Билярд

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Nov 13, 2007 4:38 pm

Стар хитрец е Шайхирито. :lol:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Nov 13, 2007 4:54 pm

Е нали се сещате, че ше делим цената на две, а не на три тогава. :) Хитрец, но принципен.

Аре, чакам ви точно в шест и половина. Сега ше подосаждам на Коруин и Ксел, за да оформим отборите.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Nov 13, 2007 5:20 pm

Не щат, работа имали. :)

Ми тогава тъндър да програмира некъв принцип за въртене довечера. :? Но най-добре си е по отбори (твърди): Кселошайх, Ромоморв, Коралана и т.н.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Tue Nov 13, 2007 5:21 pm

По отбори е по-яко. Ама днешното мероприятие така или иначе беше малко импровизирано. :lol:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Nov 13, 2007 9:43 pm

Бате не можа ли по-тъпи отборни имена да измислиш :mrgreen:

Вторниците не ме търсете за нищо по принцип щот са лудница винаги в офиса.
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Nov 14, 2007 12:39 am

Xellos wrote:Бате не можа ли по-тъпи отборни имена да измислиш :mrgreen:
Е, може и Шайксел, Морвором, Аланкор и Тъндел. :idea: Важното е да е ясно кой участва.

Задобряваме все повече, така че който ше се включва, да го прави овреме. 8-) Айде, куесчънвайте авторитета! :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Nov 14, 2007 10:15 am

Най-добре е да се разберем по какви правила да играем по принцип. Че така настъпва малък хаос. Без обявяване според е прекалено застъпен елемента на късмета (не че не се възползвъх от него вчера ама е тъпо) и ако има фал би трябвало да си слагаш топката където искаш на масата и да играеш за която искаш топка, а не да караш два пъти. Поне така съм го играл досега. И е доста по трудно според мен. :mrgreen:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Nov 14, 2007 10:18 am

Ми аз пък съм го играла без каквито и да е наказателни удари след фал...
А и според мен това със слагането на топката където и да е е малко прекалено гювеч заради грешка.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Nov 14, 2007 10:21 am

Точно заради това трябва да се внимава да не се правят грешки. И понякога просто играеш сейф без да се опитваш да вкараш само за да не направиш фал. :wink:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Nov 14, 2007 10:24 am

Ся, идеята е, че твоите правила са по-приложими към умели играчи или ако искаш да забавиш играта. Обаче ако все едно проклетите топки не влизат, а трябва да избягваш и рискови удари като дявол тамян... но вие си знаете, де.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Wed Nov 14, 2007 10:34 am

О не си мисли че аз съм добър. Напротив, просто без обявяване понякога се вкрват някакви невъзможни топки и ролята на късмета е огромна. :lol: Не че пак не е забавно. Аз по принцип съм съгласен по всякакви правила да играя. Само дето вчера Тъндър и Шайхири се разправяха 10-15 минути как точно да играем. И ми хрумна да се опитаме тук в форума да ги уточним правилата, за да избегнем пак такива обяснения. :wink:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Nov 14, 2007 10:39 am

Аз както съм го играл - фал е, ако удариш топка на противника или черната (8мцата) директно с бялата топка (ако я удариш с твоя, не е фал), като резултатът от това е, че той изпълнява удар (вариант 1 - от чертата, вариант 2 - откъдето си иска в едната половина, вариант 3 - откъдето си иска). Принципно съм го играл и с обявяване (неуспех => фал), и с необявяване, но ми се струва, че с необявяване е значително по-готина играта за леймъри като мен, иначе става някакво досадно. Но пък може така да им е скучно на про-тата... Обявява се задълже само за последната (черната топка).
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Nov 14, 2007 10:43 am

А, с обявяване дори не бих пробвала да го играя. А фал е и като вкараш бялата топка или удариш с нея първо противникова. А за черната не точно се обявява, просто има само един джоб, в който трябва да я вкараш.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Nov 14, 2007 10:45 am

Ами и така може да, и така съм го играл (с черната). Да, фал е и като вкараш бялата, а това за противниковата го казах ;)
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Nov 14, 2007 10:54 am

Да де, бях видяла само това за осмицата :oops:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests