Абитуриентска боза

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Абитуриентска боза

Post by Roland » Thu Mar 04, 2004 8:22 pm

Понеже моя милост сега се е насочил към заветно-умрелия момент, наречен абитуриентски бал, исках да питам хората, които са прехвърлили тоя момент и са доволни от него, къде са си изкарали бала и дали могат да ми дадат некво по-конкретно инфо за съответните места (телефон за информация, етц.). Данке ин адванс.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Thu Mar 04, 2004 8:24 pm

"Na baba abitiurent4eto" :wink:
Dosta vreme mi ostava,no sum liubopiten da vidia,kakvo 6te kajete po temkata!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Mar 04, 2004 10:44 pm

Ерм, ми аз си прекарах една от най-правилните вечери/нощи/дни в живота на бала, ма то не е заради мястото :Р За протокола, Дипломатическия клуб в Горна Баня, ма няям никви координати, а после бяхме в един мноу як хотел в Ихтиман.

едит: Ся кат видях на Али, верно не описах... ми то е такава една голяма зала, маси в единия ъгъл, място за денсинг в другия, отстрани имаше и маса за преподавателите евентуално, в смисъл не че е за тях, де, ма наште там седяха, беше по-отдалечена от останалите.
храната беше свестна, ако и не особено много, ма аз никви цени не помня. отделно си има тераса голяма, която слиза към голяма градина с басейн. Бе стаа :)
Last edited by Moridin on Thu Mar 04, 2004 10:56 pm, edited 1 time in total.
This is it. Ground zero.

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Thu Mar 04, 2004 10:46 pm

Ето го и второто експертно мнение* ;рр
Аз съм върло доволна от бала си. Мероприятието се състоя в ресторант Континентал Плаза (за неосведомените - отстрани на кино Люмиер). Бяхме си само наш`та гимназия, храната беше отлична, алкохолът също, имаше си нещо като фоайенце, където бяха барът и дансингът (т.е. на който не му се танцува, не е нужно да зяпа през цялото време задниците и т.н. части на тези, на които им се ;)), масите бяха почти отделени в сепаренца от стилни саксии и пр. украси... абе с няколко думи - обстановката беше красива, без да е претрупана, организацията беше доволно добра и изобщо прекрасно си изкарахме :D

*Предупреждение - мнението е с изтекла давност отпреди има-няма 6-7 години ;рр
Last edited by Clio on Fri Mar 05, 2004 1:11 am, edited 1 time in total.
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Thu Mar 04, 2004 11:38 pm

Last edited by turin on Fri Sep 17, 2004 7:33 pm, edited 1 time in total.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Mar 05, 2004 9:04 am

и при нас беше страхотно :) после 3 дни не можех да ходя

ние където бяхме вече не е същото, понеже го ремонтираха вече :) А иначе - малко сте позакъснели с резервациите - повечето хора си уредиха бала още от миналата година. Сега ще имате по-малък избор. При нас се обикаляше от хотел на хотел на ресторант и се питаше за оферта за бала. После се намериха най-добрите оферти и всеки клас си гласува за която му харесва. После започнаха да се карат, че еди кой си клас иска да ходи еди-къде си и няма да стъпи в това ужасно място, където ще ходим :) доколкото ми е известно това се повтаря всяка година в почти всяко училище :) Накрая всички си прекарахме супер където си беше първоначално замислено, както каза Турин - важно е настроението, не мястото :)

Рол, ако случайно от теб се иска да организираш събитието - направи си бърз самоотвод. Такава липса на отговорност няма да е похвална, но освен ако не си голям късметлия, ще си отровиш живота - достатъчно зле е, когато група от 10 човека не е решила къде ще ходи, хайде сега да видим какво става, когато групата се удесетори? :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Mar 05, 2004 9:32 am

Не се иска да организирам, от всеки се иска да даде разни предложения. Класът така и така сакс, ма слабо ме боли кой ше мрънка после, няма хора, за чието мнение да ми пука... Данке иначе.

Едит: Тънд, ние си празнуваме бала края на юни, за да са ни минали всички матури. Тогава, повярвай ми, целият град ни е на разположение ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Mar 05, 2004 9:50 am

Абитуриентски бал през юни?! Те на това му се ивка прекрасно подбран момент:Р А иначе едва ли би те заинтересувала офертата за "Ривиера" - Варна:Р Ма пък и тъпо си беше де, от друга страна:/
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Havelock Vetinari
Scholar
Posts: 123
Joined: Sat Jan 31, 2004 5:25 pm
Location: София

Post by Havelock Vetinari » Fri Mar 05, 2004 11:18 am

И аз като Рол гледам в бъдещето, но при мен вече се знае и дата, и място. Някой да е бил в Шератон?
Not the really high, creative loathsomeness of the great sinners but a sort of mass-produced darkness of the soul...
Танго

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Mar 05, 2004 12:08 pm

Май не, ма и мен ме вълнува как е там. А ти си виж личните съобщения ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Mar 05, 2004 2:30 pm

Интересен е фактът, че с Тънди сме били на един и същ абитуриентски бал, пък на мен ми беше много умряло:Р
Бяхме в сегашния Радисън през последната му година като "Гранд Хотел България". Спомените ми се свеждат общо взето до това че музиката бичеше така силно, че си общувах с останалите или влизайки в пряк физически контакт с ушите им, или пишейки в тефтерче. Иначе наистина поне дансингът беше достатъчно отделен за да не бодеш с вилицата си танцуващите около теб. А обстановката... бе, ресторант. С балони. Храната беше прилична без да е нещо особено, а десертът го сервираха чак след като се изнесохме.
Ма след като се разделихме за останалата част от нощта разбрах, че това е била по-приличната й част, де...
Бтв, за организацията на офертите имам спомени, че бяхме доста ограничени, тъй като твърде малко ресторанти бяха достъчно големи за целия випуск.
Не, бтв, Мор, Тънд, Али- какво ви грабна в баловете ви? Защото за мен това си остана просто една свръхнадценена вечер...
Last edited by Morwen on Fri Mar 05, 2004 4:04 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Mar 05, 2004 2:38 pm

Знам, че това не е от никаква полза за Рол, но все пак да се похваля - моя бал беше в Новотела в Пловдив и си беше супер яко. :D
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Icy Dawn
Merchant
Posts: 81
Joined: Wed Feb 18, 2004 8:17 pm
Location: lost in space

Post by Icy Dawn » Fri Mar 05, 2004 5:05 pm

Ами не знам дали ще ви е от полза мнение от втора ръка, ама едни приятели са си правили бала в Шератон преди 1-2 години и сега си спомнят за това само с хубаво - явно ще да им е харесало :wink:
"Във физиката броенето е като при дивите племена - едно, две, много..."

User avatar
Havelock Vetinari
Scholar
Posts: 123
Joined: Sat Jan 31, 2004 5:25 pm
Location: София

Post by Havelock Vetinari » Fri Mar 05, 2004 6:56 pm

Представи си и на мен да ми хареса! А?
Not the really high, creative loathsomeness of the great sinners but a sort of mass-produced darkness of the soul...
Танго

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Mar 05, 2004 7:06 pm

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 10:59 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests