уфф поредния "семеен" спор

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jul 13, 2007 12:11 am

Как така ги "дейтва" :wink: едновременно? Разбирам три момичета една след друга в един и същ следобедовечер (страхотно усещане, бтв!), но едновременно - трудно и безсмислено начинание. :roll: Нали номерът е да не знаят една за друга и да са убедени, че са единствени?
Last edited by shayhiri on Fri Jul 13, 2007 1:57 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 13, 2007 1:45 am

"At the same time" не значи непременно, че ще се срещат тримата, просто че ще ги види по едно и също календарно време, лингвисте. :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jul 13, 2007 1:57 am

Мда - и как точно? В две сепарета на един и същ ресторант, а той се извинява периодично, че отива до тоалетната и снове между двете? :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 13, 2007 2:00 am

Не, по същият начин създал така страхотното (и доказващо правотата на комикса) усещане у теб, само че в една вечер, не един следобед. Всъщност може да значи и едновременно, но пък то не е в комикса, ако си беше дал труда да погледнеш. Ма keep on dreaming, де... :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jul 13, 2007 2:03 am

At the same time е пределно ясно и недвусмислено, ше извиняваш.

Както казах, две (и даже три 8-) ) една след друга е супер, доказано и изпробвано. Наведнъж е невъзможно или поне безсмислено, евтина комедия. :?

Но комиксът си е комикс. Едва ли има много общо с реалния живот, но реших, че се опитва. :roll: В такъв жанр е, най-малкото.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 13, 2007 2:10 am

И, какво общо имат едновременните срещи с комикса? А, ясно, просто трябваше пак да стигнем до темата къв страхотен сваляч си. Умря циганката дет те хвалеше понеже... :lol: :lol: :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jul 13, 2007 2:16 am

И, какво общо имат едновременните срещи с комикса?
Това и питах нали? За да получа отговор от някой запознат с цялата история.

А вместо това - абсурдни обвинения. :roll: Как очакваш някой друг освен мен да свидетелства за споменатите изпълнения, аналогични на загатнатите в комикса? Нали точно това е хватката? Момичетата да не се усетят. :? Sheesh.

Та, последно, какво аджеба имаше предвид тоя дръвник (авторът на стрипа)?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 13, 2007 2:27 am

Не, ти питаше как така ги дейтва едновременно, след като ти смяташ за единствено правилно да ги дейтваш на малки интервали в един следобед. Аз ти казах, че той не ги дейтва едновременно. Ти отказа да повярваш, вероятно щото си непогрешим, или малко по-малко вероятно, защото аз съм го казала. Обаче никой друг няма да ти каже нещо различно. Доколкото ако си дадеш труда да погледнеш някоя от следващите глави, ще го видиш сам.

А "тоя дръвник, авторът" (ама колко бъзо му скрои шапката, явно си пите кафето заедно) на комикса, говори за съвестта, иска да каже, че за една и съща тъпотия жените се тормозят, а мъжете се бият в гърдите. Което ти доказваш прекрасно. :mrgreen:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jul 13, 2007 2:29 am

ОК. :? Тенкс.

П.П.: Между другото, за жените това е изневяра. Така че има за какво да се чувстват виновни. Но това не ги спира, нали? :roll:

Докато за истинския мъж това си е задължение (да ощастливи жената) - и дори удвоено и утроено, той би го посрещнал достойно.

Кво изобщо обяснявам очевидни неща. Комикс стрипове.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 13, 2007 2:54 am

А, защо, и за жените е задължение да ощастливят мъжа, как така ще ходят с един и ще оставят всички други да се мъчат, милите... :mrgreen: А пък мъжете, колкото и да ощастливяват, пак си изневеряват едновременно с това.
Знаеш ли, мога да приема мъжкия шовинизъм, но не и мъжкото шовинистично свинство. :lol:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jul 13, 2007 3:03 am

Morwen wrote:А, защо, и за жените е задължение да ощастливят мъжа, как така ще ходят с един и ще оставят всички други да се мъчат, милите... :mrgreen:
Много точно го каза. Значи ме разбираш идеално, кво се правиш.

Никога не съм се интересувал кво прави някоя от приятелките ми в мое отсъствие. Сякаш ме засяга. :roll: Но нали се сещаш как биха реагирали, ако го усетят? :lol: Колко сцени на ревност (неразбираемо за мен чувство :shock: ) съм играл, ехе. От едното уважение. :roll:

Проблемът за мен е точно в обратното. Жените не искат тая свобода. И ако я имат, не се възползват от нея. И по-скоро ще зарежат светкавично мъжа, който им я дава - оставайки съвсем сами. :roll: А това вече е адски тъпо.

Но да изневеряват на мъже, на които им пука за това (не и аз) - о, това е раят за тях. :lol:

Докато при мъжа, пак казвам, понятието "изневяра" не съществува. Стига жената да не разбере, нали. И да продължава да си я обича. Простичко.

П.П.: Малко си едитнала поста си та вече няма пряка връзка с отговора ми (питаше защо не давам същата свобода и на жените и допускаше, че се чувствам прецакан, ако ми "изневерят"), ма карай. Ти си знаеш за кво говоря.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 13, 2007 9:28 am

досадни сте
:ninja:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jul 13, 2007 9:33 am

И все по-смешни, факт. :mrgreen:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jul 13, 2007 9:53 am

:roll: Обсъждахме пуснатия комикс.

:arrow: Който е на тема "отношението на мъжете и жените към изневярата".

:arrow: Последвалите разсъждения са точно на тази тема.

:arrow: И изцяло извън личния контекст - принципни положения, които важат за (почти) всеки.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 13, 2007 9:58 am

Ми ей ви цела тема, онази не е за обсъждане от двамата на неща дет ги дъвчете вече сума пъти. Тва е полжението минке ;)
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests