70-ската 80-рската мода напоследък в музиката а и изобщо

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jun 02, 2008 12:07 am

Морв, съм тингс ар фокин тру, както и сама казваш :P
This is it. Ground zero.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Mon Jun 02, 2008 11:41 am

Напълно съм съгласен с Жоро, а да добавя нещо и от мене.....

Какво от туй? Щом масата си харесва да слуша рап - нека! Щом мнозина се кефят на чалгицата и си я слушат - нека! Епохата е ужасна от към творчество (или липсата на такова - което се дължи ГЛАВНО на хората), но има достатъчно много създадена хубаво музика, която да ни задоволи. Един живот не стига само за да преслушам цялата оперна + барокова + т.н., + рок и прочее дето ми се иска.

Ей сега по радиото въртят една песничка, като цяло изобщо нищо особено от музикално гледище, ама е вечна баси, поздрав с нея - The Eye of the Tiger

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Jun 02, 2008 2:15 pm

:shock: Туистъд Систърс!!! :vomit:
Ето ти доказатеслво, че си прав само за себе си, Жорж!! Понеже дори бездарник като МС Хамър може да направи нещо по-добро от тея. Металяги, металяги!! :twisted:

Попееее, щи кажа аз кого ША поздравяш ти с песньовки от Роки!! :twisted:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Jun 03, 2008 12:35 am

Базиле - прав си.
Бая - не си.

:mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Fanatik_Priest
Smallfolk
Posts: 23
Joined: Sun Jun 22, 2008 11:45 pm
Location: Зад китарата

Post by Fanatik_Priest » Mon Jun 23, 2008 12:35 am

Аз пък си мисля, че не е точно така - вярно, сега навсякъде се ширят еднообразни техно/хаус/транс и к'во ли не патаклами, негърски мутри и задници и хитови звезди, станали известни заради продуцента си (на Тимбъланд му свалям шапка за подхода, не че ме кефи). Но от друга страна, след като 90-те бяха мъртви откъм метъл (като изключим ню недоразумението - само с някои изключения), сега метълът преживява нова младост. Освен новите стилове, които угаснаха бързо-бъро, но пък оставиха някои наистина стойностни групи, трашът преживява своя ренесанс, който не е от ден до пладне, ами започна преди 5 години - старите групи се завърнаха (вярно - някои за пари, но някои пък направиха албумите на живота си), а сумата и нови групи (при това добри) се пръкнаха в ъндърграунда. Следващите години ще бъдат интересни - помнете ми думата! Но да се спрем в близкото бъдеще - след горещото лято, по-пълно с концерти от когато и да било, идва смазващият септември, когато сумата и групи ще издадат новите си тави. Нужно е да спомена само Металика, Тривиъм... да не се отплесвам - който следи, си знае така или иначе. :)
You Rock! ®
I Rock! ™


FanatikPriest.WordPress.com

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 19 guests