Сладката Канди

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Tue Apr 27, 2004 3:51 am

Абе Волтрон първите епизоди биваха ама след това стана пълна боза. Единствено онзи с черната коса (забравих му името) и вещицата всявах малко разнообразие и тръпка. 8-)
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
RossTheBoss
Adept
Posts: 218
Joined: Sat Apr 10, 2004 11:55 pm
Location: На гарата у будката...

Post by RossTheBoss » Tue Apr 27, 2004 9:30 am

Как не са бе, пратиха в една серия, даже 3 май...ма явно не бяха от ъпгрейднатите, щото си ги размаза като по учебник до края на епизода :D

Аз си признавам че винаги му гледах само началните 1-2 минути на 'Сладката Канди', докато течеше олигофренската песничка....След това с последни усилия превкючвах канала :) Иначе физономийката на аватара на Samail точно пресъздава чувството, което нахлуваше в детстката ми главица...нещо средно между съжаление,умиление и потрес :)

EDIT: Мъка,Мъка,Мъка...казваше един неидентифициран летящ обект :)
1st rule - I RULE.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Apr 27, 2004 10:02 am

Аз пък винаги съм се чудил как може човек да се казва Сладката Канди, (нещо като Сладката Сладка?)
А волтрон не беше единственото, имаше за един дет' караше червена спортна кола, един каубой, и още двама, единия от които жена дето яздеха роботи-коне, също така си имаха и голяяяям кораб, който се превущаше в робот.....
П.С.- най глупаво от волтрона ми беше частта като го сглобяваха- ония главния викаше нещо от рода: вие сглобете краката и ръцете, а аз ще сглобя главата....::)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Apr 27, 2004 10:24 am

Saber raider and th star sherifs :)
А помните ли Мишел Ваян??
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Apr 27, 2004 10:37 am

wasn`t it saber rider?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Мила
Scholar
Posts: 100
Joined: Sat Jan 17, 2004 12:42 am

Post by Мила » Tue Apr 27, 2004 10:45 am

The Dragon wrote:Saber raider and th star sherifs :)
А помните ли Мишел Ваян??
имам записани 3 серии :wink:

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Apr 27, 2004 11:04 am

дам...
а някой случайно да се сеща за едно филмче, май буравесниците се казваше?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Apr 27, 2004 1:05 pm

Аз. И подозирам, че е било много яко, обаче мамка му колко малък съм бил :( Нищо не помня. Е, ако ше изреждаме сериалите от националната телевизия сега... Но за мен абсолютните върхове си остават "Тайнствените златни градове", следван директно от "Старком". Някъде доооооста по-назад са ми "Ездачи в сянка" и останалите шитс. А от Конника и звездните шерифи имам много яки спомени от последните няколко епизода. Последните 5 бяха една история и къртеха мивки просто :) Аниме, кво да се праи :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Apr 27, 2004 1:12 pm

Да не се гледа (анимето става въпрос) 8-)
Най-доброто си е костенурките нинджа. Старком бяха готини. Имаше едно научно фентъзи - "Вълшебната корона", не беше прекомерно зле. От малктата русалка още ми се драйфа :( ,поне акулата беше пич.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Apr 27, 2004 1:17 pm

Мда, короната :) Италианско беше май, много кефеше и то. С много яка и много сдухваща и безнадеждна атмосфера беше. Тоест, естествено, че не е било, ама така ми се е струвало.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Apr 27, 2004 6:23 pm

пък аз имам на запис няколко епизода на Буравесниците:)
то тогаз още не помня к'во точно са давали(преди 16-17 години), ама знам, че по едно време са давали страшно много детско, и баща ми е записал мноо яки филмчета:)- ферди мравката, за едно мече, май Ръкспин беше, имаше и други ама не си ги спомням..:(
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Tue Apr 27, 2004 6:28 pm

А волтрон не беше единственото, имаше за един дет' караше червена спортна кола, един каубой, и още двама, единия от които жена дето яздеха роботи-коне, също така си имаха и голяяяям кораб, който се превущаше в робот.....
Това беше допста подобно на Волтрон но все пак си го биваше, особенно въздушните боеве с колите. Но както Волтрон в един-два епизода е готино, в другите все едно и също.
И нямах никаква представа че аватара ми представлявал такава смесица от чувства, аз си го избрах най-вече защото е забавен. :lol: Но май бях и малко носталгичен по Цар Лъв все пак навремето като бях малък и като го гледах ми направи голямо впечатление. И сега като го гледам се убеждавам че е един от най-добрите филми на Дисни ever. 8-)
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Apr 27, 2004 8:00 pm

Но май бях и малко носталгичен по Цар Лъв все пак навремето като бях малък и като го гледах ми направи голямо впечатление. И сега като го гледам се убеждавам че е един от най-добрите филми на Дисни ever.
да, първия Цар Лъв беше добро филмче, ама 3-тата я омаскариха....
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Apr 27, 2004 8:57 pm

Да не забравиш и втората. Просто първият Lion King беше правен с идея да е за възрастни - затова се получи толкова велик филм.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Apr 27, 2004 9:40 pm

Хмм, да не говорим за различни филми? Щото и азсъм го гледал, нали Царя Лъв, пък съм я проспал възрастността му. Просто над средното ниво детско филмче без никъв хумор и със стандартната доза днисниевски Морални Послания за Цялото Семейство® Честно казано Дисни имат доста по-добри филми от тоя, дори от лигавото си време.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests