Guild Wars Teh Game Teh Pleasure

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Feb 10, 2007 4:03 pm

Малко хора изпитват удоволствие от това да играят хийлър клас/професия. Но пък никой не отрича колко са нужни на едно парти.

Разкажете горе-долу по какъв начин се справя с гадините дервиша, парагона, асасина и ритуалиста? С какво конкретно са характерни въпросните професии? Аз смятам да си взема всичко накуп (и Факшънс и Найтфол) и ще имам възможност да си избирам от всички професии, та да ме посъветвате кое какво?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Feb 10, 2007 4:20 pm

Въобще не става въпрос за това да играеш хилър клас, а за това да можеш да хилваш себе си поне донякъде. Сега си направих и Елементалист/Рейнджър и с нея засега доста по-лесно си възстановявам живота, отколкото с месмерката.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Feb 10, 2007 4:25 pm

Аз разбрах да си Монк/нещо-си.

Месмерката ти не беше ли месмер/монк? Що не си развиеш някое абилити за по-добро възстановяване на Hit points?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Feb 10, 2007 4:27 pm

http://gw.gamewikis.org/
е твоя най-добър приятел :)

Морви - аз имам ДВА героя 20 левъл, чети внимателно :) Но пък са на Факшънс и Найтфол, където май се прави левъл по-бързо.

а за това да не умираш - ами аз се убедих, че мястото на caster класовете е зад останалите. Оставяш warrior-a да се бие, а ти седиш по-назад и правиш мизерии. Т.е - гледай да не им привличаш вниманието в началото, че да не погмат теб вместо warrior-а, който е човека с многото броня, а ти не си :) да не говорим, че като умреш после ти е по-трудно да натрупаш броя убийства за да си смъкнеш наказанието.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Feb 10, 2007 4:56 pm

@Елейн: Имам Монк, Месмер, Елементалист и един празен слот. Но играя най-вече с месмерката.
@Тънди: да де, аз уж стоя отзад, ма то с хенчове не винаги се получава както съм го мислила...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Feb 10, 2007 5:08 pm

Затова има герои.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat Feb 10, 2007 5:10 pm

да, на героите просто им нареждаш да ходят да направят нещо вместо теб :) Но за да вземеш герой още в началото трябва да скочиш направо в Найтфол
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Sun Feb 11, 2007 1:53 am

Намери си една свестна гилдия, ит огава ще станат нещата. Героите са ок, но със лимит 3 за парти, си е кофти тръпка. Ако ги бяха направили 6 за паритя щеше да е доста по-добре.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Feb 11, 2007 9:17 am

Я пак? Три за парти? Всеки играч може да слага до три героя, което означава, че двама правят пълно парти.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sun Feb 11, 2007 9:40 am

Мисля, че той искаше да каже, че ако си сам не можеш да имаш повече от 3 героя "екипирани" :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Mon Feb 12, 2007 1:32 am

ДА, имах предвид, да си направиш сам партия със умения на героите, които са удобни за твоя керъктър.
БТВ, чух че имало много големи промени по ПвП елемента на играта. Някой може лид а каже с 2 думи, че нещо ме мързи да чета уики-то.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Feb 12, 2007 10:19 am

Големи промени не, имаше два тест уикенда, с цел балансиране на скиловете. Това предимно засяга GvG/HA играчите. Иначе ако искате елате в нашия алианс, макар че сме предимно ПвП гилдии, по-лесно ще намирате помощ за изпълняване на куестове и мисии. Лидер са ни The Bulgarians - най-старата българска гилдия, която в момента е предимно ПвЕ. За инвайт търсете лидера й - BG Sleeper :D

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Feb 12, 2007 1:15 pm

Ами то май не е лоша идея да си в съюзче с някой :)

аз в неделя все пак си купих играта и вече разцъквам собствен Paragon/Warrior (голям фън, въпреки че се играе по-трудно от елементалист)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Mon Feb 12, 2007 5:04 pm

Е, и аз съм привлечен повече от ПвП елемента на играта. Но видях че са направили доста промени в ХА, и се радвам. Особенно на "Capture the FLag" картите където оставаш елиминиран само защото другия отбор има gimmicky build (holding build, etc.)
Delegat, може би ще се опитам да се присъединя към вашата гилдия, зашото мене ме изритаха за 1 месец неактивност. (университет, няма как).

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon Feb 12, 2007 5:10 pm

То в нашата гилдия няма да можеш да дойдеш, щото при нас ставаха промени и за момента не приемаме. Препоръчвам ти да идеш в The Bulgarians, за прием търси Smash Axe или Tunia Lightsoul.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests