Manowar'2007 Gods Of War

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jul 22, 2009 2:52 am

http://www.youtube.com/watch?v=3sXSEPSp ... re=related

ето малко за въпросната песен

както и българското изпълнение:

http://www.youtube.com/watch?v=xTD3g4M1E6M

за мен честно казано дори само съществуването на тая песен е достатъчно, за да смятам, че Меноуор са БАСИ ВЕЛИКИТЕ ИЗРОДИ!!! :shock: :shock: :shock:

бг вариантът не е с перфектно произношение, но е малко проблем на транскрипцията - хората не се научиха, че никой няма да прочете "maluk" като "малък" :)

според мен си е нахално да търсим кусури. хората са си поиграли доста сериозно, за да го направят това и аз изцяло аплодирам, супер готино е!!!
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed Jul 22, 2009 3:44 am

Ужасно е мило, ако и да звучи все едно го пее глухоням. Обичам ги! Няма друга група, която да е правила толкова реверанси на публиката си.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jul 22, 2009 10:41 am

Единственото, което не ми харесва, е колко е остарял Ерик Адамс във видеото :/ Но поне гласът му изглежда ок още :)

Баси, изглеждаше вечно млад!
This is it. Ground zero.

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Sun Aug 16, 2009 2:48 pm

Нямам търпения да излезе новия албум. Него обезателно го купувам с всякаквите там бонусчета ( трети техен оригинален ще ми е ) и естествено получава 10, още преди да съм го чул ( шегувам се, разбира се ). Все пак това са Менуор, не ме интересува колко големи позьори са били, първата ми и най-любима група са. Дано наистина да е добър колкото предишните. Тъй като гледам ще получим още от същото ( малко свеж полъх няма да е излишен де ), но нали сме "трю" и ще се изкефим на макс. От последното ЕП най-добри според мен са Die With Honor и версията на Короната и Пръстенът, която чухме на концерта ( и аз бях там, и аз плаках ). Father показва голямо уважение, но на мен лично не успя да ми въздейства достатъчно. Останалите три са доста еднакви, но най-ми хареса God or Man.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 22 guests