Pain'tball

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Aug 17, 2007 5:59 pm

абе не ме бройте мен :)

всмисъл - цял ден път, 7 часа часова разлика, я успея да поспя в Лондон я не, самолетите имат и гадния навик да закъсняват, а ще трябва и багаж да се мъкне от летището до нас, котка също :) Следващия път ще бъде. Простo се дразня, че с тази командировка пропуснах де каквото можеше да пропусна в България.
Last edited by thunder on Fri Aug 17, 2007 6:14 pm, edited 1 time in total.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Aug 17, 2007 6:09 pm

Xellos wrote:ми предна гума на балканче нейде 18-20. Еми 4 до тук. тия твойте авери нема ли се дигнат. поне нема висим там да чекаме тоя път ;)
С тех по-добре се не хващам вече. Ше видим, ко никой се не излъже от туземците... :? Балканче малко, значи по-скоро за некви 30-40 цола си говорим тука.

Морви каза, че иска.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Aug 17, 2007 9:16 pm

Докато не я видя на место нема го повярвам. Хм иначе по няква причина цол и инч в некои системи са равни :shock:
:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Aug 18, 2007 12:27 pm

Еми явно ще отложим за другия уикенд. 4 човека леееко за резервация не стигат. :x
:ninja:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Aug 18, 2007 1:37 pm

Дам. Бе достатъчно е да хванем тъндъра, термита, Коруин и евентуално некои от техните (аз също имам желаещи познати, ма са по-нататък на линия) - и готово. Според мен трябва да си имаме 2 отбора по 5 човека, за да стане добра игра.

Малко объркващо с тия цолове, да. Бе мога си нося там ръчния часовник - без да пристягам изобщо каишката. Удобно.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Aug 19, 2007 3:47 pm

може и през седмицата по някое време - четвъртък примерно след бачкание, тъкмо вечер - по-прохладно едно такова :)

аз ще тормозя термита утре като се видим за баскет (освен ако не го домързи да дойде или е на почивка, разбира се :))
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Aug 20, 2007 9:59 am

Хехе, тука ще да е Термита - таман се прибра от морето и е отпочинал и готов за бойни подвизи. Ако правим едно пейнтболче, съм на линия най-вероятно, стига да не е сряда или петък. Тъкмо не съм играл на закрит терен досега. То по принцип ако искате може да викнем и останалите Кисели краставички и народа от Черешка (вече се преименуваха на Хиените :wink:) и да заформим голямо меле.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Aug 20, 2007 10:13 am

Че що да не искаме? :twisted: Как се прибра, бе човек? Имало вчера големи задръствания от Бургас към София?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 20, 2007 10:28 am

Ох, много ПРО ше стане :)))

Ми оки стройна организация начи да праим за другата неделя?



Хм, звучи реалистично тва ;)
ЗАПОМНЕТЕ "златното правило на двете секунди" - на противника му е нужно време: 1 - да ви забележи, 2 - да се прицели, 3 - да стреля и боята да долети до вас. Това винаги отнема поне 2 секунди!
:ninja:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Aug 20, 2007 10:43 am

неделя ок, но на мен четвъртък ми е по-удобно - просто от събота съм в отпуска и неделя може въобще да не съм тук :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 20, 2007 10:49 am

Еми работен ден е. Тепърва вечерта сложно.
:ninja:

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Aug 20, 2007 12:38 pm

Аз бтв почти 100% няма да съм тук :) я да видим колко струват билетите за формулата в Истанбул :lol:
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Aug 20, 2007 2:00 pm

Доста са скъпи хубавите билети, че и не толкова хубавите също. Но пък за фен си е преживяване. Ех, искаше ми се да отида на някое състезание едно време, да видя как Шуми печели :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Aug 20, 2007 2:52 pm

Е продадени са вече, като не съм се сетил по-рано

И все пак за четвъртък кажете де? Работен ден ок - но дори и в 7 да се почне е светло още доста време, а ти Ники не каза ли, че тази седмица си господар на офиса? :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Aug 20, 2007 3:23 pm

На закрито е все пак там. Надали има прожектори. Ми знам ли кво ше изникне, то господаря на офиса значи и че кат изникне проблем нема кой друг да го решава. Сряда ше е тежко и без тва. Забрави през седмицата. Но пък уикенда има сниикпиик.
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests