Билярд

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Nov 08, 2007 3:29 pm

Утре /петък/ примерно ?
:ninja:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Nov 08, 2007 3:35 pm

Не мога. На кино съм. :cry:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Nov 08, 2007 3:51 pm

Ако е по-раншко (до осем, осем и нещо), че после пак на купон. :?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Nov 08, 2007 4:12 pm

И аз съм на кино от 9:(
Ся, ако успеем всички да сме там около 7 може, но се съмнявам.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Nov 08, 2007 4:17 pm

Може, може. Аре - тъкмо и никой друг да не дойде, ше направим Кселошайх вс Ромоморв. :twisted:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Nov 08, 2007 4:23 pm

Да, но не е ясно нито за Ксел, нито за Роум дали ще могат да стигнат толкова рано.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu Nov 08, 2007 5:28 pm

Аз би трябвало да успея, АКО успея да тръгна от работа в 6 - 6 и малко, което всъщност е малко под въпрос, имайки предвид крайния срок в пунделник... но ще направя всичко вззможно да тръгна :) Виж, за Ксел не съм сигурен наистина :?
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Nov 08, 2007 5:58 pm

Ей с тоя кинофествал нема ви видим очите сума време. :spank:

Ми почивка съм утре, ше потренирам малко шопинг и нема проблем за часа. После мое джиджи биджи :)
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Nov 09, 2007 1:09 am

Ми ок, 7 тогава.
Аз ще се опитам да съм там по-рано, за да запазя маса.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Nov 09, 2007 1:13 am

Договорились. Сега остава и да не съм съвсем заспал, че... не, хич да не ми се смеете - нема такова положение - ама поне да ми се смеете по-малко :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Nov 09, 2007 1:14 am

Няма проблем към 7 да съм там.
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Nov 09, 2007 1:30 am

Morwen wrote:Ми ок, 7 тогава.
Аз ще се опитам да съм там по-рано, за да запазя маса.
Супер, душата. :) Аре и аз ще мина възможно по-рано (без 15).

Как точно запазваш маса? :shock: Аз миналия път не открих такава опция - и даже трябваше да направя зверски скандал, за да ни дадат топките на втория път. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Nov 09, 2007 1:33 am

Не бе, отиваш при момичето, казваш му, че искаш следващата освободена маса, то ти казва, че има двама пред теб, и като се освободи маса ходиш да видиш дали някой от тях не се е замотал и няма да я дадат на теб. Не би трябвало да има какъвто и да е проблем.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Nov 09, 2007 1:33 am

Ми просто като отидеш на касата, питаш дали има свободни маси, те ти казват "не, и има един човек, който чака", ти казваш "ми добре, запишете ме и мен", после дебнеш някой да върне топките и някой друг да ги вземе и когато втори път някой върне топки, отиваш ти, те те познават, че преди малко са те записали, и ти ги дават съвсем мирно и тихо.

Добавено: мдаааа, като гледам изказването на Морви отгоре, иде ми да кажа "мдам, great minds think alike" - че даже и с почти едни и същи думи :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Nov 09, 2007 1:45 am

Мерсим и на двама ви. :) Това обаче няма да ми попречи да ви насметем по масата с Кселомир вечерта. :mrgreen:

Кво ше кажете да направим едно първенство/лига по двойки? :idea: Няма нужда да е наведнъж - ей така на части, различна вечер: двама на двама. Имате ли име на отбора? (Кселошайх вс Ромоморв)

Иначе за запазването, явно тоя който се опитваше да ме изпревари, си е бил запазил, ма мен не ми минават тия и му взех топките буквално от ръцете. :oops:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests