Имам си X360!

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Nov 29, 2009 10:13 pm

Vash wrote:През лятото се сдобих с xbox-a от Америка и го оставих да си кисне вкъщи, че точно този семестър нямах време да се занимавам с него. Мисля да го поразцъкам зимната ваканция, но си нямам идея какво трябва да се вземе, за да проработи на нашия ток - както знаете в Америка има различни стандарти. Не ми се правят на сляпо експерименти, защото има голям шанс да изгори кабелът и не знам дали може да се намери лесно нов. Някой може ли да ми даде информация по въпроса?
Транформатор на тока (110V<->220V) ти трябва, разтърси се из електричарските магазини. И с прилични ватове да е. Аз такъв ползвам, докато съм си в България. Слонче, ама върши работа.

User avatar
Vash
Paragon
Posts: 610
Joined: Fri Jan 27, 2006 12:17 am
Location: София

Post by Vash » Mon Nov 30, 2009 7:29 pm

Мерси, очаквах нещо такова да трябва. Сърбят ме ръцете да захвана Arkham Asylum-a най-сетне, която на лаптопа ми е интерактивен комикс. :lol:

"It was an octopus, centipede, spider kind o' thing, but they was a haff-shaped man's face on top of it..."

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Dec 01, 2009 12:33 am

Открих че мога да гледам филми на бокса през флашка (макар че не успях да разбера дали мога да ги запиша на харда (тоест не успях)).

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Tue Dec 01, 2009 3:59 am

Директно копиране не става, ако не се лъжа (музика обаче съм почти сигурен, че може). А и въобще бокса върши екстра работа като мултимедиен хъб, независимо дали пускаш файлове през мрежата или директно. Но най-якото е опцията да си пускаш собствена музика когато си искаш, при което тя автоматично (!) замества тази в игрите. Да живеят стандартите!

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Thu Dec 02, 2010 11:55 am

От известно време се замислям дали да не разменя PS3-ката за един Xbox 360, та по тоя повод имам някоко въпроса - ще съм много доволен, ако някой по-запознат ми отговори на тях.
1. Какво дъно да търся - Джаспър, Фалкън, друго?
2. Кой хак е най-добрият?
3. Каква е ролята на хард-диска - конзолата ще се ползва само за гейминг?
4. Вярно ли е, че с хакната конзола не могат да се правят ъпдейти на игрите?
4. Ако тръгна да правя бартер за плейстейшъна (120 ГБ слим 3.41 купен 12.09) каква цена да търся съответно за него и каква за бокса. Благодаря предварително.

П.С. Абсолютно без значение е за мен дали ще може да се играе мулти и дали ще може да се влиза в интернет чрез него.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Dec 02, 2010 12:19 pm

По ред

1. Джаспър - другите са по стари и доказано са се засилили към PROD (трите кръга на смъртта)
2. Не знам - питай
Spoiler: show
kainy_legasy
в скайп - той се занимава с такива неща
3. Ролята е огромна - на харда можеш да записваш игрите което ти спестява шум, бавно зареждане и нагряване. На харда също така че записват всички DLC-ta , ъпдейти и т.н.
4. Не мога да потвърдя точно това но редно да знаеш че принципните проблеми идват от засичането на хакната конзола със самото влизане в Live. Засекат ли те ще имаш тежки проблеми независимо с каква цел си влязат. Вече на въпроса как става засичането и дали е безопасно muad_dib е по-информиран. Имай само на предвид че с новия ъпдейт хакване няма а някои от най-новите игри (асасин крийд бродърхууд) си го инсталират ъпдейта автоматично и няма как да го избегнеш.
5. нямам идея - варира се спред конкретния случай.

б.т.в. ако искаш да правиш ъпдейти на игрите (пачове) ще ти се наложи да влезеш в интернет. Смея да твърдя че някои игри са неиграеми без пач (Dragon age, Risen).

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sat Dec 04, 2010 10:41 am

Имам още един въпрос: За да тегля ъпдейти за игри трябва ли да плащам за мембършип в лайв?

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Dec 04, 2010 11:24 am

Не - има ли наличен ъпдейт просто трябва да си вързан в Live и с пускането на играта тя се ъпдейтва автоматично.

Плащането за Златен статус дава точно едно смислено нещо и то е възможноста за игра в мултиплеър.

Между другото ако ти се играе мулти има един трик за 3 месеца безплатна игра- просто си създаваш нов акаунт и със всеки акаунт получаваш 1 месец голд като подарък. Метода действа до три пъти на конзола (зависи от конзолата) и затова ако бокса е втора ръка има голям шанс да ги е изхабил вече.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sat Dec 04, 2010 11:48 am

Не, този който пазаря в момента никога не бил връзван към интернет, пък и от друга страна не съм запален по мулти тъй или иначе.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 05, 2010 3:58 am

RRSunknown wrote:Плащането за Златен статус дава точно едно смислено нещо и то е възможноста за игра в мултиплеър.
Плюс ранен достъп към демота, огромни седмични намаления от XBLA игрите (реално годишно ми излизат със стотина долара по-малко, отколкото ако плащах пълните цени, така че 50-те долара лайв са нищо работа) и поддръжка на Netflix. С други думи - аз мултиплейър играя малко, но Gold определено ми върши екстра работа.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Dec 05, 2010 1:09 pm

За човек който мисли да пиратства намаленията са твърде безислени :)
Само да ти кажа и че в Булгаристан половината екстри изобщо ги няма и много от нещата за теглене не можеш да ги изтеглиш.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Dec 05, 2010 3:33 pm

От нещата за теглене откакто имам бокс досега точно една игра не ми е давало да изтегля.

За хака - вече всичко с бокса е точно, работят си и новите игри. Препоръчвам да си намериш Слим обаче, за него още няма хак, но ще има съвсем скоро.

Хардът е много важен, аз съм с 120ГБ и все ми се пълни целият.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Dec 05, 2010 4:53 pm

На мен не ми даде да изтегля над 20 неща - явно зависи какво търсиш. Пък и дълбоко ме съмнява че майдкрайм ще навърти толкова оборот за теглене че да избие gold парите.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Dec 05, 2010 8:36 pm

Пиратстване в Булгаристан или не, просто споменавам, че тоя Gold не е за тоя дет духа принципно. Аз лично си обичам ранните демота и намалените аркадки, при положение че играя страшно много от тях. Бтв миналата седмица си взех Splosion Man за 120 MS точки. :shock: MS бяха решили и те да угодят на бясно пазаруващите американци тази година за Black Friday, но и в Канада важеше офертата.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Dec 05, 2010 8:44 pm

Съгласен съм че има бонуси но за човек който ще пиратства са напълно безмислени.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests