Социологическо проучване (18++++++)

Мръсните страсти – на сапун

Харесва ли им на жените deep throat

Ja ja wunderba!
9
23%
НЕ!НЕ!НЕ!
13
33%
Who cares? Важното е да го прави.
18
45%
 
Total votes: 40

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri May 18, 2007 9:59 pm

Шайхири само да ви фане и ше ви разш(айх)ири путките (и гърлата)!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 18, 2007 10:00 pm

Гърлата бе, гърлата! С нежелание и примирение при тва :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri May 18, 2007 10:18 pm

Ми ей за тва точно говорех. :neutral: Мерси, че илюстрирахте тезата.

Къде, за Бога, съм казал нещо аз? Освен в отговор на нечии инсинуации? Чакам цитат.

И като не намерите, ще излезе, че съм бил безпочвено обвинен в извънмерна мъжественост на базата само на инстинктивни предположения - или че просто отнякъде е изтекла информация. :evil:

Отивам си на нощната прожекция на уестърна, най-сетне.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri May 18, 2007 10:21 pm

Айде плз ограничете малко речника откъм
Spoiler: show
путки, пички
и т.н. :evil:

Шайхире, стига си се правил на света вода ненапита, не ти ли стига, че стана за смях на целия форум, баси. То бива бива евтина никого невпечатляваща буквалистка софистика, ама тва твойто минава всички граници.

И бтв, бъди спокоен, НИКОЙ не ти е оказал благоволението да ти прави реклама по блогове, споко.
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 18, 2007 10:32 pm

Просто не можах да се сдържа да не откликна на това:
shayhiri wrote:Къде, за Бога, съм казал нещо аз? Освен в отговор на нечии инсинуации? Чакам цитат.

И като не намерите, ще излезе, че съм бил безпочвено обвинен в извънмерна мъжественост на базата само на инстинктивни предположения - или че просто отнякъде е изтекла информация. :evil:
За да защитя крехката ти психика, само съм ти ги направил шаренки важните моменти без да пиша и коментари към тях :) Те са и излишни де...
shayhiri wrote:
5. Пето, всички мъже харесват дийптроут.
Мисля, че тук е мястото да уточня, че аз всъщност не съм голям фен. Даже и на обикновената френска. Така че за мен си беше acquired taste. :oops: Но няма как, като ти се хвърлят непрекъснато, на стотния път почваш да свикваш, а по-нататък даже и да ти харесва. Пък и трябва да показваш, че оценяваш женските усилия, все пак. :wink: Не може иначе, безсърдечно е.

Така че, който оспорва горното твърдение, просто не e имал възможност да пробва (достатъчно пъти). (Иначе небцето вярно понякога малце пристъргва. Затова е необходима пълна пенетрация. Неслучайно се казва deepthroat.)
shayhiri wrote:
6. И шесто - на много жени също им харесва.
Смятам, че 50 от 100 (бройки, не проценти) е достатъчно добра представителна извадка. Ако искате официални проучвания извън личния опит, вижте в нета. Вярвам, че процентът ще е същия: около половината от жените, опитвали дийптроут, се научават да им харесва. С времето - и повече.
shayhiri wrote:
10. Може да не го признава (пред себе си), но това са си гевезлъци, знаете.


И намекват някои предпазливо, моля ви се, че не съм познавал бил жените. Обратното, който оспорва горното, сам си го пише на челото.
shayhiri wrote:
Moridin wrote:Ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаахахахахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

е някои точки са по-покъртителни дори от оригиналната ти простотия, Шайхире :mrgreen:

значи "доста жени нямат гаг-рефлекс или го контролират" отговаря на - "десета от процента нямат, значи съм прав"? Добре, сам ли ще си се вържеш, не мога да разбера :mrgreen:

ще ме утрепеш.

И ето на - аз отговорно ще заявя, че дилдото не само, че не беше тънко, ами беше дори доста по-масивно от повечето дилдота 8-) Принципно за дилдото е важно да вибрира, останалото са рандъм пермутации ;р Просто решихме, че нема що да ти коментираме малките идиотизми при ТАКИВА кандидати сред останалите твърдения :mrgreen:

Айде, халал да са ти 100-те (кръгло! и още 100.00 да направиш!) агънца :mrgreen:
Не, тия са само по дийптроут линията, Мор. :neutral: Чети внимателно. И то само изказалите изрично желание, тъй като, както стана въпрос, на мен не ми се занимава.

За дилдото, както кажеш. На мен ми се стори обидно тънко, но реших, че е за да не плашат зрителите и да не всяват комплекси.
shayhiri wrote:Предвид факта, че съм си Търновец, сигурна ли си, че арбанашкият магарик принадлежеше към животинския свят? И кви изобщо си ги търсила, млада и невинна прогимназистка, по поляните?
shayhiri wrote:
Amelia wrote:Моят Сашко ми даде картбланш да пробвам другият Сашко.

шейхири, кога начи мога да се уверя выв величието на атрибутите ти и сексуалните ти умения? Няма да те питам дали искаш, щото ти би трябвало да имаш достатычно опит с насилничеството на озверелите от страст по тебе женски. Но те предупреждавам - ако не си това, за което го представяш ще го раздуя навсякыде и ще те унижа публично.
Амели, за да бъда напълно честен, трябва да призная, че всъщност целенасочено омаловажавам чисто физическите си параметри и обхватът на сексуалната си практика всеки път, когато стане въпрос за това, защото някой е отклонил поредния спор натам поради липса на аргументи. Въпреки това, хората с готовност използват и най-скромния намек по темата, за да омаловажават трудните за осъзнаване и приемане истини, които са били изведени във фокуса на общото внимание: неотменимостта на свободното слово, важността на гражданската позиция, многоликата същност на любовта (днешната тема), липсата на морална ангажираност сред младите момичета и т.н.

И скромността няма нищо общо в случая. Представи си една разумна жена, която използва комфортната анонимност на ника си, за да обсъжда необезпокоявана света - до момента, в който се разчува, че е адски красива и много обича секса. Ами - дотука беше. Повече никой не би я приел насериозно и не би погледнал на казаното от нея с непредубедено око. :( С мъжа е същата работа.

Съдейки по казаното от теб, обаче, ако реалността отговаря на инсинуациите тук (и дори ги надхвърля, както бях длъжен да предупредя), ти няма да тръгнеш да раздуваш мълвата, съсипвайки окончателно имиджа ми на човек на мисълта, а ще си замълчиш скромновато, нали така?

Ако е така, дийл. :)
И накрая за капак:
shayhiri wrote:И като не намерите, ще излезе, че съм бил безпочвено обвинен в извънмерна мъжественост на базата само на инстинктивни предположения - или че просто отнякъде е изтекла информация. :evil:

Не, омг, КЪДЕ си писал наистина ТИ нещо? :monkey: :monkey: :monkey: :monkey:


За колко елементарно наивни ни имаш тук все пак?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 18, 2007 10:50 pm

Мисля, че когато срещнеш човек, който е стигнал дотам, че ходи с нахлупени на главата барлонги, е по-добре да не спориш с него :neutral:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.


User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 18, 2007 11:29 pm

Неееееее, шейхири, това е повече смях отколкото мога да понеса :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :monkey: :ghostche: :panda: :monkey: :ghostche: :panda: :monkey: :ghostche: :panda:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat May 19, 2007 4:16 am

Една п(т)ичка ми издаде много тайна информация за Шайхири и дори я подкрепи със снимков материал! Но предупреждавам, че е само за лица над 18 години!
Spoiler: show
Image

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat May 19, 2007 9:04 am

Симеончо това си беше просто massacre с тоя пост...Оставете го човека веднъж поне да е един срещу един, тук все сте по 5ма срещу него. Не че не е фън, ама е някво тотално решено:).

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat May 19, 2007 9:46 am

AlDim wrote:Една п(т)ичка ми издаде много тайна информация за Шайхири и дори я подкрепи със снимков материал! Но предупреждавам, че е само за лица над 18 години!
Spoiler: show
Image
Dude - goatse is sick :) :) ;) ;) Пък и трябваше да пуснеш и другата! И сложи не 18 а 25
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 19, 2007 9:57 am

Muad_Dib wrote:Симеончо това си беше просто massacre с тоя пост...Оставете го човека веднъж поне да е един срещу един, тук все сте по 5ма срещу него. Не че не е фън, ама е някво тотално решено:).
И сам войнът е войн.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat May 19, 2007 10:36 am

Roland wrote:И сам войнът е войн.
Само ако е спартанец.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat May 19, 2007 5:06 pm

Рол би трябвало да знае, че всяка цитатна война с мен е изгубена в аванс. Би трябвало да вижда не само червея, а и кукичката (ей това с голе-емите червени букви отдолу), но въпреки това я лапа, щото не може да се удържи. :lol:
Roland wrote:Просто не можах да се сдържа да не откликна на това:
shayhiri wrote:Къде, за Бога, съм казал нещо аз? Освен в отговор на нечии инсинуации? Чакам цитат.

И като не намерите, ще излезе, че съм бил безпочвено обвинен в извънмерна мъжественост на базата само на инстинктивни предположения - или че просто отнякъде е изтекла информация. :evil:
За да защитя крехката ти психика, само съм ти ги направил шаренки важните моменти без да пиша и коментари към тях :) Те са и излишни де...
shayhiri wrote:
5. Пето, всички мъже харесват дийптроут.
Мисля, че тук е мястото да уточня, че аз всъщност не съм голям фен. Даже и на обикновената френска. Така че за мен си беше acquired taste. :oops: Но няма как, като ти се хвърлят непрекъснато, на стотния път почваш да свикваш, а по-нататък даже и да ти харесва. Пък и трябва да показваш, че оценяваш женските усилия, все пак. :wink: Не може иначе, безсърдечно е.

Така че, който оспорва горното твърдение, просто не e имал възможност да пробва (достатъчно пъти). (Иначе небцето вярно понякога малце пристъргва. Затова е необходима пълна пенетрация. Неслучайно се казва deepthroat.)
shayhiri wrote:
6. И шесто - на много жени също им харесва.
Смятам, че 50 от 100 (бройки, не проценти) е достатъчно добра представителна извадка. Ако искате официални проучвания извън личния опит, вижте в нета. Вярвам, че процентът ще е същия: около половината от жените, опитвали дийптроут, се научават да им харесва. С времето - и повече.
shayhiri wrote:
10. Може да не го признава (пред себе си), но това са си гевезлъци, знаете.


И намекват някои предпазливо, моля ви се, че не съм познавал бил жените. Обратното, който оспорва горното, сам си го пише на челото.
Всичко освен цитираното по-горе беше пряк отговор на инсинуациите. За първи път физически параметри се споменават в ей този пост на Рол:
Roland wrote:Не, а всъщност всичката тая полемика има едничката цел да ни покаже Шайхири къв МОГЪЩ САМЕЦ е, какъв ЗНОЕН ОПЛОДИТЕЛ и също така КОЛКО МУ Е ОГРОМЕН :lol: :lol: :lol: :lol:
Как очаквате да отговоря на вербализираните му сексуални фантазии? И на попълзновенията на Амели? Тъй като нямам нищо против който и да е от двамата, ми остава само да не ги разочаровам. :mrgreen: Като задава човек тон на разговора, няма кво да плаче после, ако и други хора го спазват.

Колкото до цветните цитатчета от първия пост, кво толкова удивително виждаш в тях, Рол? Има само три възможности:
- Че някои мъже наистина не са големи фенове на френската (поначало) и че я смятат по-скоро за загуба на време?
- Че на някои мъже са им правили френска повече от сто пъти?
- Че някои мъже са спали с повече от сто жени?

Уверявам те, че никой нормален мъж не би се учудил на нито едно от трите. Дори би го сметнал за нормално. :) Освен това, пак ти точно, си позволи да ме питаш за личния ми опит. Така че дори тези невинни цитати са пряк отговор на твой въпрос. Ако не си искал да чуеш (скромен намек за) отговора, защо изобщо пита? (Риторичен въпрос, няма нужда от отговор. :) )
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 19, 2007 7:44 pm

Сори, пич, но щом ще водиш цитатна война, че и ще твърдиш, че я губя, очаквам ТИ да цитираш провокациите, на които ВСЕКИ от горните цитати е бил отговор :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests