Тоя път най-добра сцена...

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
celibat
Merchant
Posts: 84
Joined: Fri Jan 16, 2004 8:54 pm
Location: Land of dreams

Post by celibat » Sun Apr 11, 2004 11:26 pm

Кевин Спейси в гаража дига щанги. Гаджето на щерка му свива трева наведен до него. А комшията (който е баща на треваря), ги гледа и си мисли нещо УЖАСНО
"Не знам дали се пропих, защото жена ми ме напусна, или жена ми ме напусна, защото се пропих",
Ben,
Leaving Las Vegas

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed Apr 14, 2004 9:19 pm

Ами третия властелин беше егати бозата. Може би ако не бях чел книгата щеше да ми е интересно ама тъй като съм я чел, без малко да заспя. В един момент наистина се отегчих. Просто не мога да разбера как някои меже да сложи сцена от тоя филм като една от най- великите.... Ама имаше една култова (ако филма беше комедия щеше да е просто невероятна)- леголас се катери по слона (или земеслон или де да го знам кво е). Ми то това беше достойно за пинко розовата пантера, които си реже дъски със термит. А ако говорим за наистина велики сцени. Ами почти целия филма "Смело сърце" и много сцени от пришълците (като (май) изключим четвъртия).....
:)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Мила
Scholar
Posts: 100
Joined: Sat Jan 17, 2004 12:42 am

Post by Мила » Sun Apr 25, 2004 12:31 pm

финалната сцена в "Първороден грях" е нещо уникално.
Друга много любима ми е, в "Брак по италиански", когато София Лорен, уж на смъртно легло, придумва Марчело Мастрояни да се ожени за нея, а той е с другата си любовница. И като сключват брака, Марчело излиза от стаята и гаджето почва да го отешава. В тоя момент се появява наша София по дантелено неглиже :"Скъпи, стана чудо!"
Друг любим момент - в "Вчера" :arrow: когато Марина и Дана пушат зад даскалото и минават Иван и Роко.
Марина за Иван : Миналата Нова Година каза "Добър ден", сега чакам да дойде Великден да каже "Христос Воскресе"
и
Марина за Роко: "Е тва е мъж - тъп, но хубав"

:twisted: :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests