Социологическо проучване (18++++++)

Мръсните страсти – на сапун

Харесва ли им на жените deep throat

Ja ja wunderba!
9
23%
НЕ!НЕ!НЕ!
13
33%
Who cares? Важното е да го прави.
18
45%
 
Total votes: 40

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon May 21, 2007 5:47 pm

Нормалните хора правят секс насаме, а не на страниците на форума:)

И не, Алекс, ти си човекът, който доскоро пишеше "секс" със звездичка по средата. Очевидно цинизма беше в самата идея на изказванията, а не само в темата.

Рол само каза, че ти очевидно натвърдваш колко ти е голям. Няма вътрешна информация, уверявам те. Хората всъщност не си прекарват свободното време в това да обсъждат размерите на мъжкото ти достойнство или мускулите на корема ти. Колкото и да не ти се вярва.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon May 21, 2007 5:59 pm

Но не е имал валиден повод да го каже, както подчертах.

Точно моята вербална практика имах предвид. Доказваща, че всяка тема може да се обсъжда цивилизовано.

Аха. Значи дийптроутът е циничен сам по себе си. Що ли се учудвам? :wink: :lol: А кво ше кажеш за резултатите от анкетата току над поста ти? М?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon May 21, 2007 6:14 pm

Не, Алекс, не дийптроутът е циничен, ти си циничен:) Толкова е просто...
И ако за теб "цивилизовано" значи да ръгаш звездички по средата на неудобните думички, това си е твоя грешка.
Не, какъв повод имаше Рол, освен, че ти обясняваше колко си велик, колко ти е бройката и какъв е стандартния според теб размер? На това на жаргон му се вика да си го праснеш на масата (ето един сияещ пример как човек може да е циничен и "цивилизован" в твоя смисъл).

Алекс, ние не сме идиоти. Очевидно, изхождаш от идеята, че сме, но ни не сме. Разбираме и от намеци, и от контекст и от разни такива неща. Ей ся например, дебелият намек с вътрешната информация, която имал Рол не беше пряко обвинение, ма беше много смешно косвено такова. Разни такива неща.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon May 21, 2007 6:55 pm

Ако наистина е толкова очевидно, когато се майтапя, що коментираш изобщо? :wink: И без това беше достатъчно смешно.

Ето, Гибли, например, се хили кротко пред монитора от самото начало на цялата история, без да допринася ненужно към нея. :lol: А вие, душици златни, пуснахте четири други теми. Няма лошо де, явно е било време да се поизпусне парата.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon May 21, 2007 7:58 pm

Moridin wrote:Не е въпроса в хумора, а в езика. Моите уважения към Живика, но темата му наистина беше ИЗЛИШНО цинична като език и аз лично едвам се въздържах да не я изредактирам цялата.
:idea:
Миии, аз пък викам че и езика на Живик е за уважение! :roll: Щом се интересува от дамският кеф! :oops: Буахахахахахаха! :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue May 22, 2007 1:49 am

Morwen wrote:Хората всъщност не си прекарват свободното време в това да обсъждат размерите на мъжкото ти достойнство или мускулите на корема ти.
Говори за себе си. :roll: На бащицата Мор му пука. За коремните мускули, имам предвид. Нали той ми е пътеводната звезда?

А и по другата линия все някой се вълнува там, навярно. Чисто научен интерес, разбираш... :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue May 22, 2007 9:27 am

shayhiri wrote:Ако наистина е толкова очевидно, когато се майтапя, що коментираш изобщо? :wink: И без това беше достатъчно смешно.

Ето, Гибли, например, се хили кротко пред монитора от самото начало на цялата история, без да допринася ненужно към нея. :lol: А вие, душици златни, пуснахте четири други теми. Няма лошо де, явно е било време да се поизпусне парата.
А, значи в тези 5 теми, 12 точки и вероятно десетина страници чист текст ти просто си се майтапел и не си имал предвид нищо от казаното?
Ми много се радвам, че в крайна сметка се оказа, че всички сме на едно мнение:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue May 22, 2007 9:55 am

Какви бащици и пътеводни звезди бе :shock: :shock: :shock:
This is it. Ground zero.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue May 22, 2007 4:40 pm

Traa se gulta!!!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests