Колко е голям? (18++++++)

Мръсните страсти – на сапун

Колко е?

Като пикам от Ниагара усещам студената вода долу!
5
16%
Ти комините на Кремиковци по какъв калъп мислиш са правени?
0
No votes
Мога да извадя всичко от барлонгите си!
7
22%
Вижда се чак от Андромеда! Без телескоп!
2
6%
Вчера изнасилих син кит. Опита се бяга мамка и!
3
9%
По-голям от на Чък Норис!!!!!
15
47%
 
Total votes: 32

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Nov 12, 2007 1:30 pm

Следващия път повече. :mrgreen:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 12, 2007 1:35 pm

Достойнството ми, Мор, не губи кой знае колко и в учтивия 3/4 формат, както вече е общоизвестно.

Валка, и ти беше прав, де. :) Не може цялата нощ преди тва безотговорни изпълнения кат за последно (3-4). :idea:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Nov 12, 2007 1:36 pm

@ xellos рошенето не ме къдри като оферта, така да се каже :)

@ ШУШУРИ още няколко страници по темата и може дружно да решим да те лишим от тези 3/4 за да кротнеш малко :mrgreen: (имам нож на рамбо, подариха ми го като малък)
Last edited by Bat Garo Still Rots on Mon Nov 12, 2007 1:36 pm, edited 1 time in total.
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Nov 12, 2007 1:36 pm

shayhiri wrote:Достойнството ми, Мор, не губи кой знае колко и в учтивия 3/4 формат, както вече е общоизвестно.
Тук живо си представям диалог между Шайхири и рандъм мома, при който Алекс пита джентълменски "Учтиво ли го искаш или откровено?", а момата мига на парцали :rofl:

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Nov 12, 2007 1:38 pm

Минувач укроти го малко това въображение. :mrgreen:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Mon Nov 12, 2007 1:43 pm

DELgado wrote:Минувач укроти малко въображението. :mrgreen:
Е, как?! При такива източници на вдъхновение :mrgreen:
И пак по някаква асоциация :mrgreen: се сещам за интервю на Лукас, в което той споделя колко бил шокиран в деня, когато осъзнал, че някои хора на тоя свят са лишени от въображение. За него да имаш въображение явно е нещо подразбиращо се :thumbsup:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Nov 12, 2007 1:50 pm

passer-by wrote:
shayhiri wrote:Достойнството ми, Мор, не губи кой знае колко и в учтивия 3/4 формат, както вече е общоизвестно.
Тук живо си представям диалог между Шайхири и рандъм мома, при който Алекс пита джентълменски "Учтиво ли го искаш или откровено?", а момата мига на парцали :rofl:
Мгвхмхгхахахахахахахахаха :rofl: :rofl: :rofl: И аз си го представих живо...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Nov 12, 2007 1:50 pm

Е да ама едва ли е визирал да го използваме за да си представяме случки между рандъм същества от женски пол и Шайхиряка. Най-малкото препочитам жените да ми се случват на мен. :mrgreen:

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Nov 12, 2007 1:53 pm

DELgado wrote:Е да ама едва ли е визирал да го използваме за да си представяме случки между рандъм същества от женски пол и Шайхиряка. Най-малкото препочитам жените да ми се случват на мен. :mrgreen:
Щи дам адреса на бабата под нас :lol:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 12, 2007 1:55 pm

passer-by wrote:Тук живо си представям диалог между Шайхири и рандъм мома, при който Алекс пита джентълменски "Учтиво ли го искаш или откровено?", а момата мига на парцали :rofl:
Не е да не се е случвало. :?
Най-малкото препочитам жените да ми се случват на мен.
Само така! :) Случвайте им се и вие, така става.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Mon Nov 12, 2007 2:04 pm

Мисля, че ШУШУРИ би бил един достоен ментор за Ваклия :D
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Nov 12, 2007 2:06 pm

Или пък не. 174 си е една цифра която не е нито в моите възможности нито в моите желания. :mrgreen:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 12, 2007 2:07 pm

Bat Garo Still Rots wrote:Мисля, че ШУШУРИ би бил един достоен ментор за Ваклия :D
Сакън! Просто чат-пат напомням на всички общия принцип: сексът е измислен, за да се прави.

(във всичките си форми и разновидности)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Nov 12, 2007 2:16 pm

То и яденето е измислено (кхъм, примерно), за да се яде, но като почнеш да поемаш в пъти повече от другите хора (във всички форми и разновидности на храната) и да мислиш само за него, вече става хранително разстройство :)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Nov 12, 2007 2:22 pm

Е точно тук е разликата. Сексът е пръв сред малкото естествени "наркотици" - и като такъв не води до лоши последствия. Само плюсове. 8-)

Всички останали наркотици те убиват (бавно - или много бързо), а лакомията е един от най-страшните. Чисто самоубийство.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests