Guild Wars Teh Game Teh Pleasure

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri May 18, 2007 2:17 pm

По-лесно ми е да искам 8к на непознат отколкото 8к на познат/приятел. Не стига, че го продавах за 8к от 8-12, както пишеше в Гуру, ама и оня ми се накара и ми го взе за 4к :(. Бла.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Fri May 18, 2007 2:27 pm

Еми именно, пускай каквото имаш за продажба в бг форума, все пак в него влизат доста хора и който каквото иска ще си купи, пък каквото остане - на пазара :lol:

Scourge
Mistborn
Posts: 1280
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:02 pm

Post by Scourge » Fri May 18, 2007 4:33 pm

Elayne wrote:Пропищявам и тука. Опитвам се да търгувам в ГВ, ама съм пълен леймър и не умея да се пазаря. А хората така ме ментят, че не е истина. Пише тука в ГВ Гуру за един меч 8-12к... продавам аз за 8к, влиза един и вика: 'как не те е срам, някой преди малко го продаваше за 4к'. КАзвам аз, че си чеквам цените в Гуру-то и съм дала най-ниската според сайта... и той ми обяснява, че бил прав и не знам си кво, накрая го продадох за 4к :( и сега се ядосвам. Имамо ще два, ще ги подаря на Misho Fallfirst and Драгъна ако реши, че иска.


Ако тръгна да се задръствам със зелени предмети някой може да си предложи услугите да ми ги продава, за да не ме ментят мене, щото очевидно съм супер смешен търговец :P.
гвгуру често е назад от актуалните тенденции. нямам представа в конкретния случай как стоят нещата, но го имай предвид.
като цяло, най-смислено е да се прекарат 15-20 минути в някой от големите центрове в следене на трейд канала. загледай какви цени се искат и предлагай въз основа на това.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat May 19, 2007 1:34 am

Мда, явно Гуру е назад с актуалното. Просто няма как за всеки предмет да съм в течение с пазара. Но ще пиша във форума ако има нещо за продан.


Днес мъчихме ритуалист боса, умря адски много пъти 10-11 може би и не дропна нищо.


Търсихме и намерихме бос асасин. Мре на нормал моуд, на хард - не. Т.е. оцелявам си с 55hp, но само SS не му прави нищо - има два монка около него.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sun May 20, 2007 12:23 pm

Асасин боса убит и в хард моуд. Падат зелени дагъри. Който от гилдията си поиска ще му дам ако паднат, за негилдийници - 3к парчето (eй току що видях някакъв да ги продава за 10к, леле...).


Lunto's Pincers са дагърите. В общи линии най-евтините елонски такива :P.

Edit: Парагон бос намерен и убит соло в хард моуд. Пуска зелено копие :). Който се поинтересува - 5.5к (The Darksong).

Едит 2: Намерих си още един уориър бос, който мога да фармя на хард моуд :P.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun May 20, 2007 7:14 pm

Мня, аз си зареждам файлове ся отначало е едно инсталвам играта след крашването миналата сдмица ;( ма стаа, след неколко дена мое се прескача свободно пак насам натам.
:ninja:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon May 21, 2007 12:24 am

Остават ми точно 11к, за да си купя Вабиански армър :twisted:. Купих си 16 рубина, 16 сапфира, имам всички материали и 14к, остава да събера още 11к, за да си купя целия сет за 25к.

После се започва събиране на пари за Radiant инсигнии, руни и бяла/черна боя :P.

С Коцето влязохме днес двамата (55/SS) в Underworld и мажехме :), паднаха две ектоплазми.

Преди това венкуишвахме с Браги и Маларията (Делегата) The Black Curtain зоната под ТоА, която се оказа особено гадна; на Браги му прекъсна Нет-а като че ли, но успяхме да довършим и без него, макар и с неговия Соуске, който си остана в партито.

Аз пофармих днес... равносметката - 1 елитен асасински том, едно зелено копие, 2 пъти зелени дагъри и 1 зелена брадва.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon May 21, 2007 10:21 am

Green items mania :lol: И е време да се научите кога да бягате :P

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon May 21, 2007 10:24 am

Delegat wrote:Green items mania :lol: И е време да се научите кога да бягате :P
аз още съм разноглед с монка :) кое по-напред... компаса, парти скрийна или какво правят лошите да гледам... А, някой го удрят, я да го хийлнем, опа, това съм аз. С рейнджъра няма нужда да гледам парти скрийна толкова и като някой от лошите тръгне да идва го набелязвам за blind забравям после за него за 10-15 секунди поне :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon May 21, 2007 10:37 am

Хехехехе, споко ще свикнеш :D Като цяло и трите неща трябва да наблюдаваш и да реагираш бързо. И най-важното е кастърите да не се набиват в предната линия, а да са между нас монковете и меле героите, т.е. да се спазва midline-а :)

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon May 21, 2007 10:53 am

За последното съм напълно съгласна, но с оглед на това, че вчера и двата уориъра бяха с мене, че и ММ-то, трябваше да атакувам първа, за да последват и те, щото са със забавени реакции. После гледах да бягам назад, но като цяло не съм свикнала много да мърдам :roll:. Виж по коментарът за тичането като сте почти уайпнали - прав си. В конкретният случай обаче зад нас също имаше група, като ме убиха обаче видях, че групата я нямаше... та, моя грешка все пак, че не бягах.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon May 21, 2007 11:04 am

Абе като в томбс - проблемът идва като нещо прескочи първата линия и дойде отзад :) понеже не стига, че трябва да пазиш танковете отпред, ами се налага да гледаш и кастърите (опа, и аз съм кастър, проблем :)). А кастърите по парвило имат и чувствително по-малко броня. Точно в такива случаи все си мисля колко е яко, че съм с Light of Deliverance, а не с Word of Healing :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon May 21, 2007 8:28 pm

мдаа ШИБАН НЕТ :evil: :evil: Уф трее вида си дигна енергията скороста на регенерирането още некак.
:ninja:

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1582
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Mon May 21, 2007 9:57 pm

Какво ползваш за енерджи мениджмънт?

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon May 21, 2007 10:42 pm

Lesser energy signet и fire атунмент. уф таман минах една мисия гаднярска мина филмчето накрая и умре некак връзката с аренанет са. ебаи безкасметието ме гони, дано поне я приеме за мината.
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests