WoW: Wrath of the Lich King

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

Post Reply
User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

WoW: Wrath of the Lich King

Post by dellusion » Tue Aug 07, 2007 11:58 am

На BlizzCon-а обявиха поредния експанжън за вов. Обещава да е нещо по различно от ТБЦ. Фийчърс:

Нов континтент - Нортренд. Мястото, където се намира Замръзналия трон. От там Артас(който вече е едно с Лич краля) командва армията си от немъртви. Сетинга е мрачно мразовит север.

Нови елементи в ПвП-то - нови арени, нови батълграундс. Обсадни машини и сгради, които ще могат да бъдат разрушавани. Не става ясно обаче дали става дума за инстанцирани местности или за World PvP-то. Пичовете от близз са решили да променят ПвП частта коренно, какво точно значи това, ше разбереме скоро. На мен лично, ПвП-то във ВоВ досега винаги ми се е струвало безмислено и безлично.

Нов клас - Dead Knight. Това ще е балансиран меле клас - танк/ДПС-ер. Всичко, което трябваше да е Уариора, но не е, благдарение на мисконцепцията на Паладина, който се предполагаше че трябва да е дефанзивния калс :roll: .

Подобрения по чарактър къстъмизацията. Смяна на прически ала бала, роклички...

Подобрения по графиката. Аз лично имам подозренията, че ше имплементнат най-накрая рагдол технологията, тъй като другата година излиза и СК2. Супер много се надявам :panda: . Гринденето би придобило един по-поносим вид.

Нова професия. Нещо за енчантване на скилове...

Нови куестове и инстанций разбира се. И възможноста да пречукаш Артас накрая.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Aug 07, 2007 7:25 pm

Мнението ми е същото, каквото е и във форума на Цитаделата. А то е: Аман вече :) Ама верно, аман. Чудят се вече какво да измислят. И начина по който ще върнат персонажа на Артас в историята направо ме потриса. Ще бъде Рейд Бос ако се не лъжа..

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Aug 07, 2007 7:55 pm

inkheart wrote:Мнението ми е същото, каквото е и във форума на Цитаделата. А то е: Аман вече :) Ама верно, аман. Чудят се вече какво да измислят. И начина по който ще върнат персонажа на Артас в историята направо ме потриса. Ще бъде Рейд Бос ако се не лъжа..
А какво трябва да бъде level 1 mob? Лошото е, че близард не могат и да го направят правилно райда:(
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Tue Aug 07, 2007 8:02 pm

Според мен въобще не бива да бъде вкарван като моб, бос дори и нпц. Но така направиха с Илидан. Същото ще направят и с Артас. Ужасно е удобно а за НоЛайферите ще бъде убер куул.
Абе тъп съм и не мога да изразя правилна мисъл :) Просто не ме кефи да спрат готината история и после съдбата на всичките си персонажи да бъде решена по този елементарен начин.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Aug 08, 2007 1:54 am

Лошото е, че близард не могат и да го направят правилно райда
Ноу офенз мент, ама не вярвам много-много да си райдвал въобще, че да говориш. Играта може да вони стабилно, ама поне винаги си е имала и ще си има баси бос-файтовете, баси тактиките при трашове и баси рейдовете като цяло. Които на 18тия път те карат да повръщаш лекинко, но това е друга тема.

За експанжъна - нищо ново под слънцето, това всеки човек със средно Ай-Кю го подозираше от оригиналния УоУ насам (като сетинг имам предвид). Не че вселената на УоУ ми е много на сърце (след измислянето на драенеи-те ми е искрено през оная работа за нея), ама да сложат най-мощното същество в света си (ТМ) (Артас) като бос, който едно купчина пъпчиви шведчета да бият и после някое от тях да побара FROSTMOURNE - еми ГАВРА е и ми е гнусно...

Някое ако може да ми линкна някакво синтезирано инфо за Death Knight-a няма да се обидя, вълнува ме какво са измислили ТОЗИ път.

На близкон-а е имало плейабъл СК2 с протос и теран, на кой му пука за това пробито ММО ениуей? :lol: :lol: :lol: (смайлита са тва, ако не са излезли)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Aug 08, 2007 2:23 am

Muad_Dib wrote:
Лошото е, че близард не могат и да го направят правилно райда
Ноу офенз мент, ама не вярвам много-много да си райдвал въобще, че да говориш. Играта може да вони стабилно, ама поне винаги си е имала и ще си има баси бос-файтовете, баси тактиките при трашове и баси рейдовете като цяло. Които на 18тия път те карат да повръщаш лекинко, но това е друга тема.
Ми офенднах се да ти кажа. Сори, но точно патакламата с Артас просто не трябва да е рейд. Много се съмнявам, че Близард ще успеят да направят нещо интересно и разчупено като преживяване. А ако е още от същото - миии кво значение дали ще е Артас или Гуен от GW която някак си се е телепортирала във вселената на WoW.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests