Lord Of The Rings Online

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Thu Jun 21, 2007 11:31 am

Server Laurelin - Human 31lvl Champion :)
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu Jun 21, 2007 11:36 am

В момента играя с Andirion, 26 lvl Elven Minstrel - даже ме поканиха в гилдия, казаха ми че съм бил добър с лютнята :) Ако някой има нужда от помощ и съм онлайн, да свирне.
This signature is not yet rated

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jun 21, 2007 11:55 am

И как сме успели да се метнем на нам си колко различни сървъри?
@Живик - а с теб сме на един сървър.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Jun 21, 2007 12:27 pm

The Dragon wrote:И как сме успели да се метнем на нам си колко различни сървъри?
Страшни сме. Ама някак си след 9 дена игрално време не ми се реролва на друг сървър. Пък и гилдията, в която съм е доста добра. Имаме си вече шестима 50-ки. Аз изоставам за съжаление, но нямам нито време нито желание да цикля както преди на WOW-а.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Jul 05, 2007 1:01 pm

Един въпрос? Това нещо как ще върви на PC с 1gb ram, ADM atlon 3200+ и старото но добро Ati 9550
Добавете към това и Виста!

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu Jul 05, 2007 1:10 pm

Ами трябва да върви, играта по принцип май е тествана повече за NVidia, ама в най-лошия случай ще я пуснеш на по-ниски графични настройки. Колкото до Vista, май имаше някакви проблеми, така че задължнително си сложи и новия expansion, там май повече от проблемите са оправени.
This signature is not yet rated

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jul 05, 2007 2:15 pm

Много много зле ще върви :( Поне ако искаш да и видиш красотите. А и още е пълна с memory leaks. А и самата ти виста яде около 700М рамец ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Thu Jul 05, 2007 2:38 pm

Макар че на официалния сайт се твърди, че играта вървяла дори и с вградените видео карти на Intel, от серия 90 нагоре ...

Но с прилична видео карта е далеч по-добре. Моята не е нещо велико, GeForce 7600 GT (256 MB), но за тази игричка върши работа (естествено, не на най-високите графични настройки, но над средните), иначе и на мен оперативната памет ми е 1 GB, но аз съм под Win XP :)
This signature is not yet rated

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jul 23, 2007 10:51 pm

Е нямам думи. Сдобих се с активационен код, ама не мога да вляза в играта. Направих си акаунт на codemasters.com/cog, сичко ок, казва ми че имам активна субскрипция за едиколко си дни. Обаче като тръгна да се логвам в самата игра, ми казва че юзъра и паса са невалидни... и ми казва да ходя да си направя акаунт в myaccount.turbine.com. ВТФ е това ? Нали вече направих такъв в на кодмастърс сайта.

Та отивам аз на myaccount.turbine.com и пробвам да се логна, като давам юзъра и паролата от на кодмастърс акаунта ми. Ама нъцки. После гледам има някво въведете продукт кий... втф е тоя продукт кий, аз имам само активационен кий... пробвам с него и естествено не става.

Та какво да направя :). Или аз съм много тъп, или акаунт системата им е недомислена и куца.

Добавка:
И поредната глупост. Решавам да пратя мейл до съпорта им. Тръгвам да попълвам някаква форма и стигам до полетата "Име на собственика на кредитната карта" и "Последните 4 цифри на кредитната карта". И те са задължителни. Е да ама аз нямам кредитна карта. Попълвам някво име и някви цифри, събмитвам формата, надявайки се все пак да мине номера и почвам да чакам. И докато чакам, се сещам че във формата имаше полета И-Мейл и Юзърнейм, в които попълних въпросните от кодмастърс акаунта. И сега като нищо ше ми върнат мейл, че съм попълнил невалидни данни и това само в случай че не съм гръмнал още на чека за кредитната карта... омг. Вече няма средно положение, или сериозно ше се изложа с тоя разказ, или тия са пълни идиоти :).
Last edited by dellusion on Mon Jul 23, 2007 11:03 pm, edited 1 time in total.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jul 23, 2007 10:54 pm

Кой клиент си изтеглил?EU Или USA. Щото така както ми го обясни си изтеглил хамериканския.

Трябва да видя къде ми е ДВД-то да ти дам eu весията
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jul 23, 2007 11:04 pm

Англичанския клиент съм изтеглил.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jul 23, 2007 11:05 pm

Малко вероятно след като те препраща към сайта на turbine.
Тствай като натиснеш бутона account на кой сайт те препраща. Изтеглил си европейкия клиент ако новините са на три езика - английски немски френски.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jul 23, 2007 11:12 pm

Наистина ме препраща на турбин сайта и новините не са на 3 езика... Това значи ли, че EU акаунта се създава в codemasters.com, а US в turbine.com?
Обаче пък клиента със сигурност го изтеглих от lotro-europe.com, единствения начин да съм дръпнал щатската версия е, да ме е препратило към някъв американски мирор.
Last edited by dellusion on Mon Jul 23, 2007 11:14 pm, edited 1 time in total.
Look at the darkness...
...around me.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jul 23, 2007 11:13 pm

Да. Така че - изтегли го нормалния клиент - 7 гига е само :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Mon Jul 23, 2007 11:15 pm

Да. Така че - изтегли го нормалния клиент - 7 гига е само
Ох... :).

Мерси за помощта, почвам да дърпам пак.
Look at the darkness...
...around me.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests