Pain'tball

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Dec 20, 2007 3:23 pm

в замундата от същия сийдър има още два филма :)

а клинч не клинч - добре поиграхме в неделя, на снега :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Алекс Султанов

Post by Алекс Султанов » Thu Dec 20, 2007 5:21 pm

Чудя се как оцелях изобщо. Беше постапокалиптичен ужас.

Дясната топка още ме приболва, дори и сега, докато го пиша мрачно това. *почес* :roll: Как ме целнаха в разкрача още при първата атака ще си остане болезнена тайна.

Pain-ball indeed. :(
Last edited by Алекс Султанов on Thu Dec 20, 2007 6:09 pm, edited 2 times in total.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Dec 20, 2007 5:23 pm

Ау съболезнования :) Ма такае голема цел лесно се опуква ;))) Мня не мога да издържа след тежките болнични навън да търча просто ;(
:ninja:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Dec 20, 2007 6:02 pm

проблемът на първата игра беше, че играхме направо срещу Винторез, които определено не са ни на нивото. Т.е разбиха ни, въпреки че бяха по-малко :) После като се поразбъркахме отборите стана доста по-добре. И накрая 3-ма на 3-ма както обикновено си беше съвсем добре :) Макар че щеше да е по-добре да загреем 3-ма на 3-ма първо.

Тази събота club Devils има рожден ден :) та ще се посъберат бая народ там 100%. Аз се чудя дали да минавам, че малко съм болен.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Алекс Султанов

Post by Алекс Султанов » Thu Dec 20, 2007 10:10 pm

Проблемът е, че при такъв студ топчетата (мунициите, не моите) се превръщат в свистящи късове лед. :neutral: На които дори не им хрумва да се разпльокат учтиво.

Есента изобщо не ги усещах, бълха ме ухапала. :roll:

Да не говорим за замъгляващите се при първото издишване визьори. Седиш, не виждаш на две педи от носа си и чакаш да те ударят като жертвен овен.

В топките.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Dec 21, 2007 11:13 am

Бе изкушаващо събота, ма съм на концерт уж към обяд пък и не е кеф дъха ми да се заледява по маската :( Искам си удобства пък ;)

Алекс виж там некви протектори, че не си е работа.
:ninja:

Алекс Султанов

Post by Алекс Султанов » Fri Dec 21, 2007 12:26 pm

Като нищо. Ще си вкарам някаква мукава, там.

Както още след първия файт си приспособих юберизолация на дъха от обикновена тоалетна хАртия и оттогава не ми се замъгляваше визьора. Но пък трябваше преди всяка битка със сериозно изражение да си намествам на муцуната въпросното приспособление. :?

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Dec 21, 2007 2:35 pm

Дишай надолу :)

или си купи собствена маска 8-)

зимните топчета си се разпльокваха горе-долу колкото летните, може би малко по-рядко. Но да, първите 1-2 игри докато ни беше студено беше по-болезнено от обикновено. После беше както обикновено.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Dec 24, 2007 9:57 am

Кучета, ПРИЗНАХТЕ си най-накрая, че и на тоя уж супер модерен пейнтбол винаги се е замъглявал визьорът!!!

което, както винаги съм твърдял, е основната причина изобщо да не се занимавам с тоя спорт след първия опит. Ся да трябва некви тоалетни хартии и намсикво, когато има толкова по-просто решение...
This is it. Ground zero.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Dec 24, 2007 11:32 am

Щом това е проблемът, чакаме те пролетта. 8-) При нормални температури не се получава.
Last edited by shayhiri on Mon Dec 24, 2007 11:34 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Dec 24, 2007 11:33 am

Hе е винаги, но определено се случва през зимата с евтините маски, които дават под наем. През лятото в жегата не е проблем :) Което не значи, че дори зимата не може да се избегне, или че е чак толкова зле. Ако издишаш надолу никаква част от дъха ти не отива към стъклото - няма замъгляване. Ако се движиш се проветрява и се изчиства. И мда - тоалетната хартия помага :) Но все пак не всички с взети маски под наем имаха проблем със замъгляване (е ок, половината имаха :)).

А ти ела и пробвай пак, не хапе :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests