God Of War

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Fri Apr 09, 2010 6:47 pm

Аз само ще споделя, че по стечение на обстоятелства си продадох моето копие, после си купих хеви рейн , размених го за God of War 3, който пак продадох....

Ботъмлайн: Играта е е много много добра, но фейлна могъществено в това да бъде играта, която ще продава ПС3 (която впрочем се появи миналата година). Аз лично може да си я бодна за рафта чак като излезе Платинум, така и така едва ли ще седна да я минавам пак. А и напоследък се охарчих маса за класики от миналата година.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Fri Apr 09, 2010 7:15 pm

На сайта на God of War има инфо, че в края на април пускат God of War Trilogy в доста готин бокс за Pal аз може него да взема.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sat Apr 10, 2010 1:02 pm

Еми на мен приятелката ми ми подари Кълекшън така че европейската трилогия силно я скипвам.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sat Apr 10, 2010 2:34 pm

Свърших го за трети път. От ачийвмънтите ми останаха само да мина Challenges of Olympus и да го мина на Titan. Пробвах се на тая трудност, обаче мренето е на всеки втори ъгъл - направо не ми се мисли какво ще е на Chaos.

Като допълнение, в преренднатите сцени на Крейтос циците са по големи от тея на жена ми ебаси - малко са се пооляли!

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Apr 16, 2010 9:39 am

God of War III определено е с най-силните начални продажби за поредицата досега:
http://www.destructoid.com/march-npd-ds ... 1141.phtml

Само да беше и най-добрата част...

Gondry
Scholar
Posts: 122
Joined: Wed Aug 04, 2010 7:05 pm

Post by Gondry » Thu Aug 05, 2010 11:42 am

За мен играта беше разочарование, а бях огромен фен на поредицата.

Графиката комбинираше супер-детайлни обекти (като Kratos, който изглеждаше идеално) с някакъв безумен low-res при персонажи като Хефест, примерно. Санта Моника БЯХА богове на графиката, но, за разлика от Naughty Dog, не са разбрали, че графиката е и комбинацията от цветове.

Лошото беше, че най-впечатляващите сцени бяха в началото. Да, традиция от предишните е да има мощен старт, но що за разочарование беше, че краят не можа да предложи нищо и на 1/10 като зрелищност и беше до болка блудкав и скучен.

Историята не беше "зле", просто го нямаше онзи лек сторителинг, който искам да виждам в този тип игри.

В геймплея имаше някои козметични промени, но като цяло Санта Моника играха на сигурно. Хубаво. Но поредицата се износва.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 26, 2011 3:55 am

Цъкам тройката в момента, и ми е ТОЛКОВА все тая, че чак ми се реве @_@ Смисъл, сейм олд сейм олд, нали, и е яко уж, ама ми е напълно безразлична цялата работа, играя ей така, колкото да съм я изиграл.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 26, 2011 6:48 am

Мале колко е зле секс сцената тоя път @_@
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Jun 26, 2011 9:38 am

Според мен е едно от малкото яки неща в цялата игра всъщност...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 26, 2011 11:29 am

Чак толкова храна и парадиране с "о, колко е тъпа тази игра, нищо, че едва ли има ЖИВ човек с ПС3 който да не я е превъртял и аз да си покажа колко ми е алтернативен вкусът като не я харесвам НИЩО ЧЕ ЩЕ Я МИНА ЦЯЛАТА" ми е крайно досадна. Аз дето съм дай-хард фен на ГоУ не я харесах напълно, така че определено има кусури, но чак да се говори за нея все едно е Блу драгън - айде няма нужда.

И секс-сцената си беше яко забавна:)

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sun Jun 26, 2011 11:33 am

Баце, откъде извади точно Blue Dragon? :lol:

А играта си куца доста. Аз все не мога да намеря сили да я преиграя цялата след някой-друг опит. Просто неизбежно ми доскучава.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 26, 2011 11:35 am

Както и друг път съм казвал - ако си всяка игра "куцаше" като Год ъф Уор 3 гейм-светъът щеше да е едно по-хубаво място. Не казвам, че е на нивото и на 1, още по-малко на две, но пак аз лично се изкефих, особено първата половина се разбих от кеф.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Jun 26, 2011 12:43 pm

Понякога се изцепвате по много странен начин - нямало човек с PS3 който да не я е превъртал - ако се вярва на продажбите има милиони такива хора :)
На мен самия НЕ ми хареса кой знае колко докъдето стигнах (минах Хадес), не защото е зле сама по себе си а защото рециклира едно към едно старите игри + че имах огромни проблеми с камерата и скоците и нулеви проблеми с боя (играх на хард).
Даже ако ме питат бих я препоръчал да се играе само СЛЕД Uncharted , Demon Souls, Killzone и Heavy Rain при екслузивите.
Last edited by RRSunknown on Sun Jun 26, 2011 6:36 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 26, 2011 6:23 pm

Бате, ходи се снимай с тая комерс-логика плс, щото ако я следваме, дай всички да фърляме метани на Фифа, че нея пък я играят вероятно десет пъти повече хора от ВСИЧКИ други игри взети заедно :roll:

Играта ми е скучна. Нищо ново и интересно не ми предлага, играл съм я вече три пъти (повече с преиграванията), а тоя път дори Крейтъс успява да ми е противен. Не просто уотевър с мачизма си, както преди, а ПРОТИВЕН.

Въобще, все ми е тая кво мислиш, някъде на 15 спря да ми пука дали някой ще ме мисли за алтернативен. Кефя се на квото се кефя, ти си фейнбой-рейджвай колкото искаш.
And you can't dance with a devil on your back...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sun Jun 26, 2011 7:22 pm

Не ви отива да се чоплите, като малки деца. :lol: Бъдете умерени малко бря.

На мен до седмица и нещо ми пристигат GoW Collection и GoW 3, тогава ще коментирам.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests