God Of War

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Jun 26, 2011 8:13 pm

Симеоне, ако мислиш, че точно за твоето и пет пари неструващо аматьорско мнение ще седна да рейджвам си в много дълбока грешка. Просто понякога нормалните готини хора четат глупостите и ги взимат за чиста монета.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jun 26, 2011 8:53 pm

Непонятно ми е що си такава злоба, честно. Казах си мнението, ти ми скочи, ся продължаваш да ми скачаш. Осъзнай се ебаси, недостойно е.

Иначе съм играл повечето всепризнати игри в жанровете, които ме вълнуват. Това, че не играя всяка посредствена помия, само и само да съм "наясно" и "про", е щото имам и НЕКВИ други интереси, нали.

Ебах го в елитарния форум дето е станал тука :roll:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 27, 2011 11:00 am

Уотевър, не смятам да се занимавам повече с теб по тази тема. Мога да ти изброя десетки заглавия, на които ти не си виждал дори началните надписи, а въпросните са много, ама много далеч от "посредствена помия". А и елементарните ти опити за "засягане" ги смятам за крайно жалки.

Ботъмлайн - смятам, че оценките на Год ъф Уор 3 в почти целия нет и оценката, която съм дал аз в мини-ревюто писано за форума е определено заслужена и че въпреки многото си недостатъци е една зверски красива и дяволски зарибителна игра, която съм много доволен да имам в колекцията си. Не е топ ъф дъ поп както бяха предните игри, но както казах и преди - нека всеки да фейлваше (ако ще се фейлва) като Сони Санта Моника, аз нямам нищо против.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Jun 27, 2011 11:23 am

Копеуеееее ... Симеон да обвинява Никола в елитизъм ... 2012 верно наближава :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2011 6:33 pm

Muad_Dib wrote:Уотевър, не смятам да се занимавам повече с теб по тази тема. Мога да ти изброя десетки заглавия, на които ти не си виждал дори началните надписи, а въпросните са много, ама много далеч от "посредствена помия". А и елементарните ти опити за "засягане" ги смятам за крайно жалки.

Ботъмлайн - смятам, че оценките на Год ъф Уор 3 в почти целия нет и оценката, която съм дал аз в мини-ревюто писано за форума е определено заслужена и че въпреки многото си недостатъци е една зверски красива и дяволски зарибителна игра, която съм много доволен да имам в колекцията си. Не е топ ъф дъ поп както бяха предните игри, но както казах и преди - нека всеки да фейлваше (ако ще се фейлва) като Сони Санта Моника, аз нямам нищо против.
Не, ботъмлайнът е, че се държиш като агресивен злобар все едно съм те обидил лично като не съм фанатично влюбен в рандъм игрица, пък аз очаквах, че са ни по-зрели отношенията на тоя етап. Моя грешка явно, сори. Иначе всичко, което си казал за нея, е факт. Не пречи да ми е скучна и безразлична.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 27, 2011 6:35 pm

Форумът не е РЛ, разберете го това.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2011 7:08 pm

Не значи да се държим като агресивни идиоти в него ффс.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 27, 2011 7:14 pm

Да обиждаш като лелка на пазара не ти прави чест тбх.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 27, 2011 7:25 pm

Това беше хладен анализ, не опит за обида :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 09, 2011 2:25 pm

https://www.ozone.bg/games/product/all/ ... d_classics

Аз лично ще си я боцна тази колекция, просто да ми е пълна моята ГоУ колекция, а пък и като се замислиш бих си ги минал и двете пак - не са дълги, а са готини:)

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Mar 13, 2012 11:59 am

Току що минах тройката. Да речем след финала на МЕ3 Комбинацията с финала на GoW 3 два дни по късно ми дойде прекалено.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Tue Mar 13, 2012 2:41 pm

Да беше питал щяхме да ти кажем - аз я изиграх преди две-три седмици и още се бия по главата като видя кутийката.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Mar 15, 2012 2:14 pm

Баси да не пиша във форума една-две седмици и навсякъде всеки си е решил, че може да си пише рандъм глупости без аргументация. ГоУ 3 беше далеч от перфектна игра, но все пак прекарах едни много яки 10 часа, и то два пъти. КОйто го интресува по-подробно - темата за ревюта, там съм писал доста надълго и широко.

И краят може да не е оскаров, но не беше и толкова плачевен, колкото го изкарва компетентното мнение на Драгъна.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Mar 15, 2012 2:35 pm

Muad_Dib wrote:И краят може да не е оскаров, но не беше и толкова плачевен, колкото го изкарва компетентното мнение на Драгъна.
Ммм играта страда от проклятието на прекалено много. прекалено много оръжия, магии и механики, което доведе до това да чувствам контролите леко дървени което леко и сваля оценките. А и няма атмосферата на 1 и 2.
Spoiler: show
Края не знам дали беше плачевен но толкова 1:1 повтори мас ефект 3 и толкова скоро че хич не ми допадна.
Last edited by The Dragon on Thu Mar 15, 2012 2:50 pm, edited 1 time in total.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Thu Mar 15, 2012 2:44 pm

Благодаря ти за супер преебавашия и отвратителен спойлер за Мас Ефект 3, който си написал, а играта аз още дори не съм си я получил. Току-що ми прецака целия ден, чувствай се доволен и щастлив да си легнеш спокойно. Поне го сложи в спойлер, за да не прецакаш и някой друг.

И понеже пак пишеш откровени глупости (сори, ама това за контролите наистина е адски невярно предвид, че това сигурно са едни от най-мазните контроли на игра на ПС3, а такива почти със 100% сигурност съм минал в пъти повече от теб) си пействам каквото съм написал в другата тема:
Контролите са изключително приятни, responsive и удобни, както АлДим каза - направо "мазни". Смяната на различните оръжия е малко досадна, но дори и за нея има бърза елементарна комбинация от бутони.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests