Halo 3

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Halo 3

Post by Roland » Sun Sep 23, 2007 1:09 pm

Едва ли ще има чак толкова коментари, колкото за Биошока, но си рекох да пусна тема.

Игрицата за момента е тотално Хейло 2 с по-лесни врагове и по-добра графика. Зарибяващ геймплей определено, ама ми е малко "още от същото" за момента...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Sep 23, 2007 11:00 pm

Хич не виждам какъв е смисълът от отделна тема за игра, за която ще говорим аз и ти и по някое време ще има спорадично включване на бате АлДим, ама това е твоят форум и ти решаваш:).

Аз съм на последната мисия и съм накефен доста стабилно. Играта си е наистина като двойката като графиката на моменти МНОГО ме впечатли, самият модел на Мастър Чийф даже е очевидно пипнат.

Ще пиша по-подробно като я свърша. Знам, че е с баси пробитата и изтъркана концепция и колкото и да спорим не би ме разубедил...Просто има нещо адски кефещо, дори в начина по който изглежда визьора на Баш Шефа...Поне за мен.

И ако враговете са ти лесни се пускай на по-яка трудност, играта на хироик е баси предизвикателсвото, едно 10тина ситуациа бая съм лоадвал чекпойнта;). И да, нърфнали са Брутовете, те са от основните врагове в играта, има където ти влизат 7+ навенъж, няма как.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Sep 24, 2007 12:25 am

Прекрасно ревю на Геймспот, обръщам ти много голямо внимание на него, защото и двамата сме си сингъл гийчкчета и половината от тази игра няма дори и да я видим, а тя е важна за да оцениш наглед простичката игра подобаващо....10 мин е, накрая има брутално филмче. Оценката е 9.5/10, което си е ясно, че е надуто....

Бтв Чукът е брутален, де що има враг умира от един удар и то доста зрелищно:), забравих да го спомена по-рано.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Sep 24, 2007 10:38 am

Да, за съжаление в повечето случаи го взимаш на открито и те убиват, докато стигнеш до тях :)

Иначе за момента съм разочарован от сингъла - същата като Хейло 2, но по-бедна откъм локации и история, а и играта с Арбитъра е оставена за ко-оп и съответно сам не можеш да играеш с него. Де факто никакви геймплейни промени, а айтъмите са абс излишни на нормална трудност (в нета пишело, че на леджендари били незаменими). И визията общо взето не е нищо гениално като качество.

Явно си е, че сингълът е сложен колкото да го има, а играта е за мулти, ма пак можеха да се постараят повече като за тия претенции :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Sep 24, 2007 11:58 am

Да, за съжаление в повечето случаи го взимаш на открито и те убиват, докато стигнеш до тях
Много ти разбира главата...Естествено, че на дълги разстояния нема да го ползваш или ще сменяш на второ оръжие, има една стая с 8 маймуни, едната е с чук и ти влиза първа...Да видим там дали чукът е тъп. Ама ти сигурно играеш на нормал ениуей, няма какво да се разправяме :lol: :lol: :lol:

Сингълът въобще не е сложен колкото да има, а ме накефи адски много. Историята е над средното за ФПС, има няколко много култови сцени из анимациите (които ти дори не си стигнал бтв така че изчакай).

Току-що я свърших и съм много доволен. Мастър Чийф рокс много сериозно, да не говорим, че и сикуънсите с Уортхога са брутални (просто се размазвам от кеф на тая джипка, не знам защо). Ще пиша повече по-късно. И се размазвам от кеф на меле атаката, миналата игра въобще и не ми се наложи да я ползвам, тук здраво тупаници раздадох.

Краят не е нещо особено, но поне не е недовършена като 2ойката.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Wed Sep 26, 2007 1:44 pm

АлДим, ама това е твоят форум и ти решаваш
И после Спархоук бил диктатор :mrgreen: ; Както и да е, да се отчета по темата, че съм зарибен по вселената. Идеята усторойството което активира пръстените да се намира на земята ми беше яко клише. Но все пак е яко да защитаваш човечеството от маси изроди, чийто лидери се обличат в черно (в случая кръжат на инвалидни колички, за арбитара иде реч) е привлекателна.
Зарибяващ геймплей определено, ама ми е малко "още от същото" за момента...
Определено имам нужда "Още от същото" и то много. С нетърпение чакам и RTS-то Halo Wars.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 29, 2007 9:46 am

Смехът, между другото :) Edge, които дадоха 8 на Bioshock, са дали 10 на Halo 3 :lol: :lol: :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Oct 05, 2007 12:18 pm

http://en.wikipedia.org/wiki/Halo_3#Story

СИлно препоръчително четиво, поради липсата на субс половината неща случили се в Хейло 3 дори и не ги разбрах, а звукът на старото ми ТВ хич не е добър...

Е значи краят е особено по-як, отколкото го бях възприел на пръв поглед. [/quote]

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Oct 05, 2007 2:05 pm

Дам, врътнах я. Все пак е една идея по-добра от двойката :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Oct 08, 2007 3:24 pm

Абе понеже бая трудно си намерих играта,малка беше сваршила.Тай като моя любим Коле не ми я запази.Нема значение.

Има ли некой навитак да ми разкажи историята на хало на бърже така,че 2ката не ми се играе има доста шибана графика

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Oct 08, 2007 4:16 pm

Ми лошите Протоси (Ковънанта) бият добрите Терани, а междувременно още по-лошите Зерги (Флъда) си заразяват квото им падне. Хейлотата са изкуствени светове във формата на пръстени, които ако бъдат активирани, ще унищожат целия разумен живот в галактиката, като идеята на това е, че е единствения начин да се премахне Флъда. Хората не ги кефи опцията, Ковънанта пък вярват, че всъщност енергията от тия пръстени ще ги отведе на некво Велико Пътешествие или друг подобен крап. После почват политически интриги, част от Ковънанта стават добри, другите си остават лоши. Останалото е екшън.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Oct 09, 2007 12:36 pm

Мерси рольо!

А Хало 2 как завършва?А същност с кои си бия Ковенанта или Флъда?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Oct 09, 2007 12:50 pm

Хало 2 завършва по средата на голямата война, в която Ковънанта, воден от лошия пророк, се е изсипал на земята, а ти тъкмо си се бил с другия лош пророк на един от пръстените. Хало 3 почва директно оттам. Биеш се както с лошите от Ковънанта, така и с Флъда, като от средата нататък си горе-долу САМО срещу Флъда. Във втора част можеш да играеш и с един пич от Ковънанта, но в тройката той ти помага само като страничен персонаж и е достъпен само в ко-оп.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Oct 10, 2007 11:07 pm

В Мултирамата са докарали всички възможни издания на Хейло 3 :) От 360 Х3 едишъна, през луксозното, та до ШИБАНИЯ ШЛЕМ.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Oct 10, 2007 11:27 pm

ОМГ КОЛКО СТРУВА ТОВА С ШЛЕМА???

Добре де, не че ще го купя, ама ако е до 170 лева бих се замислил за момент:(.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests