Пролет-лято 2007

Банди върлуващи отакута... окапита... опосуми... така де, вашето next door аниме кътче
User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Fri Jun 29, 2007 7:45 pm

Може, но важното е, че все пак има някви събове за последните епизоди. То и без това не е като Куро-Хана да са еталон за качество. BTW, с какво новите групи са действали по-пиратски от предишните? Нали сериала беше лицензиран още към 12-ти епизод?
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 29, 2007 8:56 pm

Имам предвид, че са некви ламета, за разлика от се пак доста сериозните Аниманда примерно.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Fri Jun 29, 2007 10:12 pm

Това е малко смешно, при положение, че вече почти никой не събира TV-rips, а само ги гледа. За колекционерски цели, човек така или иначе чака DVD-rips, така че това е малко ирелевантно, ако и да е изнервящо.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Mon Jul 09, 2007 12:26 am

Хм, май Шинсен са дропнали Darker than Black! Жалко! Аз пък точно техните рилийзи си дебнех. :cry:
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Mon Jul 09, 2007 9:25 am

Мда, пратили са им "любезно" писмо да спрат да разпространяват лицензиран продукт :evil: Така ме хвана яд! Сега трябва да преслушам другите 2 групи и да видим коя ще е. Ако още някой сериал лицензират на 10-я епизод ще се гръмна вече :x

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Fri Jul 13, 2007 1:28 pm

Докато си ровичках из нета си намерих първите епизоди на "Overdrive". Излязли са 9 епизода и мисля да му се лепна. Не смятам себе си за фенка на спортните шонени, били те и с велосипеди, но този изглежда много забавен. Персонажите мачкат, а няколко момента ме хвърлиха в къпините от смях.
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Tue Jul 24, 2007 9:43 am

Мда, вече и Терра е с лиценз, много съм щастлива :evil: Баси, кво им пречи да изчакат до края на сериала :x Искрено се надявам някой да го довърши сериала, тъкмо стана интересно :(

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Jul 30, 2007 10:12 pm

Преди време пищях от вызторг заради класическото японско хорырче Аякаши и то най-вече заради брутално яката му трета част. Та можете да си представите с какыв кеф посрещнах днес новината, че филмират още 12 епизода с пича-екзорсист от выпросните последни 3 епа на Аякашито. Нямам тырпение да ги видя - дано да са поне толкова готини.
Та новото аниме се казва Mononoke. За момента има 1 излязыл епизод, който смятам да изгледам довечера като се прибера. Повече инфо - от ANN:
http://www.animenewsnetwork.com/encyclo ... hp?id=7890
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Aug 06, 2007 12:40 am

Това Claymore свършило ли е, бая красиво изглежда?

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Aug 06, 2007 1:12 am

Май остават още 4 епизода някъде, ако инфото ми е правилно.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Mon Aug 06, 2007 8:47 am

Или има още 4 епизода или има още 4+13/4+24, защото и в двата сайта, в които проверявам за брой епизоди, не е обявен край. Със сигурност има резиервирани слотове за 26 епизода, а дали след края на летния сезон ще продължи, ще се разбере до 2 седмици.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Mon Aug 06, 2007 11:28 am

Много ми действа феминистично Claymore на мен. Може да направя втори опит като излезе напълно, но на първия не ме зариби особено. Но, че е красиво, красиво е ;)
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Mon Aug 06, 2007 11:51 am

Oт Клеймор по-тъп шит трудно се намира :)
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Aug 06, 2007 12:18 pm

Darkling wrote:Oт Клеймор по-тъп шит трудно се намира :)
Нужно е само да вляза в тая секция и да прочета някое от мненията ти и денят ми става по-весел.

За протокола има толкова много по-тъпи "шитове" от Клеймор, че подобни изказвания само показват как почти нищо не си гледал :lol: :lol: :lol:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Darkling
Paragon
Posts: 592
Joined: Thu Aug 03, 2006 11:39 pm

Post by Darkling » Mon Aug 06, 2007 12:32 pm

За протокола има толкова много по-тъпи "шитове" от Клеймор, че подобни изказвания само показват как почти нищо не си гледал
По-вероятно е просто Ти да си гледал прекалено много тъпи шитове ;) Съжалявам, сенпай, признавам ти предимството :yay:
След няколко упражнения за разтягане взимам бърз душ и отивам във видеотеката, където връщам две касети взети под наем в понеделник - "Тя в мъжкия изправителен център" и "Двойно тяло", но всъщност пренаемам касетата с филма "Двойно тяло", защото искам тази вечер да го гледам още веднъж, въпреки че едва ли ще имам време да онанирам при сцената с умъртвяването на една жена с бормашина, тъй като в седем и половина имам среща с Кортни в "Кафе Люксембург".

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests