Социологическо проучване (18++++++)

Мръсните страсти – на сапун

Харесва ли им на жените deep throat

Ja ja wunderba!
9
23%
НЕ!НЕ!НЕ!
13
33%
Who cares? Важното е да го прави.
18
45%
 
Total votes: 40

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri May 18, 2007 5:00 pm

Мдам, в 4 е грешно най-малкото това "доста", както вече беше обяснено - да, изключенията би трябвало да са патологични случаи - и това е нещо, което си се знае от доста време в нЕкои нАуки. 5 и 6 би трябвало да бъдат обявени за най-вероятно грешни от раз, най-малкото защото са прекалено силни обобщения :)

Мое лично мнение (да, май като че ли съвпада с това на някои други, но това не му пречи да си е и мое лично мнение :)) - 4, 5, 6 най-вероятно са грешни, 9, 10, 11 и 12 нямаш право да ги твърдиш.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 18, 2007 5:01 pm

Между другото точно преди два дена нищихме с един приятел темата за свирките и той каза че не се кефи на "дийптрот" щото небцето и гърлото били по твърди и груби от устните и езика. Така че явно има и такива мъже...
С това автоматично отхвърлям 5-та точка.
Last edited by Amelia on Fri May 18, 2007 5:02 pm, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri May 18, 2007 5:02 pm

И как се получи, че Ян е съгласен с теб? Без и той да го разбере?
Айде стига лигавщини.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 18, 2007 5:02 pm

Второ, на повечето мъже са им по-къси, така че проблемът е съвсем никакъв. - по-къси от твойта гордост, или говорим по принцип? По-къси от кое?

Четвърто, доста жени изобщо нямат гег-рефлекс или са се научили да го контролират. - аха, така си е, к'воImage

Пето, всички мъже харесват дийптрот. - Азис също, бтв

И шесто - на много жени също им харесва. - особено на някои, дето се появяват само по кодирани канали, хапсолутно, не са малко, как.

Естествено, че на мъжа няма да му хареса да му завират нещо в гърлото. Ако на един истински мъж му харесва, по-добре да ходи да се прегледа - и, не, не на гастроскопия. - пробвал ли си?Image

На една истинска жена, обаче, няма как да не й харесва, така са уредени нещата. - тъй рече Бог!

Може да не го признава (пред себе си), но това са си гевезлъци, знаете. - анатема й!

Така че, опитът ми едно на ръка, но хич не би трябвало да е тайна, че една трета от жените направо свършват докато изпълняват горния акт.- аслъ! останалите не са истински жени! Или поне свършват след това, за да не се чувстват зле, че не са свършили по време на въпросния акт.

Освен ако феми-нацитата нарочно потулват информацията по тия въпроси. - Те са навсякъде!

Image
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 18, 2007 5:03 pm

Аз да се похваля, че си опраих поста с картинките НАЙ-сетне :lol:

От точките неверни са:

4. Вселенска конспирация явно...
5. Сез ху?
6. -ІІ-
8. Щото на НИКОЙ не му харесва.
9. КАК са уредени нещата? Елаборирай.
10. Е и ти може да не признаваш пред себе си, че Валери те възбужда (за Емо да не споменаваме), ма тва са гевезелъци, знаеш.
11. Опитът ти, според който? С примери?
12. :shock: :shock: :shock:


Бтв, винаги съм се чудил защо нарисувано разгологъзено момченце, което го поема от всички възможни страни, трябва да е изчервено. Ай мийн, пич, до тая позиция не си стигнал със свенливост, ебати :ghostche:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Fri May 18, 2007 5:04 pm

Amelia wrote:Ъм, а като отговора е по-комплексен кво праим?
Примерно - не, не ме кефи физически като усещане (не съм срещала човек, който да се кефи от факта че му се драйфа, все още), но пък мисълта, че моят мъж се кефи, ме кефи.
Така че - ненам кое да си избера...
:idea:
Same!!! Какво точно занчи първата опция, впочем??? :roll:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri May 18, 2007 5:05 pm

От кръвта която циркулира по-бързо заради сексуалното кардио.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri May 18, 2007 5:05 pm

Powered by Zari:
Той с гълтачки на ножове от цирка ли е ходил? Затова ли ходи на цирк сам? :) :P :oops: :mrgreen:
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 18, 2007 5:07 pm

Amelia wrote:От кръвта която циркулира по-бързо заради сексуалното кардио.
Е тогава щеше да е цялото лице, а то само под очите такова, засрамено некво, унизено... :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Fri May 18, 2007 5:16 pm

Amelia wrote:От друга страна, яой и слаш се правят най-вече от жени. Така че и те са толкоз наясно с това кво им харесва на мъжете, колкото и шейхири с това кво им харесва на жените...
Уви, Амели, трябва да призная че тук си права. Но бога ми мразя тази българизирана тенденция да се пише с 'й', пише се с 'И', мамка му! ПЪК!

А, че Шайхири в случая е заблуден е повече от ясно. Самият факт, че си позволява да обощава за 'всички' мъже и 'истинските' жени говори достатъчно.

И понеже съм в много заяждащо се настроение, ще си позволя подробни коментари по точките:

1) Понякога дебелината е без значение, дължината е достатъчен дразнител. Като човек гледал ФГС (фиброгастроскопия), чиято оптична тръба е около и дори под 1 см дебела (ако някой има такива габарити, моля да ми казва, има илюзии, които предпочитам да не губя!) всички хора - мъже и жени, дори, когато са леко анестезирани, за да се подтисне рефлекса на повръщане, имат позиви да го отхвърлят.

2) Отново, нормалния размер на пенис, достатъчен да предизвика оплождане е 12 см, всичко друго е лукс (без коментар за коя страна). Ти вземи една лионска наденица (или айде да се съобразим с липсата ти на опит, нали си истински мъж - нека е кренвирш) и се опитай да налапаш 7 см от нея и ми кажи дали ти се гади или не.

3) Не е това майката, майката е да преглъщаш, за да можеш да не повърнеш. Ако оставиш рефлексът да надделее, шансовете са че стомашното ти съдържимо ще декорира гениталиите на партньора ти. Не е най-възбуждащото изживяване, освен ако нямаш някои странни фетиши, които отново не искам да знам.

4) Коментарът ми вече беше написан. Физиология, брате, физиология. Контролирането е до време, вЕрвай ми!

5) Не съм мъж, без коментар, но някак ми се струва статистически невъзможно.

6) На някои - може би... На много - съмнявам се; макар че да знаеш, че имаш силата, властта да накараш гаджето си да му изкочат очите и да не го държат краката е наистина гот, но не и самия процес по дийп-троутване.

7) Това е май единственото, с което съм съгласна. Мъжете и жените са различни и ключът за взаимно задоволително сексуално преживяване е да даваш и да взимаш в еднакви дози, да се съобразяваш и с предпочитанията на партньора.

8) Отново, не съм мъж. Но понятията 'истински мъж' и 'истинска жена' са крайно шовинистични. Познавам гейове, които са по-мъже и определено по-кавалери от много самопровъзгласили се 'истински мъже'.

9) Като жена, дори да не знам колко истинска, мога да кажа, че има и по-приятни неща, и че ми е нужна по-различна стимулация, за да ми хареса...

10) Ми де да знам, ако не си признавам пред мен, няма да си призная пред вас, я.

11) Не знам колко ти е опитът, не ме интересуват подробности (не е красиво да се коментират такива неща и определено не смятам, че е нещо което един мъж, който аз бих определила като 'истински' би трябвало да си позволява), но отново мисля че стъкмистиката ти нещо куца.

12) Може и да съм неосъзнала се фем-нацистка.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri May 18, 2007 6:42 pm

Добре. Почвам ви и аз подред.
1. Първо на първо дилдото беше толкова смешно тънко, че едва ли ще му е проблем.
Тука въпроси няма. Всички мълчат мрачно, за да не излезе, че им е тънък.
2. Второ, на повечето мъже са им по-къси, така че проблемът е съвсем никакъв.


Ставаше въпрос, очевидно, пак за въпросното дилдо. И тук няма възражения.
3. Трето, както веднъж обсъждахме след "Илюзиониста", нали точно гег-рефлексът му е майката на изпълнението, уж. :wink:


И тук подозрително мълчание. Макар че това е най-крайното и абсолютно необосновано твърдение, което дори аз не споделям - че, виждате ли, гег-рефлекът осъществявал така желания допълнителен масаж на най-ерогенните мъжки зони.
4. Четвърто, доста жени изобщо нямат гег-рефлекс или са се научили да го контролират.


Има "или". "ИЛИ"!! Дори не е "и/или" На същия принцип можех да кажа "всички хора са мъже или жени (или хермафродити)".

Ясно, че хората, лишени от рефлекса по рождение, са десета от процента. Но също толкова ясно е, че за често практикуващите дийптроут жени придобитият в някаква степен контрол е неминуем. Освен това, вярвайте ми, има истински природни таланти! :wink: Ако не сте от тях, не тъжете. Practice makes perfection. 8-)
5. Пето, всички мъже харесват дийптроут.
Мисля, че тук е мястото да уточня, че аз всъщност не съм голям фен. Даже и на обикновената френска. Така че за мен си беше acquired taste. :oops: Но няма как, като ти се хвърлят непрекъснато, на стотния път почваш да свикваш, а по-нататък даже и да ти харесва. Пък и трябва да показваш, че оценяваш женските усилия, все пак. :wink: Не може иначе, безсърдечно е.

Така че, който оспорва горното твърдение, просто не e имал възможност да пробва (достатъчно пъти). (Иначе небцето вярно понякога малце пристъргва. Затова е необходима пълна пенетрация. Неслучайно се казва deepthroat.)
6. И шесто - на много жени също им харесва.
Смятам, че 50 от 100 (бройки, не проценти) е достатъчно добра представителна извадка. Ако искате официални проучвания извън личния опит, вижте в нета. Вярвам, че процентът ще е същия: около половината от жените, опитвали дийптроут, се научават да им харесва. С времето - и повече.
7. Мъжът е едно, жената - ама съвсем друго. Макар че с тия метросексуалните границата опасно се размива.
И тук спорове няма. 8-)
8. Естествено, че на мъжа няма да му хареса да му завират нещо в гърлото. Ако на един истински мъж му харесва, по-добре да ходи да се прегледа - и, не, не на гастроскопия.
Това го оспорват само жени, разбира се. (Никой не ще да излезе гей, дори да има латентен уклон.) Мога да им кажа само "не се излагайте". А ако случайно има и такива (истински) мъже - признавам, че не съм пробвал :roll: - ето още един железен довод в полза на универсалния дийптроут кеф. :mrgreen:
9. На една истинска жена, обаче, няма как да не й харесва, така са уредени нещата.
От Бог или Дарвин, по ваш избор. Помислете логично. На еволюцията това й е работата. След като така или иначе ше ви завират разни неща по всичките дупки половината живот (първата), поне да е кеф. :roll:
10. Може да не го признава (пред себе си), но това са си гевезлъци, знаете.


И намекват някои предпазливо, моля ви се, че не съм познавал бил жените. Обратното, който оспорва горното, сам си го пише на челото.
11. Така че, опитът ми едно на ръка, но хич не би трябвало да е тайна, че една трета от жените направо свършват докато изпълняват горния акт.
Тук вече нагазваме в сферата на екстраполациите. Но въпреки това предположението ми по-скоро отговаря на истината. Не ми се търси из нетя конкретното изследване на Кинси, така че ще се задоволите с моето обяснение.

Значи, защо според вас някои от жените прибягват до алтернативни сексуални практики? А? Дали не е защото не могат да свършат в скучната мисионерска? Айде да не ви давам данни колко % жени не свършват при нормален секс, без мануална асистенция. Вие и без това си знаете.

Така че, чисто логично погледнато, толкова ли е далеч от акъла, че някаква си жалка една трета от и без това много малкото жени, които правят редовно дийптроут, всъщност не са чисти алтруистки? И че и тях ги кефи? За толкова тъпи ли смятате жените, баси, че да твърдите обратното? :roll:
12. Освен ако феми-нацитата нарочно потулват информацията по тия въпроси. :mrgreen:
Това, както се вижда, не е твърдение, а алтернативно обяснение за невъзприемчивостта на хората към логични факти като изведения в предишната точка - което чрез абсурдостта си да подчертае смешната ситуация.

Повечето, въпреки това, го приеха буквално. :lol:

П.П.: Вижте се сега! :lol: Цял следобед се опитвам да отида на Серафим Фолс - и не мога! Събрали сте се тука 30 човека, както никога, пуснахте ТРИ!! теми освен оригиналната и т.н. Абе, шоу да става, пък и - както казах - ако хората се замислят, значи жертвите са си заслужавали. :mrgreen:

П.П.2: Оценявам по достойнство доблестта и инсайта на дами като Амели и Алексис (и много други като тях). :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri May 18, 2007 6:50 pm

Ето, знаех си, че накрая ще се съгласиш с всички нас. Радвам се, че си на нашето мнение и изобщо не разбирам защо изобщо спориш :roll:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri May 18, 2007 6:55 pm

Обяснявам, Марфе. Както виждаш, често се налага. Липсата на противоречие не се забелязва толкова лесно, но щом вече и ти си му хванала цаката, значи обясненията са си заслужавали.

Между другото, най-хубавият кашкавал в моя магазин (деликатесният Пикадили под Мола - и вие във Варна би трябвало да си имате) е между 5 и 6 лева. А как се топи в тигането не е истина. :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri May 18, 2007 7:07 pm

Ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаахахахахаха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

е някои точки са по-покъртителни дори от оригиналната ти простотия, Шайхире :mrgreen:

значи "доста жени нямат гаг-рефлекс или го контролират" отговаря на - "десета от процента нямат, значи съм прав"? Добре, сам ли ще си се вържеш, не мога да разбера :mrgreen:

ще ме утрепеш.

И ето на - аз отговорно ще заявя, че дилдото не само, че не беше тънко, ами беше дори доста по-масивно от повечето дилдота 8-) Принципно за дилдото е важно да вибрира, останалото са рандъм пермутации ;р Просто решихме, че нема що да ти коментираме малките идиотизми при ТАКИВА кандидати сред останалите твърдения :mrgreen:

Айде, халал да са ти 100-те (кръгло! и още 100.00 да направиш!) агънца :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri May 18, 2007 7:16 pm

Не, а всъщност всичката тая полемика има едничката цел да ни покаже Шайхири къв МОГЪЩ САМЕЦ е, какъв ЗНОЕН ОПЛОДИТЕЛ и също така КОЛКО МУ Е ОГРОМЕН :lol: :lol: :lol: :lol:

Щеше да е смешно, ако не беше просто глупаво :)
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests