Абсурдистан, и те за теб достойни, майко, бяха!

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu May 31, 2007 2:48 am

Morwen wrote:Вижте кво, ако дадат почивен ден за София да си го пазят колкото и както искат.
А Алекс пак удря някви конспиративни теории като абсолщтни истини, но това не е нещо ново.
Скатавка такава. :P Дай на трудещите се възможност да кръшнат и ше скачат и ше пляскат. :idea:

И винаги ще вярват на официалните версии, които обикновено са именно най-наглите и абсурдни конспиративни теории. :wink:
Last edited by shayhiri on Thu May 31, 2007 3:04 am, edited 1 time in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Thu May 31, 2007 2:52 am

Хмм... оставяйки всичко друго настрана, мен лично си ме хвана мъничко яд, че ако дадат почивен ден, той ще е само за София :) Мдаааа, знам, дай му пръст, той цялата ръка... ама какво да правя, като ми мина през ум идеята за продължаване на семинара на linux-bg в Стара Загора с още един ден :) Ама няма как да стане за хората от другите градове - явно само софиянци може да си останем там да си допиваме :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Thu May 31, 2007 10:05 am

http://www.missuniverse.com/delegates/2 ... oseup.html

Както викаше един мой преподавател:
"Не стига, че си грозна, ми си и тъпа..."
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu May 31, 2007 10:09 am

Джийз..
This is it. Ground zero.

User avatar
Simba
Scholar
Posts: 119
Joined: Thu May 24, 2007 2:56 pm

Post by Simba » Thu May 31, 2007 10:16 am

Божее дай ми на мен надарена куха лейка 8-) . Ма молим да не е мис България :mrgreen: :mrgreen:
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в задника.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu May 31, 2007 1:14 pm

Чета тука в пресата, че "Англия ни моли да й оберем ягодите."
Е не може така :( До скоро не ни искаха, а сега ни молят (то пък едни ягоди, като езика им; Шекспир, Джордан и Ериксън правят изключение верно, но последният е канадец с новозеландски произход, така че не се брои). Трябва да знаеш какво искаш в този живот.
От друга страна, ние посрещаме ли пенсиите им с хляб и сол? Посрещаме. А те не могат да решат искат ли ни, или не :?
От трета, защо да не помогнем на братята албионци? На Сесесере бездруго не можем вече да помагаме, щото го няма.
Така че предлагам да спретнем една бригада, да им оберем ягодите и да се приключи проблемата :?
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
Simba
Scholar
Posts: 119
Joined: Thu May 24, 2007 2:56 pm

Post by Simba » Thu May 31, 2007 1:18 pm

Абе предприемачите със сигурност ни искат, ама населението е наплашено - мисли ни за мургави братя и сестри основно заети с наркотрафик, трафик на жени и оръжия и чат пат терористична самодейност. Пък правителството им реши да си вдига спадналият... рейтинг на наш гръб, но пък какво толкова - ще го преживеем :mrgreen: .

А като отвори дума за Англия - преди малко прегледах сайта на Кетъринг (50 хиляди жители) и какво гледам - анкета, гледам после линк - какво е сътворил градския съвет на база резултатите на тази анкети и си викам - брее можело и народа да се слуша, не само шума на броячната машина в банката.
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в задника.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Jun 01, 2007 11:23 am

Абитуриент с белезници лъсна в полицейско видео
01 юни 2007 / News.dir.bg
Двама офицери от МВР-Варна ще бъдат предложени за дисциплинарно уволнение, заради видео материал, публикуван в български интернет сайт.
На кадрите се вижда как млад зрелостник с поставени белезници слиза от полицейска кола с пуснати светлини и сирена пред варненското музикално училище, предаде Днес+. Двама униформени служители в пълно бойно снаряжение водят момъка под бурните възгласи на съучениците му. Няма БМВ-та, няма ала-бала, пищи възторжена девойка. Туй направо е за вестника, за новините бе, приглася и друга зрелостничка. На следващите кадри се вижда как полицаите демонстративно свалят белезниците на абитуриента, след което го обискират. Съвсем ясно се вижда и номерът на патрулката с варненска регистрация 0143. В ОДП-Варна е извършена незабавна проверка по случая. Двамата полицаи Кръстин Господинов и Кирил Джоджев, водили абитуриента, ще бъдат наказани с порицание. Те обаче действали по разпореждане на началниците си от Специализираното подразделение за охрана на обществения ред. Старши полицейският командир Иван Иванов и шефът на подразделението главен инспектор Тодор Захариев ще бъдат предложени за дисциплинарно уволнение пред министъра на вътрешните работи заради участието на подчинените им в шоуто. Иванов е съсед на момчето, което е сирак - има само майка, която е с трайни инвалидни увреждания. Гл. инспектор Захариев е с 32 години стаж в МВР. Двамата офицери няма да получат обезщетенията си при напускане, заяви пресаташето на ОДП-Варна Калинка Пенчева пред bTV.
WTF? Типичен абсурдистански Modus operandi в действие! Само аз ли смятам, че полицията си има по-сериозни вътрешни нарушения от това?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Jun 01, 2007 11:41 am

Ми не че са за пример, но да ги уволняват дисциплинарно за това е идиотско. Още повече, че имаше случаи на напили се полицаи гърмели в заведение, които се разминаваха с понижение и други подобни.
Last edited by Morwen on Fri Jun 01, 2007 12:02 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Jun 01, 2007 12:01 pm

Морвето ме изпреварила, и аз щях да напиша почти същото.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Sm00th
Farmer
Posts: 54
Joined: Sun Apr 22, 2007 4:55 pm
Location: Capitolia

Post by Sm00th » Fri Jun 01, 2007 1:08 pm

ееее стига сега и вие !!!
Нали навсякаде в Милата ни Татковина бродят дегизирани Еврокомисари и следят за нарушения..... как така тези полицай ще са направили ТАКОВА УЖАСНО НАРУШЕНИЕ и ще им се размине само с понижение (опа рима)......все пак това да не е просто Медийно събитие с цел да се отчете дейност - НЕ РАЗБИРА СЕ !!!
Така че не уволнение....това е малко да се вкарат в затвора и те и децата им и лелите, чичовците и като за последно абитюрента да се върне в 8клас .....
Да не би да има по-сериозни вътрешни нарушения от това !!!
Snoop Dogg as Captain Mack: Ladies and Gentlemen, we have reached our cruising altitude of 33 thousand feet... 33 THOUSAND FEET? Oh shit, man! We fuckin' higher than Redman at the Source Awards!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Jun 02, 2007 11:49 am

:ninja:

User avatar
Simba
Scholar
Posts: 119
Joined: Thu May 24, 2007 2:56 pm

Post by Simba » Mon Jun 04, 2007 9:10 am

Браво, браво. Тъj трее, като некои хора си държат ръцете на топличко :mrgreen:
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в задника.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jun 04, 2007 10:11 am

Русия насочва ракети и срещу България?
04 юни 2007 / News.dir.bg
“Ние изтеглихме тежкото си въоръжение зад Урал и намалихме въоръжените си сили. А какво виждаме в замяна?
Източна Европа е снабдена с ново въоръжение, САЩ имат свои военни бази в България и Румъния, искат да разположат радар в Чехия, и ракети в Полша. Какво се случва? Става това, че разоръжаването е само едностранно”. Това заяви руският президент Путин в интервю за представители на медиите на страните от Г8 преди старта на тяхната среща на 5 юни в Германия. Във връзка с това Путин предупреди САЩ, че ако разположат елементи от своя противоракетен щит в Източна Европа, Русия ще насочи своите ракети към европейски градове, което може да доведе до ядрена война. “Съществуването на система за противоракетна отбрана от една страна и нейната липса от друга увеличава възможността за възникването на ядрен конфликт”, каза Путин, цитиран от в. Таймс. Москва е разярена от плановете на САЩ за противоракетен щит, коментира в днешния си брой и в. Дейли Телеграф. В момента отношенията между Русия и Запада са най-лошите от края на студената война. Кремъл продължава да използва цените на енергийните ресурси като оръжие срещу Украйна, Молдова, Румъния и България, пречи на вноса на стоки от Грузия, забрани вноса на месо от Полша и разби електронната система в естонския парламент.
На печелившите честито!
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Mon Jun 04, 2007 12:14 pm

Хе-хе, имаме си нова партия :) "Национално движение за стабилност и възход - Европейски либерален алианс" (НДСВ-ЕЛА) 8-)
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests