Волейбол.

За най-важните акценти в кърлинга и турнирите по спортно оригване!

Moderator: Moridin

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Jul 13, 2007 2:05 pm

:oops: Съжалявам, че се получи разбъркването при сливането на темите. :oops:
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Fri Jul 13, 2007 2:36 pm

Но аз примерно ако сбъркам някъде не прощаваш, нали ;р
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Fri Jul 13, 2007 10:30 pm

:(
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Sat Jul 14, 2007 8:26 am

Така де, целият диалог се е омотал и излиза, че на 13 са се казвали съвсем безмислени неща, а те са казани по-рано и в някаква връзка. Не че е нещо съдбовно, но все пак :)
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sat Jul 14, 2007 10:10 am

Важното все пак е, че отпаднахме. Руснаците не показаха перфектанта игра от мача срещу нас и бразилците просто с повече желание ги пречупиха. В крайна сметка сами сме си виновни. Можеше да вземем мача с братушките...
А Мартин Стоев вади някакви неадекватни коментари за това колко велик е бил Жеков, и колко зле са били Цветанов, Владо и Зарев, дет на това отгоре и не игра почти. То ако беше той разпределител можеше и да не ни почупят така - според мен руският треньор си е напълно прав за Андрей...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Sat Jul 14, 2007 11:22 am

Абе не знам защо, но ми се стори, че братушките им поподариха втория гейм. Все едно, като не си свършиш работата навреме, после ходи се обяснявай :(
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sat Jul 14, 2007 11:45 am

Ами няма смисъл да търсим под вола теле. Руснаците просто се бяха класирали на 90% и нямаха чак такъв стимул. А и при всички положения за тях бе по-добре да изхвърлят Бразилия, а не нас.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Sat Jul 14, 2007 4:23 pm

Оф,колко ме е яд.Ако наистина беше пуснал Зарев щяхме да имаме повече от три нападения от центъра. :roll: Още повече се ядосах на коментарите на Стоев за Цветанов...Ицката е един от най-добрите ни волейболисти и един от най-добрите центрове изобщо.На мен ми е тотален любимец.Обаче за Владо си беше прав,но след като го видя как играе трябваше да си го викне на пейката да почине малко-за мач,два. :D Нищо,на европейското ще мачкаме.Сега за кой ще викате?
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sun Jul 15, 2007 12:35 pm

Ми поляците май са ми най-симпатични, пък и техните хора викаха за нас. :)
А Цветанов мен честно казано не ме кефи особено. Почти никога не рискува със сервиса и дори така понякога се дъни, а напоследък и с блокадата го няма много... Иначе Владо Николов може да не игра как трябва тези два мача, но срещу Полша в групите само той се мъчеше да влачи отбора. А Зарев не е играл баси, как може да го плюе.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Sun Jul 15, 2007 2:36 pm

Аз съм за руснаците,имаше един,който беше сладък.Но по принцип целият отбор прилича на каст на някой филм за вампири. :lol:.Бразилия пак ще стане шампион.Руснаците няма да се справят.А кои бяха в групата на САЩ и Полша?Това го изпуснах.
На Зарев трябва да му се дават повече възможности за игра.От него ще стане добър разпределител.Бг школата винаги е така-създава страшно добри нападатели,но откъм другите постове е по-слаба.Особено за разпределители е най-зле положението.Ники Иванов и той 10-тина години беше по терена,защото нямаше никой годен за поста освен него.
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Sun Jul 15, 2007 2:54 pm

zari wrote:А кои бяха в групата на САЩ и Полша?
Франция.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Jul 15, 2007 4:00 pm

Еее, Ники Иванов наистина колебливо игра в началото на тези 10 години, но към края си играеше страшно добре и в Лигата беше разпределител номер едно една година. Виж като характер не го биваше хич, голям лимон беше :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Sun Jul 15, 2007 4:18 pm

Не те кефеше,викаш :wink: .Аз пък за Матей съм чувала,че бил голям темерут и не знаел как да се държи с жените. :?
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Jul 15, 2007 4:27 pm

Матей не знам :) откакто играят във Варна нямаше как да ходя на мачовете. Между другото единственият по-голям лимон от Ники Иванов беше Мартин Стоев, този човек беше невъзможно да му вземеш автограф или да се снимаш с него. Никакъв шанс - от игрището в съблекалнята директно. Ники Иванов веднага след него. Някой понякога успяваше, но рядко.

А сега се сетих, че и Жеков е някакъв такъв май :) Като отиде в Левски беше станал малко като Ники Михайлов по едно време.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
zari
Sorcerer
Posts: 426
Joined: Sun Feb 04, 2007 9:11 pm

Post by zari » Sun Jul 15, 2007 4:52 pm

То на Жеков си му личи :P .Но имаме най-готините играчи.Нищо чудно,че залите са претъпкани с фенки.
-You might have a point here,mate.But I can't give it up..Do you wanna know why?
-Why??
-..Meet me in the pub in two minutes.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests