Pain'tball

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Fri Sep 14, 2007 2:52 pm

Тъндър се обади, че му е умрял нета. Ще дойде, 8 човека сме засега, ще идем без запазено, но трябва да има места...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Sep 14, 2007 3:11 pm

Е неделя (единственият почивен) няма ли да е доста пълно там?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Sep 14, 2007 4:25 pm

Шибан нет

предния път пак бяхме там в неделя все пак и нямаше никого, а проблемът е, че трябва да сме 10+ човека за резервация и да се обадим 2 дни предварително, което моментно трудно ще стане:

thunder, Corwin, shayhiri + 1, termit - 5 дотук. На Корвин брат му - 6, добавяме Светослав (от предния път) и стават 7. Реалистично е да се целим в 8, не в 10, понеже не става ясно колко всъщност ще сме :) Един колега мислеше да играе, но се отказа.

Не мисля, че при наличието на две игрища ще е голям проблем да играем :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Sep 15, 2007 8:26 pm

Значи утре до 14:00 да сме там направо? Някой, който знае адреса, да го каже моля тая вечер, щото някои хора ще ходят за първи път.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Sep 15, 2007 9:19 pm

Има го преди няколко страници, за бога :)
Xellos wrote:След тоя уикенд дет сичко омотахме с колегата и в последния момент ше извада тук данните и ше локна пък за сяка конкретна среща отделна темичка с дата и миналите в архива :)

Пейнтбол Мания ООД
http://paintballmania.bg/indexl.htm
Адрес: 1606 София ул. 20-ти Април 20 ет. 1

Телефон: 0888 123 321
E-mail: info@paintballmania.bg

Комплекс Пейнтбол Мания:
1574 София,
ж.к. Слатина,
Бул. Професор Цветан Лазаров № 11А,
02489 794,
marketing@paintballmania.bg

Резервацията Ви гарантира, че в посочения час желаното от Вас игрище ще е свободно и групата Ви може да започне игра веднага!

Вие ще прецените дали желаете, за да стане още по-интересна и динамична играта Ви, да допуснете до игра още играчи от явилите се в КОМПЛЕКСА без предварителна резервация или ще предпочетете само вашата група да играе, а играчите без резервация ще трябва да изчакат докато приключите.

Резервация може да се направи само за групи от 10 и повече играча!

За да направите резервация е необходимо да се обадите на телефон: 0888 123 321 поне два дни предварително.

Ако групата направила резервация не се яви на територията на КОМПЛЕКСА 15 минути преди обявеното време за започване на игра, организаторът и групата губят правото си за получаване на бонуси и резервацията отпада!
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Sep 16, 2007 11:54 pm

Добре беше, въпреки че моя отбор след добрия старт нещо загубихме overall :)

Има идея за следващата седмица пак, с повече хора от форума, ако има желание. Но по-сериознои по-отрано триябва да се организираме, понеже 100% ще има много запазени часове за тренировка - има турнир след 2 седмици и хората тренират. Та - събота или неделя - аз не мога неделя, термита не може събота, останлите думайте :) Ако е лошо времето - може да се преместим в картинга, който не е далеч и е закрит :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Sorrow
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Fri Sep 14, 2007 2:27 pm

Post by Sorrow » Mon Sep 17, 2007 8:37 pm

Възможно е и тази седмица,но ако се съберем повечко хора - поне 8. Не че не беше яко и тройки,но повечко хора е повече fun
Малко кофти при тройките е,че като убият някой по фланга,няма кой да ти пази гръб и чуеш току до себе си -"Предай се,предай се".
Ако се понавият хора и е хубаво времето - може.
Въпреки че имам зверска мускулна треска от спринтовете и ходя като дърво и затова предпочитам да мине една седмица,но ако се навият хора... :ninja:
So we'll hunt him because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Sep 17, 2007 8:40 pm

Ми достатъчно е тези, които вчера се скатаха, отлагайки за следващия уикенд, да си изпълнят обещанието. :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Sep 19, 2007 4:21 pm

като гледам прогнозите за времето май няма да има тази седмица който и да е ден - събота или неделя :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Sep 20, 2007 4:12 pm

Баси тези прогнози се сменят през ден, сега пък ще е слънчево :)
е, думайте?
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Sep 20, 2007 4:22 pm

Малко ми е трудно да го повярвам като гледам мрачилката от 15-ия си етаж. Иначе сме на линия.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Sep 20, 2007 4:35 pm

Сори мързи ме. След тая адска седмица са искам си спя на топло в нас на уютно свито кълбце по 24 часа.

Image
:ninja:

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sat Sep 22, 2007 12:27 am

И аз сам аут тази седмица...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Sorrow
Smallfolk
Posts: 4
Joined: Fri Sep 14, 2007 2:27 pm

Post by Sorrow » Sat Sep 22, 2007 12:01 pm

Аз също не мога да дойда тази седмица...
So we'll hunt him because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Dec 20, 2007 3:04 pm

Мноо клинч бее :(
хехе качили са в замундата Obscure Influence

:twisted: http://youtube.com/watch?v=hXepBk08zuo
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests