ех, момчата и моми...

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Post by Lews » Sat Apr 17, 2004 6:36 am

Еее Турине, нека има и такива теми, живота не е чак толкова сериозен. Лексиконите навяват скъпи спомени, еххх :D
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Apr 17, 2004 9:44 am

Ъъ, Турин, не мога лекичко да не се засегна, ако не лично, то на форумен показател, от тоя топик. Извини ме, но очевидно и преди не ти е харесвало тук, така поне излиза, а сега явно още повече те дразни. Ми недей влиза в крайна сметка, а? Врага с партиен билет го открихме, ма и той ни откри и спря да враждува, случва се. Знам, че е кофти да няма сеир за гледане, ама шит хепънс (лайното се случва демек, да няма англицизми :р), кво да праим. И нищо чак толкова лошо им няма на темите, те общите форуми основно за такива дреболийки се използват.
Пък Ян и Луз са прости момчета, елементарни, кво да праим, такива теми им се допускали на плебеите...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat Apr 17, 2004 11:06 am

Със думи без смисъл
Във строя ме вкара
И аз думи без смисъл
По стените изписвах
Лудостта ме увлече
И късно е вече
Дори невъзможно
Обръча да счупя
Но не се страхувам
Докато има капка надежда
Че ще успея
Изправям се трудно
Силите свършват
Правя го само
Да разбереш
Най-важното
Не се залъгвам
Правя го само
Да не забравиш
Да разбереш
Не винаги този
Който губи
Е по-слабият
Last edited by Tais on Tue Dec 14, 2004 11:23 am, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Apr 17, 2004 11:26 am

Чакай сега, че нещо ми убягна... Турин напоследък не поствал, та някой да вземе да постне тема, дето на него му е присърце, щото да не харчи излишен ток при светкането на сигнални лампички, така ли излиза? А другите хора, които пишат във форума, са с по-долно качество може би, та затуй тяхното приссътвие/отсъствие не е толкова важно? Не ми изглежда сериозно това, съжалявам.
Я аз, за да уточня, щото да няма недоразумения, да попитам лично:
Турине, що не пишеш напоследък у форума? Поради лични ангажименти, които те възпрепятстват чисто физически, или поради това, че вътре няма интересни теми? Ако е второто, що не постнеш пък ти тема, дето тебе да те интригува, вълнува и, да кажем, впечатлява, че да няма недоразумения? Тази тема, не я броя, нали, щото е нещо като оплакване, внесено в бюро "Жалби", не е Истинска тема един вид.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sat Apr 17, 2004 11:34 am

A аз може ли да попитам каква е темата на topic-а??
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Apr 17, 2004 12:14 pm

Таис, сори, че ще ти разваля кефа, обаче и за момент не ми е минало през ум да се обръщам към теб, нито пък съм те визирал в ролята на "врага с партиен билет". Безразлична си ми, съжалявам, та тоя ти пост малко аут деър излиза. Боя се обаче, че в админските задължения не влиза да забавляват юзърите...
И верно, ква му беше в крайна сметка идеята на тоя топик? Да почнем да пишем интересни теми или просто да се засрамим колко сме прости и безинтересни?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sat Apr 17, 2004 1:51 pm

Видях аз свободата с бели
Сто, сто и петдесет листа
Със корици твърди, остаряли
Забравена събираше прахта.

Видях труда си оценен
На сто, сто и петдесет в брой
Готов да бъде пригоден,
Към всеки нов...
Last edited by Tais on Tue Dec 14, 2004 11:24 am, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Sat Apr 17, 2004 2:24 pm

Боя се обаче, че в админските задължения не влиза да забавляват юзърите...
Наистина? След това откровение, още по-силно оценявам това, което правиш за нас! :D Трябва да се поощтрява благотворителността!

Мога само да склоня глава, и да кажа : Благодаря! :D

Та кой е врага с човешка лице? Или е тайна... :D
Ми недей влиза в крайна сметка, а?
Още една проява на типичното българско гостоприемство! Кеф му е на човека, пише си. Ко толкоз? :D Може да го боли за форума и сегашния му облик? Знаеш ли... Ти веднага да го изгониш.
Безразлична си ми, съжалявам,
админите вместо да поосвежат форума си с нови теми, да предизвикат дискусия, се размотават из чуждите такива сеир да си правят, от скука ли, що ли...
Ама кат ви гледам, вие доста се обичате! :D Кат са харесват младите-да са земат! Не че не е интересно да ви следим любовните гукания, ама искрите дет прехвърчат за малко да ми подпалят чергата! :D

Аз лично съм за лексиконите. Много са интересни и полезни. Ето, тук открих съмишлиник в доста ентелегентната и културна дейност по събирането на картинки от "Турбо"! За Ланис иде реч. Сори, злато, ама немам 169. Но имам доста ценната "69" !!!:D Разменям я само на живо срещу... 69 / или в краен случай - 42 / ! :D
Къде ми е виаграта ?

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Sat Apr 17, 2004 3:57 pm

Дааа, темата е благодатна за размахване на томахавки и палене на черги, особено ако обичаш тоз род екстремни занимания... Ама то и това не е чак толкова лошо. Човек трябва да може да поразтовари емоциите, а тук поне кръв не може да се лее наистина :)

Сори, злато, ама немам 169.
Аааааа, аз така се надявах най-после да я намеря :cry: Нищо не може да ме утеши вечееееее..... Дедо Джоооон, ценя желанието да ме утешиш, ама аз 169 искааааах!!!! (хлип-хлип) Отивам да препрочета пак за Касандра, сега съм в подходящо ревливо настроение!
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Sat Apr 17, 2004 11:51 pm

Last edited by turin on Wed Sep 22, 2004 4:55 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Apr 18, 2004 8:57 am

Никога ли не си бил по други форуми, Турин? Процесите, които протичат винаги, са така и така неизбежни. Всичко е приливи и отливи, с бавното но все по-сигурно изместване на баланса към отливите. През периода 'форумът умря' се минава поне по петнайсет пъти, нямай грижа. А и тоя все пак е твърде млад, за да се изчерпи чак толкова бързо, при положение, че има достатъчно нови потребители. Лексиконската вълна е совсем, трябва да ти кажа, нормално явление. Не можеш зарад нея нищо да отпишеш за няма и седмица.

Колкото до истинските, сериозни, умни, задълбочени, предизвикващи големи лоши дискусии и караници, етц, теми - е, истина е естествено, че повечето идват от друг форум, където са им се нагледали и на такива и трудно проявяват ентусиазъм, камо ли творчество. Ти не говориш само за философски теми, разбира се, но аз лично съм им луд маниак и при все това изпуснах вече поне три тук, без да се отчета с километричен пост... щото нямам нито време, нито енергия. Тъй че за мен не е толкова форумът, а аз. И т.н.
This is it. Ground zero.

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sun Apr 18, 2004 10:30 am

Аз от цялата дандания не разбрах едно. Турин, след като не ти харесва даденото положение защо само се оплакваш ами не се опиташ д го промениш? В крайна сметка човек като не му се нрави нещо, което го засяга, се опитва да действа по въпроса.
Седни, помисли малко /не е толкова трудно, да знаеш:р/ и си състави списъче с интересни /според теб/ теми. И после всеки ден, да кажем, или всяка седмица, пускай по една та да се забавляваме:ррр
И преди съм го казвала, но май ще го повторя - мен ми харесва максимата "живей и остави и другите хора да живеят". Има куп теми тук, които не са ми никак интересни. Но не съм го направила на въпрос. Като не ми харесват не влизам да ги чета. Изибирам си нещо, което ме забавлява и даже от време на време поствам, видите ли...
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sun Apr 18, 2004 2:29 pm

По пътя отново шепа пясък или дим
опитваме за миг да задържим
понякога губим, но няма да се променим.

Между ад или рай
влакът просто продължава
и всяка спирка е една любов.
Ще вървим ли докрай още колкото остава
единствен ли e ...
Last edited by Tais on Tue Dec 14, 2004 11:25 am, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5771
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sun Apr 18, 2004 3:29 pm

Турин, и аз като Моридин мисля, че е рано да отписваш форума.
Таис, никой никого не гони.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Sun Apr 18, 2004 3:53 pm

Last edited by Tais on Tue Dec 14, 2004 11:26 am, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 0 guests