Реклами

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Реклами

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Mar 21, 2004 8:12 pm

Ами май на тая тема не е тука мястото, ама все едно:
1)Рекламите на Кит-Кат(с шофьора на такси/Но1/ , и продавача на часовници и очила и папагалът му/Но2/)
2)Рекламата на Тойота Корола, където двама се возят, виждат закъсала корола и яка жена до нея, единия казва:"Това е капан, виждал ли си корола да закъса?"и жената си сваля кожата, като се оказва, че всъщност е бил маскиран бандит:).
3)Рекламата на Пежо(май 206), където един индиец си блъска старото такси, в опити да го докара като пежо(най накрая успява:))на фона на яка музичка
4)Рекламата на пепси, със дресьора на слонове, като си разказва историята и накрая казва"Май отново съм в игрлата"
5)донякъде рекламата на спрайт и байкъра, който се блъска в прелитеща чайка и пада много ефектно.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Sun Mar 21, 2004 10:08 pm

Samo,ne razbrax,tova temi4ka za liubimi reklamki li e ili?Ako e taka,to tazi reklama na Glasovata po6ta na Mtel,mi e super zabavna i vesela!!!!

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sun Mar 21, 2004 10:32 pm

Една руска, която навремето ме докарваше до хилеж по ОРТ, а скоро я видях в предаването "Рекламна пауза" за смешни реклами. За марка бира "Толстяк", което ще рече шишко. Снимат един пълничък човек в различни ситуации. Та в случая го дават в скафандър, върви из бункер... Изведнъж минава покрай врата някаква, там стаичка и трима пият бира. Сяда и той, разбира се, вади една тубичка с надпис "Вобла" и я плясва на масата (тук вече се разхилвам :)... По едно време нашият човек се сеща да тръгне. Излиза от бункера и в този момент го посреща ударна вълна, земята се разтърсва и се чува грохот. Той проследява с поглед нещо нагоре към небето, после поглежда наляво, а там е строена група военни с все ордените и фуражките - козируват с поглед към ракетата :) Единият се извръща и го забелязва, на лицето му се изписват ужас и смайване едновременно и вика безгласно (не се чува заради грохота от ракетата, само чета по устните и вече се кикотя): "Къде беше?" Нашият човек с невинно-оправдателна физиономия: "Пих бира." И рекламната фраза: "Внимание, в компанията на Толстяк времето лети неусетно." Та така :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Mon Mar 22, 2004 9:32 am

Навремето имаше една култова руска реклама на водка "Дзверь".
Един пич с голям снайпер се е заложил на покрив срещу входа на някакъв клуб. Оттам излиза някакъв богаташ с няколко мъъънички бодигарда, снайперистът се цели, стреля, и забива на челото на богаташа една от ония стрелички с лепка в края. Жертвата хваща стреличката, мъчи се да я отлепи, не може и вика "Дзверь!" :D
Elves dig rocket launchers.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Mar 22, 2004 3:48 pm

Ми изобщо за реклами е, аз просто написах любимите, иначе не понасям най-вече: Рекламата на Рама маргарин, всички реклами на ВС телешоп и другите подобни. Има още, ама сега не се сещам...:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Mar 22, 2004 7:18 pm

Рекламата на Рама маргарин трябва да бъде забранена чрез "Амнести интернешънъл" като крайно безчовечно средство за изтезание на невинни. Към този раздел реклами спадат и производните на "Dove", всички идиотизми с участието на доктор Незнамкояси, дето рекламира някакви клозетни ароматизатори и постоянно бърка из хорските тоалетни точно по време за вечеря/обед респективно, оная реклама за Хербал Есенсис, дето някаква невменяема си мий косата в самолета, последната реклама за Макдоналдс с някакъв нивга не виждал баня вмирисан дебил, който заразен от български почин пести от закуски, както и рекламите за хилядите знайни и незнайни прахове за пране и прилежащите им белини, които правят бялото съвсем бяло, въпреки, че рекламиращите го задължително са облечени в цветни дрехи. С много малко изключения. Излиза, че тия хора използват белите неща само за да си ги перат, таквоз... Мразя и набедения... Косьо от Тайд - дето искаше сняг по Коледа и затова мама му настла хола с пране, че детето да се зарадва, а сега постоянно пуска хвърчило и се каля. Рекламата за домашна лютеница на Дерони завинаги е заела една от челните позиции в листата ми за най-противни реклами - оная с намацаното до уши гадно дебело леке, което мляска като преживно добиче и гадната му баба, с която се обясняват, че те тая лютеница била съвсем като тая, дет баба я е правила. Гбръх! И, разбира се, в заключение, но не на последно място - Данон... С всичките му мюсли. И особено с йогурта. С ягодите. И с онова сополиво нещастно гуреливо гаменче, издаващо нечленоразделни звукосъчетания през синузитния си нос посредством третата си сливица, докато мама му го гледа с умиление и го храни с йогурт, че да станело здраво като хановете. Данон да мре бе! Бавно и мъчително!!! ImageImageImageImageImageImage
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Re: Реклами

Post by Tais » Mon Mar 22, 2004 7:36 pm

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 11:29 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Mar 22, 2004 7:39 pm

Е тя същата ве - с Хербал есенсис, дето и аз я споменавам по-горе! Как таквиа хора не ги ловят терористични актове, те това не мога да разбера! Само невинните от тях си патят:(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Mon Mar 22, 2004 7:50 pm

За Рама имаше навремето "Хлеб и Рама - созданы друг для друга" - една жена минаваше проверка през детектор с хляб и празна рамка от картина под ръка...

Ама казвайте хубави реклами де, тъпите си ги знаем. Помните ли онази на Хонда с невъзможната поредица от джаджи, които задвижваха други джаджи, и всичкото това снимано наистина? Разкош, оше си я пазя.
Last edited by Ghibli on Mon Mar 22, 2004 7:55 pm, edited 1 time in total.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Mar 22, 2004 7:54 pm

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 11:28 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Mar 22, 2004 8:50 pm

Аааааааааааа, тя е готина, верно! ImageImageImage Също и мечките на Кока-Кола, повечето реклами на котешки храни и преди малко се сетих за нещо друго, ама докато чаках да ми се отвори страницата, че да отговоря, забравих ко беше:/ Ма като се сетя и ще си кажа де!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Mar 22, 2004 8:51 pm

Btw,ne moje da ne ste zabeliazali klasata na 4ujdite reklami i BG shitovete,nali!
KAto gledam kakvi 4udesni reklami imat xorata,napravo mi e jal za nas!!!!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Mar 22, 2004 8:57 pm

Ъм, все пак Хербал Есенсис, ижеспоменатата по-горе, Рама, вси прахове за пране, клозетните импресии с доктор Едисикоя, Dove, etc, не са наши, нали... Да вмъкна малко национални чувства и аз.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Mar 22, 2004 9:24 pm

Ми ко ши кажете за М-р Мусколко-Гел водопроводчик?
Или М-р Пропер?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Post by Lews » Mon Mar 22, 2004 10:41 pm

Рекламата на Мура- вафла трепач бе готина, не знам дали още я пускат :?
Най-мразя рекламите на разните му там сапуни, препарати и всичко от сорта на Мистър Пропер и там подобните :evil: Сега пък пускат една по вечерно време: две жени стоят в един бар и едната вика- "ти да не би да носиш еди кое си червило" и другата вика "Да, искаш ли малко?" и почват да се целуват, докато някви други ги гледат с влажни погледи :wink: (това е реклама на червило, да не се объркате).
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 23 guests