Извиняваите, че настоявам, но...

Пишете за оплаквания, въпроси и/или предложения по форума. Или недейте...

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Theodelinda
Scholar
Posts: 108
Joined: Thu Feb 16, 2006 11:11 am
Location: Always around

Извиняваите, че настоявам, но...

Post by Theodelinda » Fri Oct 06, 2006 3:10 pm

...изобщо нямах намерение да връщам на дневен ред стари теми. Иде реч за темата за бездомните кучета, която lock-нахте. Исках само да разпространя информацията по въпроса, а не да подклаждам стари спорове и дискусии. Съжалявам, че погрешно сте ме разбрали!
И отново се извинявам за настойчивостта си, но имам намерение да постна линка към online петицията, която мисля скоро да направя, за да може повече хора, които искат да се включат, да го направят. Ако това ви се струва чак толкова непоносимо нахално от моя страна.... знам ли.... заключете и тази тема :lol:
Image

CREDENDO VIDES!

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Re: Извиняваите, че настоявам, но...

Post by BaYa » Mon Oct 30, 2006 8:44 pm

Theodelinda wrote:...изобщо нямах намерение да връщам на дневен ред стари теми. Иде реч за темата за бездомните кучета, която lock-нахте. Исках само да разпространя информацията по въпроса, а не да подклаждам стари спорове и дискусии. Съжалявам, че погрешно сте ме разбрали!
И отново се извинявам за настойчивостта си, но имам намерение да постна линка към online петицията, която мисля скоро да направя, за да може повече хора, които искат да се включат, да го направят. Ако това ви се струва чак толкова непоносимо нахално от моя страна.... знам ли.... заключете и тази тема :lol:
Az samo tova chakam mila!!!!

I Roland shte me izvinish no kirilizatora vi e Totally Out, taka che produljavam na latinitza, no kratko!!! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Nov 01, 2006 12:52 pm

Няма проблем да я постнеш, разбира се :)
Сори за недоразумението, когато и да е било
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests