Пролет-лято 2007

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 03, 2007 4:31 pm

Появи се първият епизод на Devil May Cry роу версия, сигурно до ден-два ше я събнат. Ма ТАКАВА кражба от Хелсинга на Гонзо е, че е чак грозно :( Баси, има дори кадър, където Данте презарежда със зъби :shock:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Jun 05, 2007 12:13 pm

Преслушах и първите 4 епизода на Darker than Black. Не е нещо гениално, но обещава да стане доста интересно, а и е на Боунс. Те до момента сериал, който да ме разочарова, не са правили.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Tue Jun 05, 2007 11:58 pm

Това щото не си стигнал до 7-ми - 8-ми епизод... А и като цяло след 5-ти леко поизгубих първоначалния си устрем. Дано не го опропастят!

Девила смятах да го чекна чак като поизлязат повече серии. Още отначалото си имах очакване за върла комерсиалност.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Armagedon4o
Commoner
Posts: 40
Joined: Sat Jun 17, 2006 8:54 pm

Post by Armagedon4o » Fri Jun 08, 2007 2:40 pm

Roland wrote:Появи се първият епизод на Devil May Cry роу версия, сигурно до ден-два ше я събнат. Ма ТАКАВА кражба от Хелсинга на Гонзо е, че е чак грозно :( Баси, има дори кадър, където Данте презарежда със зъби :shock:
Spoiler: show
Image


:panda:

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Thu Jun 28, 2007 11:21 am

Alanna wrote:Вероятно от новичките ще си издебна и Seirei no Moribito. Засега си имам добри впечатления от Production I.G., дори и без да съм гледала "Ghost in the Shell", а и май нямам нищо против фентъзи-самурайски истории. Ъм... поне се надявам да не размисля ;)
Размислих след няколко епизода.

Вчера изгледах първия епизод на Toward the Terra. Интересно ;)
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Thu Jun 28, 2007 4:00 pm

Няма съмнение, че Тера-та е перлата на пролетния сезон. Давай смело, сериалът си заслужава.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jun 28, 2007 5:11 pm

Има, има сымнения. :D
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Fri Jun 29, 2007 5:34 am

Добавям още едни съмнения и от мене. Сред всличките бози от новия сезон, най-добре си остава Клеймор. Няма сюжет, няма мислене, само яко сеч и крайници.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 29, 2007 10:08 am

Т.е. апотеозът на малоумния шонен. Не мерси :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Fri Jun 29, 2007 12:15 pm

Определено има съмнения за Тера. След 5-6 епизода малко се забози, но на 11-ти леко ми опровергаха влошилите се очаквания. Няма да е черешката на тортата, но все пак става. Сюжетът не е юбер уникален, напомня на 2-3 гледани неща, но си има и добри страни. Освен това май няма да се свенят да избиват интересни персонажи, което както знаем е плюс... или пък не е :P

Иначе, почти всичко онгоинг зарязах, защото без изключение ме дразнят с по нещо. Може да си възобновя гледането им след като излязат изцяло... то така не си е работа, защото дразнещите им черти само се засилват с дебненето на епизод по седмица.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 29, 2007 12:21 pm

Ше ти дойде умът в главата на теб ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Fri Jun 29, 2007 12:26 pm

Шттт! Darker than Black още не съм го зарязала, но го гледам като се съберат по 2-3 епизодчета, особено ако заподозра, че някой ще е двоен, както се и случи. :roll:
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Fri Jun 29, 2007 5:31 pm

На Darker than black всички епизоди са двойни и аз си ги чакам да излязат и така ги гледам. Проверявам си ги в анидб-то и така. Иначе Терра-та си я следим и ни е интересна. Онзи ден разрах, че са още няколко групи са спрели да събват Death Note и тотално се вбесих. Бах тез лицензи!

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Fri Jun 29, 2007 6:21 pm

Borizmeiko wrote:Добавям още едни съмнения и от мене. Сред всличките бози от новия сезон, най-добре си остава Клеймор. Няма сюжет, няма мислене, само яко сеч и крайници.
Ъ, всъщност има сюжет, отделен въпрос е, че въпросният е малко тъпичък. Примерно в последният епизод има доста дразнещ deus ex machina. Абе става като цяло, особено като за жанра си (мразя кръв бликаща като фонтан при всяка драскотина), макар че лично на мен ми е доста странен огромният възторг по сериала.
Онзи ден разрах, че са още няколко групи са спрели да събват Death Note и тотално се вбесих. Бах тез лицензи!
Викаш от десетте групи останаха само около пет? :D Че то сериалът нали свърши и аз поне видях, че някои групи вече пуснаха в нета последния епизод, какъв е точно проблема? Че тези групи са некадърни?
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 29, 2007 7:37 pm

Не, Мат, ВСИЧКИ го дропиха накрая. Затова и се появиха 2 или 3 групи, които пиратски довършиха последните 2-3 епизода. Аниманда го заеба на 31-ви, Куро-Хана - на 35-ти. И ся последните са ми от неква Руберия @_@
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests