Социологическо проучване (18++++++)

Мръсните страсти – на сапун

Харесва ли им на жените deep throat

Ja ja wunderba!
9
23%
НЕ!НЕ!НЕ!
13
33%
Who cares? Важното е да го прави.
18
45%
 
Total votes: 40

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Fri May 18, 2007 7:20 pm

Moridin wrote: Принципно за дилдото е важно да вибрира, останалото са рандъм пермутации ;р
Мня, дилдото по презумпция не вибрира, това го правят вибраторът, eggs, vibrating rods. Дилдото е plug, за повече инфо виж тук и сори за насочеността, но това не променя фактите. Извинявам се и за английските термини, но на някои неща дори не им знам имената на БГ. Боже, какво ли не прави информационно търсене в името на фиковете.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri May 18, 2007 7:24 pm

Moridin wrote:Ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаахахахахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

е някои точки са по-покъртителни дори от оригиналната ти простотия, Шайхире :mrgreen:

значи "доста жени нямат гаг-рефлекс или го контролират" отговаря на - "десета от процента нямат, значи съм прав"? Добре, сам ли ще си се вържеш, не мога да разбера :mrgreen:

ще ме утрепеш.

И ето на - аз отговорно ще заявя, че дилдото не само, че не беше тънко, ами беше дори доста по-масивно от повечето дилдота 8-) Принципно за дилдото е важно да вибрира, останалото са рандъм пермутации ;р Просто решихме, че нема що да ти коментираме малките идиотизми при ТАКИВА кандидати сред останалите твърдения :mrgreen:

Айде, халал да са ти 100-те (кръгло! и още 100.00 да направиш!) агънца :mrgreen:
Не, тия са само по дийптроут линията, Мор. :neutral: Чети внимателно. И то само изказалите изрично желание, тъй като, както стана въпрос, на мен не ми се занимава.

За дилдото, както кажеш. На мен ми се стори обидно тънко, но реших, че е за да не плашат зрителите и да не всяват комплекси.

Имаше "или". :roll:

Рол, всичко подлежи на интерпретация. 8-) Но не позволявай това да омаловажава фактите и логиката.

Или пак стария трик с обръщането на изгубен дебат в личен план? :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri May 18, 2007 7:29 pm

OMG Изгубения Дебат :mrgreen: 8-) :mrgreen: :shock: :mrgreen:

Предлагам да открием седмица "100 - НО ТУК СА САМО ИЗРИЧНО ПОЖЕЛАЛИТЕ ДИЙПТРОУТ! WHO'S YOUR DADDY NOW???" - даже аз сега ще се напна да направя банер и да го лепнем отгоре на сайта!!!

Бтв "доста от жените нямат гаг-рефлекс или са се научили да го контролират", първо ДОРИ да приемем, че ти невинно си имал предвид чистото логическо булево "или" (каквото ти естествено изобщо нямаше предвид), ПАК е в най-добрия случай ДОСТА смела спекулация. С други думи не е вярно.

Алексис, извинявам се за грешната терминология :roll:
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 18, 2007 7:31 pm

WTF??? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Това не се случва!!! :lol:

едит: Аз мисля да пропусна срещата си с шейхири, че току виж сым му направила deep throat на средата на улицата. И аз като посестримите си сигурно като видя този зноен жребец ще му налетя с мощ да го изнасилвам и да му го смуча, выпреки че него изобщо не го кефи...

Бе няма ли да чуем някоя от стотиците минали през леглото му жени, да се похвали от прекрасните му креватни умения? Щото като му чета мнението, излиза че само с мен не е спал - т.е. поне 4-5 от сыфорумките могат да споделят личен експириынс. Кажете бе, девойки, да знам да се виждам ли с него, да не се ли виждам...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 18, 2007 7:45 pm

Мне, аз само, таковата, хамали ли ползваш, за да ти го носят, сам ли се напъваш с тая тежест, в кви гащи го побираш, побираш ли го изобщо в гащи... Бе де си го държиш бре?!


Аз се стресирах, когато видях за първи път такова изобилие (да съм била на тринайсе, младо и невинно девойче :oops: ) върху едно магаре, което кротко си пасеше тревица на полянка в Арбанаси, та може ли, таковата снимка? Pics, or didn't happen!!!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri May 18, 2007 8:04 pm

Предвид факта, че съм си Търновец, сигурна ли си, че арбанашкият магарик принадлежеше към животинския свят? И кви изобщо си ги търсила, млада и невинна прогимназистка, по поляните?

(Ше те замоля да внимаваш с вербалните си себеописания, че понякога действат по-сигурно и от снимките. :mrgreen: )

По останалите въпроси, вярвам, отдавна вече сте обменили информация из форуми и блогове, така че да не отклоняваме темата, веднъж изчерпали я успешно. :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 18, 2007 8:11 pm

Ми бяхме на опознавателна ексурзия из родината. А онва имаше копита, дълги уши и периодично викаше ИАААИАААИААА! Мисля, че поради близостта на един обект, който по липсата на някои атрибути можеше да се каже, че е магарица. Имаше и тя дълги уши, копита пр. и пасеше на съседната поляна.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Fri May 18, 2007 8:14 pm

амм :shock: :shock:
бтв откъде тръгва цялата тази тема /всички тези теми, щото май не мога да открия прародителката :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 18, 2007 8:17 pm

Моят Сашко ми даде картбланш да пробвам другият Сашко.

шейхири, кога начи мога да се уверя выв величието на атрибутите ти и сексуалните ти умения? Няма да те питам дали искаш, щото ти би трябвало да имаш достатычно опит с насилничеството на озверелите от страст по тебе женски. Но те предупреждавам - ако не си това, за което го представяш ще го раздуя навсякыде и ще те унижа публично.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 18, 2007 8:25 pm

Мелчо, ский тука: viewtopic.php?t=2267&start=990, ма преди тва изгледай онва от vbox-a, къде Corwin го е постнал на предната страница. Ма и да не го изгледаш, Шайхири рече "да бъде" и то зе, че стана.

Btw, призовавам автора на тоз топик да прибави към заглавието 18+++++, че да знаят малките дечица, попаднали случайно тук, към кои топици най-първо да се засилят. :mrgreen:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Fri May 18, 2007 8:35 pm

хах, мерси, наистина забавно :lol:
и почти поучително, пък тъкмо си пообогатих английския речник с някои думички :wink:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri May 18, 2007 9:08 pm

Мани!! И колко поучително само! Изчетох 3те теми по 2 пъти докато открия в коя трябваше да гласувам! (Реших да съм честна и да не манипулирам резултатът на останалите макар с тая на Живик едвам да се въздържам! :twisted: )
:idea:
Тааа, като ИСТИНСКА жена (макар и за мое съжаление да не е по шейхировите параметри; подшмръъък!) знаейки какво обичат мъжете, избрах едиствената вярна опция за това което ТЕ мислят - третата! (Макар и да не искат да си го признаят - истински и неистинските!!! :twisted: )
:mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri May 18, 2007 9:47 pm

Amelia wrote:Моят Сашко ми даде картбланш да пробвам другият Сашко.

шейхири, кога начи мога да се уверя выв величието на атрибутите ти и сексуалните ти умения? Няма да те питам дали искаш, щото ти би трябвало да имаш достатычно опит с насилничеството на озверелите от страст по тебе женски. Но те предупреждавам - ако не си това, за което го представяш ще го раздуя навсякыде и ще те унижа публично.
Амели, за да бъда напълно честен, трябва да призная, че всъщност целенасочено омаловажавам чисто физическите си параметри и обхватът на сексуалната си практика всеки път, когато стане въпрос за това, защото някой е отклонил поредния спор натам поради липса на аргументи. Въпреки това, хората с готовност използват и най-скромния намек по темата, за да омаловажават трудните за осъзнаване и приемане истини, които са били изведени във фокуса на общото внимание: неотменимостта на свободното слово, важността на гражданската позиция, многоликата същност на любовта (днешната тема), липсата на морална ангажираност сред младите момичета и т.н.

И скромността няма нищо общо в случая. Представи си една разумна жена, която използва комфортната анонимност на ника си, за да обсъжда необезпокоявана света - до момента, в който се разчува, че е адски красива и много обича секса. Ами - дотука беше. Повече никой не би я приел насериозно и не би погледнал на казаното от нея с непредубедено око. :( С мъжа е същата работа.

Съдейки по казаното от теб, обаче, ако реалността отговаря на инсинуациите тук (и дори ги надхвърля, както бях длъжен да предупредя), ти няма да тръгнеш да раздуваш мълвата, съсипвайки окончателно имиджа ми на човек на мисълта, а ще си замълчиш скромновато, нали така?

Ако е така, дийл. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 18, 2007 9:52 pm

shayhiri wrote: Съдейки по казаното от теб, обаче, ако реалността отговаря на инсинуациите тук (и дори ги надхвърля, както бях длъжен да предупредя), ти няма да тръгнеш да раздуваш мълвата, съсипвайки окончателно имиджа ми на човек на мисълта, а ще си замълчиш скромновато, нали така?
Изцяло от теб зависи :lol: :lol: :lol:
Освен това ТИ си тоя, който винаги трыгва да си размахва паламарката и да се самоизтыква какыв расов ебач бил и как жените направо си мрели за него. Така че - сам си го правиш. Никой не може да ти сысипе имиджа повече от теб самия.
Всыщност кыф имидж ме гони??? :shock:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 18, 2007 9:57 pm

Marfa wrote:Мне, аз само, таковата, хамали ли ползваш, за да ти го носят, сам ли се напъваш с тая тежест, в кви гащи го побираш, побираш ли го изобщо в гащи... Бе де си го държиш бре?!
В барлонги бе, Марфе, егати и тъпите въпроси задаваш и ти...

Иначе кви аргументи са нужни, освен медицинската справка за гаг-рефлекса и изказванията на целокупното женско съфорумство, според които жените, ОМГ, не се кефели на дийп-троут? Неаргументираният в случая (но за сметка на това продължаващ с "аз не се хваля КЪВ СЪМ ЕБАХТИ И ЕБЛИВИЯ ЕБАЧ, за да не ви комплексирам") си единствено ти, Шайх...


И, о, богове! Човек на КОЕ? Чакай, че се задавих :panda: :panda: :panda: :panda:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests