Lord Of The Rings Online

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Thu May 03, 2007 9:28 am

Опс, лошо. Почнахме в Evernight, но това е поправимо :)
Ако започна да играя сериозно, ще го имам в предвид. При всички положения , ще кажа на приятеля ми с който взехме играта.
Благодаря предварително.

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Fri Jun 15, 2007 8:53 pm

Размених ацц на ГВ за ацц на ЛОТРО, но нямам клиента. Моля ви помогнете и ми кажете от каде да го сваля по-бързо, защото акаунта е платен само до 28.06 и искам да видя дали си заслужава играта, преди да я зареждам с предплатени карти. :)
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sat Jun 16, 2007 9:57 am

Пробвай от тук:

http://www.gamershell.com/download_17406.shtml

Основният проблем обаче е следният: за свободно сваляне винаги е бил само бета клиента, като се очаква да си инсталираш официалната версия след това. Така че бъди готов да сваляш една купчина пачове и updates. Още повече че само преди два дни добави цяла една нова област (безплатно), така че според груби изчисления, наред с тези около 2.5 GB ще трябва да свалиш поне още един. Аз лично не знам някъде да има напълно актуален инсталатор.
This signature is not yet rated

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Sat Jun 16, 2007 1:29 pm

Много благодаря за бързият отговор! :)

Аз исках ако може да изтегля играта от бг тракер, но така и не я намерих, което не ме изненада. Причината поради която предпочитам бг тракерите е, защото от тях свалям с 200-400к, а интернационално 70-140к/с. Намерих играта в един чужд тракер и сега го тегля от там. Големината му е 6.64ГБ и предполагам, че няма да ми се налага да свалям повече от 500МБ пачове. Иначе този един ГБ би трябвало да не отнеме повече от 6-7 часа, надявам се. Още веднъж благодаря за навременният отговор. ;)

Имам само още едно въпросче... има ли кредити в играта, с които могат да се закупуват предмети?
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sun Jun 17, 2007 11:53 am

Има си вътрешна икономика, какво в повечето подобни игри, ако това ме питаш. Иначе неща подобни на WoW, където можеш да купиш някои неща само на базата на репутация към определена фракция засега поне няма (въщност май имаше нещо подобно в Monster Play, но мен PvP нещо не ме вълнува много). То това всъщност е различното, че всички играчи са на една страна (т.е. свободните народи от Средната земя).

Иначе пари се печелят по три основни начина - с изпълняване на куестове, продаване на предмети паднали от убите врагове (които ако са на твоето или по-високо ниво може да е много доходоносно), и чрез различните професии в играта, като изработените предмети може да се продават както на NPCs, така и на други играчи. Иначе професиите са направени така, че ако развиваш професията си успоредно с нивото, ще можеш да си правиш сам доста полезни оръжия, брони и всякакви други еликсири, не отстъпващи на тези, които получаваш от куестове или се продават от NPCs (даже се твърди, че най-добрите предмети са достъпни само чрез професиите).
This signature is not yet rated

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Jun 17, 2007 12:31 pm

Има ли някакъв trail това чудо? Щото звучи интересно.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sun Jun 17, 2007 12:35 pm

Ами аз имам един trial код към моята игра, ще ти го пусна на лично съобщение. Но ще трябва да си свалиш клиента сам (или да ти дам моя инсталационен диск).
This signature is not yet rated

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Jun 17, 2007 12:38 pm

Свалям го :) При моя интернет не е трудно:)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Sun Jun 17, 2007 3:43 pm

Аз вече успях да поиграя малко и играта не е никак лоша, но доста напомня на WoW. Единственият минус засега е, че е адски ненужно тежка. Вярно красота е, но ненужно товари машината. Сериозно се замислям за подобрения по щайгата до 2-3 месеца. ;)
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jun 18, 2007 8:28 pm

Почнах и сега съм в началото с някфо елф шампион. Бтв - с каква скорост е левълинга тук? Защото основната причина да зарежа WoW-а е безумно бавното качване на нива.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Lord Annorion
Scholar
Posts: 119
Joined: Mon Sep 04, 2006 9:17 am

Post by Lord Annorion » Mon Jun 18, 2007 9:03 pm

Ами първите четири левела ги качих много бързо, но не мога да ти кажа колко време беше, защото много ми насича. Иначе ако изпълняваш куестове левълъп-ването е детска игра. От друга страна експириънса, който се взима от трепането на мобове е много малко, поне така ми се струва.

П.С. WoW-а си е гриндъорска игра така или иначе. :D
Sig by me

Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, it always finds the darkness has got there first, and is waiting for it.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Jun 19, 2007 9:09 am

Вдигането на нива в началото е доста бързо, поне до 10 ниво не усещаш как стигаш. Основният трик е да се стремиш да правиш куестове близки или дори по-високи от твоето ниво. Има си цветова индикация (както и за враговете), куестовете на твоето на ниво са в бяло, след това в жълто, оранжево, червено и виолетово (което значи по-добре да стоиш далече :) ). В обратната посока, куестовете под твоето ниво са съответно в тъмно синьо, светльо синьо, зелено и сиво (когато вече не си струва да ги правиш).

Но честно казано когато минеш 15-то ниво и вече вдигането на нива се забавя чувствително. Всъщност много зависи в каква област си, и дали правиш куестове в група. В интерес на истината, най-бързо се вдигат нива от епичните куестове, т.е. свързани с основната история, но повечето от тях изискват група.
This signature is not yet rated

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jun 21, 2007 11:04 am

Та взех я с идеята че след като ще се дават пари за нещо, поне да е такова, че да може да ми натовари машината както трябва.

Имам един buddy key за някой заинтересуван.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Jun 21, 2007 11:23 am

На кой сървър сте? Аз имам едно жуже - минестрел 36 лв на Evernigth. Ако сте там драснете некои ред. А и да се похваля имам вече и пони 8-) 8-) 8-)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jun 21, 2007 11:27 am

Snowbourn. Elf champion 13lvl.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests