The Last Kiss

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

The Last Kiss

Post by Dedo John » Fri Apr 16, 2004 9:25 pm

Та и язе кат колегата реших да пиша по темата. Но при мен положението е малко по-сложно. Доста по-близо съм до последната целувка, отколкото до първата, така че реших да отвора нова тема. :D

А именно " Дъ Ласт Кис" !

Бих сакал дискусията да са раздели в две направления:

- последната запомняща се целувка

- и ... дъ последната, ever, целувка. Целувката, която ще ви направи щастливи преди да заминете за Вечните Ловни Полета t.m. :D

Как искате да се осъществи и от кого да бъде... И каква точно целувка - от обич, от благодарност /а. че ви е имало б. че си отивате/ :D, от тъга ...

Та таквиз ми ти работи.
Язе немам като колежката братовчедки да ма цаливат, споминаха се сите, лека им пръст, но все пак са останали неколко гаджета в старческия дом дето са ми навити! :) Но очаквам и нови, по-млади кандидатки за тази отговорна работа! :D

И страхувате ли се от неизбежната финална целувка... Целувката на смъртта? И ако да, вярвате ли че когато дъхът на човек спре, той престава да има мечти?
Къде ми е виаграта ?

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Fri Apr 16, 2004 10:34 pm

Въпросите ти ми напомниха на вица, който момичето разказваше в "Добрият Уил Хънтинг". Е такава целувка определено не искам.

А иначе не ме е страх от смъртта. Дори понякога си мисля, че ще бъде интересно. Не, не си мислете, че ще тръгна да си прося последната целувка от Смърт (все пак не съм толкова смел като Beric), но когато ми дойде времето няма да се оплаквам от този факт. Надявам се само времето да ми е малко повечко, за да свърша това-онова, да се порадвам на внуци (а може и правнуци), накратко - да си оползотворя пълноценно живота.
Last edited by Jaar on Sat Apr 17, 2004 9:24 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Apr 16, 2004 10:42 pm

Ха, Jaar, значи не съм бил само аз лудия тука!:)
Щот и на мене ми е доста интересно какво има след смъртта(ако изобщо има нещо де:))Както пееше Милена в една нейна песен.....
Ама чак за правнуци не ми се чака, перспективата да одъртея и вече да вземе да не ми става... весело много не ме радва...:)
Иначе бих искал да пробвам някоя французойка може би:)
по възможност манекен/топ модел:)
А, Деде, поледната запомняща се целувка може би ще е първата(или по-точно първата, в която цялостта на зъбите и не беше застрашена)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Fri Apr 16, 2004 10:47 pm

но когато ми дойде времето няма да се оплаквам от този факт.
Погледни го от добрата страна: Когато това стане факт, просто няма да имаш възможност да се оплакваш! :D
Къде ми е виаграта ?

pestis
Smallfolk
Posts: 1
Joined: Fri Apr 16, 2004 11:04 pm
Location: ne sum na cossacks.ru
Contact:

Post by pestis » Fri Apr 16, 2004 11:17 pm

смъртта е занимание самотно,както казва някой, дет не го знам кой е-
затва-дайте да си говорим за жени-напълно безопасна тема,когато е по Интернет












Вие BUGG в системата ли сте или просто BUGG в живота?
wolf

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Sat Apr 17, 2004 9:24 pm

Drizzt, как да не дочакам правнуците? Нали трябва да прочета Колелото до края? :D :D :D

А че ми е любопитно - много ми е любопитно, даже.

Французойката ще я откажа. Имам "алергия" към повечето френски неща (най-вече към филмите). Предпочитам някоя мулатка!!! 8-)

А за сега се утешавам с мисълта, че на някои им става и като одъртеят. Пък като стигна до този момент, ще видим. Може да разберем какво е то месечния цикъл - ама при нас ще е по-интересно и доста по-приятно - да ти става веднъж в месеца. И като се случи - тичаш ухилен и викаш: "Бабоооо, ела ми тука!!!!!!!" :D

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sun Apr 18, 2004 10:10 am

Целувките няма да ги обсъждам, защото и без друго не си падам особено по тях. Виж това за смъртта...Не знам всъщност дали ме е страх от смъртта, или не. Засега подобен въпрос не ме впечатлява особено, казвам си, че е неизбежно и рано или късно всички ще стигнем до там. Но може би това се дължи на факта, че все още се считам за достатъчно млада за да мисля за умиране:Р
Относно въпроса какво има от другата страна - и на мен ми е интересно. Но в крайна сметка не съм се разбързала да проверявам:Р
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Apr 18, 2004 6:44 pm

Е ся човек кат нищо мое се задави с целувка (захарна) и да си отиде кат едното нищо с няколко хрипа. Нямам им доверие на тия целувки аз. А иначе ако ще се мре внезапно ми е по-удобно да е докато собствените зъби са си още в устата ми. :?
:ninja:

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Sun Apr 18, 2004 10:43 pm

Е да, но я си представи една целувка с бабата, при положение, че и двамата сте с ченета ... И те вземат, че се откачат ... :lol:

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Sun Apr 18, 2004 11:35 pm

Е да, но я си представи една целувка с бабата, при положение, че и двамата сте с ченета
Няма нищо по-еротично от това, вервайте ми! Това е висша форма на доверие, съпроводена с размяна на полезни бактерии и някое друго магданозче! :D С бабата редовно го правим! :D :D :D

Чувстваш се като... Друг човек! :D
Къде ми е виаграта ?

Elan Morin Tedronai

Post by Elan Morin Tedronai » Sun Apr 18, 2004 11:44 pm

Тъй като съм с остър алергичен ринит, който беше открит наскоро и съвсем нелека астма, дългата целувка не е от най-здравословните за мен. Именно това щеше да ми се случи, когато тази моя любов (за справка виж темата на Ян) при един купон едва не ме задуши. Добре че се усети, де... Иначе беше трудно да се боря за въздух...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 19, 2004 10:06 am

Хехех, то с малко координация може да се диша дорде сте се лепнали като безъби анемонии един през друг, макар да е малко странно в началото. Е ако не си хремав и ловко преглъщаш де :twisted: :P
:ninja:

caesar
Smallfolk
Posts: 8
Joined: Mon Feb 02, 2004 11:09 pm

Post by caesar » Mon Apr 19, 2004 12:58 pm

Имаше някъде(челите знаят къде :wink: )една мисъл на Джером К. Джером.."Какво е човешкия живот,..усмивка и въздишка, целувка и сбогом!"

User avatar
Nyele
Smallfolk
Posts: 11
Joined: Sat Jan 24, 2004 9:02 pm

Post by Nyele » Mon Apr 19, 2004 1:10 pm

Аз пък възнамерявам да си умра на една доста прили4на възраст от над 100 годинки. Нямам намерение да отървавам света от себе си рано- рано :wink: В такъв слуЧай не ми се ще да затормозявам някого с желания за последна целувка:)Пък и кой ли ще се и навие да се целува с някаква ръждясала бабака? :Д :lol:

User avatar
Caliostro
Farmer
Posts: 62
Joined: Tue Jan 20, 2004 3:08 pm

Post by Caliostro » Mon Apr 19, 2004 1:13 pm

Бабака? Имаш предвид бабанка? Неее, някои си падат именно по такива, доверис меня! :D
По-добре късно, отколкото по-късно!

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 14 guests