Paintball 26 Aвгуст (Неделя)

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 25, 2007 9:05 pm

Бля скааааапан нет. Казах 10 и малко ;р Ше се наложи се стане по-раничко за некои ;р


Image
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Aug 25, 2007 9:37 pm

Xellos wrote:Аре на Слатина ако напраим мое в 11 на Халите си напраим среща и с 20ката трамвай.
Там съм, само кажи в колко точно. 10 и колко?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 25, 2007 9:58 pm

визирах часа от смс-а после. - 10;15 да сме там. уф скапан неееет ако има нещо важно на смс че адвам бачка нещо. :evil:
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 26, 2007 2:14 pm

:) Ееее разгеле напраихме играта въпреки сичко :) мерси за добрата игра :) :mrgreen: Временцето просто днеска беше тамън.
:ninja:

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sun Aug 26, 2007 2:23 pm

Да, добри игри, въпреки че бяха 3vs3. Аз поне не се представих много добре, но поне се пораздвижихме. Скоро пак...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 26, 2007 3:08 pm

Еее важното е, че се забавлявахме. А къф порой ме изпра после на спирката че 20 мин чаках шибаната 20ка. Доволен съм след седмица две пак :)
:ninja:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Aug 26, 2007 4:35 pm

Да, играхме точно между двата пороя

Доста добре беше, 10 или 11 игри. Ако не бяхме ходили още два пъти на голямото можеше повече (какво да се прави, с надуваемите укрития по ме кефи :))

Корвин - съвсем добре беше ти, не си некъф кашон :thumbsup: (кашоните на сапун, хехе :)). Е, доста бързо ни убиват понякога така, няма как

Много яки моменти имаше:

Ксел - един такъв спокоен, спокоен си върви спокойно, спокойно към укритието, където се е кашонирал Шайхири и накрая само показа цевта през прозорчето и казва "предай се" :wink:
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Aug 26, 2007 4:57 pm

И аз - не, по-скоро сам ше си лапна цевта! :lol: Ма се предадох, де. По-добре от хедшот в упор.

Ксел като е без муниции е най-опасен. :lol:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Aug 26, 2007 4:59 pm

Мдааа тва ше ми сгрява сърцето доста време тоя момент ;). Кашонче е Шайхира още. По кашонско е полето с бронетранспортьора и въртолета доста.

Хехе ми кво са, като свършат топчетата поне да отклоня вниманието :) Пък и ти от де да знаеш колко имам. Аз си хода спокойно без дигнати ръце че излизам мое да ме пуцаш. По правилата си е да подпомагаш отбора, то ако бяхме заедно некой моеше да ми даде шепа в движение, тва си е разрешено ма бех далеч и... за примамка ;)

Еми колкото пъти се пробвах да претичам се нещо ме перва, пък аз съм на принципа, че кат ме перне добре и да нема боя ше ме е срам да гледам хората в очите после и си излизам убит ма с кеф. Ма поне ни една синина тоя път :) Каската не пропуска много пред устата поне забелязах, ма термита как ме светна точно в единия сантим дет има видим от челото между каската и шапката направо очаквах там поне малко ;). Ма нещо бройката на топчетата ми се загуби по едно веме кво сипваха кво правиха тия. Твърде бързо посвършиха, не че и аз не праих некви каубойски простотии кат видех някой на открито ма поне да съм сигурен че е муерто.
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Aug 26, 2007 5:09 pm

Да, сигурен съм, че първия път ми (ни?) сипаха 2 малки пакета по 50 (стандартното) - вместо 150, колкото бяхме платили. Ма кат за първи път и не внимавах/разбирах много. Другият път ше е точно.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Aug 26, 2007 5:33 pm

Първия път си сипаха по 150, 100 са по-малко - сега на всеки хопъра му беше почти пълен. Просто някои стрелят повече от други :) 30-40 на игра спокойно може да отидат, а ако е по-дълга защо не и 50.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Aug 27, 2007 9:21 am

Добри игри станаха, и аз съм доволен :) А и се разминах само с една синявица в крака, което си е добро постижение.

30-40 на игра са даже малко на еърбола, особено ако стреляш като прикритие - аз съм гърмял и по 60-70 като тил в базата. Ма тия игри само веднъж го правих това, като прикривах Тихомир да тича към змията последната игра 3х3 - да ви имам и в кашоните, всичките се заложили на змийския фланг :P
Elves dig rocket launchers.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Aug 27, 2007 10:17 am

е хайде сега, попрестахме да бягаме за натам последните няколко игри ако сме на долното игрище :) а горе (горе е откъм "военното" игрище бтв) аз тичах до последното укритие преди змията и после ако имах възможност се прехвърлях и там.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 27, 2007 10:34 am

Хехе са си усещам леката цицина на челото :mrgreen: Следващия път със суичера, а не с неква умрела шапка. :dash:. Мня спринта ми е зле просто, а не че ми е кеф да съм кашониран далеч от целта така и повече амуниции си хабя дори и за диверсия ;(
:ninja:

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Mon Aug 27, 2007 1:08 pm

Това за кашонирането е ясно. Звучи скучно, но и малко по-безболезнено... Като си помисля, че ме навивахте, садисти такива!

Но каква е тази змия към която се тича?
:oops:
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 27 guests