо невиждано? Що се отнася до мисиите, свързани с набирането на нов екип бяха ненужно големи и заемат твърде съществена част от самата игра. Не може през първата половина да се моткаш от планетка на планетка да събираш хора, и когато това най-сетне стане, започват едни стандартни от по-стандартни мисии, които включват само и единствено екшън. Просто за мен целия сюжет на играта не е написан правилно и оставя в мен чувство на разпокъсаност. Какъвто определено не беше случая с МЕ1, където имаше наистина яки и уникални мисии + огромен и страхотен град, в който можеш да изпълняваш най-различни и интересни куестове. А и Макото си имаше някакъв чар и разнообряваше играта :lol:
Баси, отдавна не съм бил по-несъгласен с нечий коментар. :lol: Какво изобщо да коментирам, то явно си е до вкус. Само имай предвид, че ME2 си има Hammerhead, а то кажи речи е същото, като Макото.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Jul 06, 2010 6:08 pm

На мен Хамерхедът ми допада доста повече, ако трябва да съм честен. Бтв тия дни съм се наточил да си купя всичките ДЛЦ-та пропуснати за бокса и да ги изцикля. Някой тук минали Оувърлорд, супер неща пиша за него навсякъде:)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Tue Jul 06, 2010 6:14 pm

Muad_Dib wrote:На мен Хамерхедът ми допада доста повече, ако трябва да съм честен. Бтв тия дни съм се наточил да си купя всичките ДЛЦ-та пропуснати за бокса и да ги изцикля. Някой тук минали Оувърлорд, супер неща пиша за него навсякъде:)
Overlord и Kasumi са ебати яките чудеса на чудесиите! :)

Edit: And i mean it! Pure quality!

Edit2: А МЕ2 придобива един още по зашеметяващ вид, ако имаш всички DLC-та, но това е вече за МЕ2 темата.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Wed Jul 07, 2010 10:35 am

С DLC-та не се занимавам, сори :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests