Monsters of Rock

Ми то името като че подсказва... търнокопи, хидродинамика и всякакви ортопедични приспособления...
User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Monsters of Rock

Post by Interpreter » Thu May 04, 2006 12:10 pm

www.monstersofrock.org

Под Аспарухов мост, до дома ми във Варна :)
Тъй че ако някой нещо организира, да се обажда овреме :wink: [/url]

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu May 04, 2006 12:36 pm

Ух, еми много ми се иска да ида, ама 160 лв няма да дам при положение, че ме вълнуват 2, макс 4 групи от целия фестивал, просто не става :? Но може у вас на биричка и да слушаме от балкона :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu May 04, 2006 2:31 pm

Става, макар че не знам дядовата ръкавичка колко ще може да се разтегне :lol:
Иначе като помислиш - това са 5 дни нон-стоп, ще има 650 дка паркинг, може 5 души да направят комбина с пропуска :)

Вдруги ден съм в Каварна на концерта на Майк, който иска да заповяда към 17:00 при археологическия музей - ще му ударим по бира - три и ще обсъдиме стратегията :wink:

User avatar
Queen_Of_Snow
Merchant
Posts: 81
Joined: Thu Dec 15, 2005 8:37 pm
Location: Birariq "Ulicata"
Contact:

Post by Queen_Of_Snow » Fri May 05, 2006 10:55 am

Боргир са се отказали :cry:
I was looking for the reason
The reason to love you
But there is no such a feeling
A feeling for you

User avatar
Seagrave
Farmer
Posts: 56
Joined: Fri Jan 21, 2005 3:39 pm

Post by Seagrave » Thu May 25, 2006 11:32 am

Не знам каква репетиция за Monsters Of Rock беше концерта на Nazareth & Uriah Heep във Варна. Поне за такава я представи "главния виновник" за щастливото събитие....нам кой си от община Варна. Някой ще каже: за без пари толкова, аз пък ще отговоря-ами дали ще си струва парите при такава ужасна, меко казано, организация.
Предлагам на D2 да им забранят да подгряват където и да било. :evil: :evil: :evil: След "..сега ще изпеем няколко наши нови неща" последваха наистина неща, но тео нито бяха нови, нито бяха техни(особено един кавър на HIM :shock: :shock: ). Особено оня "блус" дето го зкараха... :shock: :shock: :shock:
Явно Диян или както там се казваше новия вокалист се е научил само на едно нещо от Стар Академи....да пеечужди песни, които не са за неговите възможности. Като цяло чакането и саундчека бяха толкова, че дори и по-продължителни от самото шоу.
Nazareth и Uriah Heep си свършиха работата, нашите за сметка на това показаха какво е българска работа.
Ако някой не е съгласен с мен....моля, да заповяда.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu May 25, 2006 11:53 am

Ами не, все пак ако можеш сега да обясниш по-подробно за какво става въпрос и какво точно се е случило - няма да е лошо:)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Seagrave
Farmer
Posts: 56
Joined: Fri Jan 21, 2005 3:39 pm

Post by Seagrave » Thu May 25, 2006 12:58 pm

Когато съм бясна направо ми пада пердето и разказвам нещата разпокъсано.
Ами при обявен час за концерта 19.00 всичко започна в 21.00 и свърши към 01.00 през ноща. С две групи не можаха да се организират, а за тия които смятат да канят на феста не ми се мисли. Всичко ще е мармалад.
За да замажат положението пуснаха Д2 за една песен някъде към 20.00 часа.
Първо подгряха Silent Madnes (май това чух)- 4 парченца.То и вокала каза че няма да ни товарят с повече. И той човека искаше да излязат НАШИТЕ БОЖЕ. После излезе някакъв уж "водещ" нито си каза името, нито си каза занятието...даже не можеше и да вика като хората и започна да благодари на спонсорите (ВИНОВНИЦИТЕ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ).След него излезе някакъв охлюв от общината....и той да благодари и да вика.....Добре хубаво си направиха рекламата. не разбрах само защо не са извикали групите да си направят саундчека предишния ден или поне малко по-рано.Мина повече от полвин час докато излязат Д2-за втори път, децата им се зарадваха...другите ги освиркаха :twisted: :twisted: :twisted:
Е..посвириха си. И настана едно чакане - тоз микрофон не става, оттатък не се чува....пародия. Някакви хора търчат насам натам," дай ми китарата - не тази, другата".....даже и музика за фон не бяха пуснали. Уж имаше огради, а по едно време като взеха да циркулират едни бабки и дядковци -такъв трафик стана;и не минават отстрани покрай тълпата, нали трябва да се бутат и да настъпват(то това сигурно са го тренирали, чакайки по опашките).
Тези, които си бяха взели по-големи бутилки с бира взеха да ги хвърлят назад(вече празни). Обикновено аз съм потърпевшата, този път обаче уцелиха полвинката ми (в челото). До нас беше застанал едни образ с фасове в ушите :shock: :shock: :shock:.
Nazareth започнаха някъде след 21.00 (вече всички се кефеха: шотландски гайди и прочие).
Към 22.45 вече бяха излезли на бис и ние с полвинката тръгнахме да приберем свекърва ми от една нейна приятелка. Докато се върнем мина полвин час. Пристигаме на площада....Nazareth свършили, на сцената - правят саундчек за Uriah Heep :roll: :roll: :roll:
По пътя срещнах една приятелка. Момичето тъкмо се прибираше.....пожела ми приятно чакане, на нея вече и писнало.
Дочакахме и Uriah Heep...нейсе.
За това концертите - на стадиона

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Mon May 29, 2006 12:15 am

ааа,правиха правиха,цял ден се дра един,може и онзи надарения да е бил,ма явно нищо не са свършили:(ей за тва не отидах точно :x
Image

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Mon May 29, 2006 2:39 pm

Това за мятането на празни бутилки бира през рамо, за ушите пепелници и газещите пенсионери ми хареса :)
Колкото до децата
Spoiler: show
"те трябва да се държат увити в пеленки и окачени на стената, докато на момичетата им пораснат цици, а на момчетата - мустаци*"

-----
* Цитат от "Пир за врани", Дж. Мартин
Мдам.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu Jul 13, 2006 1:48 pm

Би ли могъл някой варненец да провери ще го бъде ли това чудо? Защото до ушите ми стигна слух, че кметът на Аспарухово е отказал :(

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Jul 13, 2006 6:16 pm

Interpreter,засега не се е чуло нищо подобно,а вярвай ми ако беше отказал много бързо щеше да се разбере.но все пак ще се опитам да проверя:)
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Jul 18, 2006 12:12 pm

Не ми се отваря нова тема само за тва :)

Image
http://avaxhome.ru/music/rock_against_bush.html
:ninja:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Tue Jul 18, 2006 12:17 pm

:D :D :D :D :D :D
Image

User avatar
Belphegor
Farmer
Posts: 59
Joined: Tue Jun 20, 2006 2:16 pm
Location: В ъгъла
Contact:

Post by Belphegor » Tue Jul 18, 2006 1:01 pm

@@@
Last edited by Belphegor on Mon Mar 26, 2007 9:57 pm, edited 1 time in total.
@HdlL - Някой ден ще разбереш...

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Wed Jul 19, 2006 5:09 pm

Много съжалявам, че аз ще съм този, който ще донесе лошата вест, но вижте сами:
Варна провали Monsters Of Rock

Серия нелепи ограничения, наложени от варненския кмет Кирил Йорданов, провалиха организирането на фестивала Monsters Of Rock, който трябваше да се проведе от 1 до 9 август на открит терен край града. Това съобщи в сряда лично собственикът на фирмата организатор "Юниверсум ентертейнмънт" Неди Крос. Още преди седмица Йорданов реагира остро срещу подготовката на денонощното шоу. Аргументите му бяха, че полицията и общинските служби за сигурност не са в състояние да осигурят охраната на събитието. След това кметът на Варна забрани и продажбата на бира на всички масови мероприятия, планирани до края на летния сезон. Накрая назначи специална комисия, която да се занимава с този и подобни музикални проекти.

"Не очаквах подобно развитие на нещата!, категоричен беше Неди Крос, притежател на правата за организирането на най-големия рокфекстивал в света. Това е сериозен удар по имиджа на Варна като фестивален град, тъй като реклама за събитието тече от края на миналата година в над 50 специализирани списания и телевизионни канали. При положение че общинската администрация във Варна е информирана за условията, при които се провежда фестивалът, не разбирам защо забраните трябваше да бъдат наложени сега, само две седмици преди началото му?"

Според Крос загубите му до момента са между 300 и 500 000 лв., като в тази сума не са включени неустойките към групите, които трябваше да участват в рок маратона. На специална пресконференция в сряда той съобщи, че в момента текат консултации с адвокатите на компанията му за евентуалните съдебни искове, които могат да бъдат предявени към община Варна.

По врем на пресконференцията Неди Крос съобщи също, че в момента в няколко специализирани интернетски рокфорума тече изключително негативна реклама за Варна. "Това със сигурност ще се отрази на плановете на много групи, които вече бяха заявили интереса си за участие в турнета, включващи и концерти в България, казаха организаторите на събитието. Със сигурност обаче онези, които бяха част от афиша на Monsters Of Rock, дълго време ще заобикалят Варна."

Според Неди Крос единствената помощ, която той е поискал от общинската администрация, е било построяването на временна ограда, осигуряването на реда и медицинското обслужване на територията на "фестивалното градче" под Аспаруховия мост. "След серия откази обаче бяхме принудени сами да осигурим както охраната, така и линейките, които да поддържат дежурствата", каза Крос.

На пресконференцията в сряда беше съобщено, че най-вероятно фестивалът, който трябваше да влезе в книгата на рекордите "Гинес", като най-продължителният рокмаратон досега ще бъде пренасочен спешно към Истанбул. "Още при първите сигнали от наша страна за провала на събитието общината на най-големия град в Турция заяви готовността си за пълно съдействие при организацията ум в най-кратки срокове", заявиха от "Юниверсум ентертейнмънт". За "спасител" на фестивала се конкурирала и румънската столица Букурещ.
Статията е от "Дневник", изглежда слуховете са били верни ...
This signature is not yet rated

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests