Сериали

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Wed May 10, 2006 1:22 am

Предпоследният епизод на Призон Брейк е направо култов!! 8-)
Едвам се сдържам да не спойля!!!!

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Wed May 10, 2006 8:52 am

armageddon wrote:Всъщноста даваха последната, 13та серия, на единственият сезон на The Inside.
Да, и? Нали и аз това казах. А ако си мислиш, че сериалът е замислен като такъв с 1-ствен сезон, много се заблуждаваш. Fox са всеизвестни с прекъсването на продуцираните от тях сериали хей така, по средата, без дори да им дадат шанс да завършат по някакъв начин - Firefly, Tru Calling, Point Pleasant, The Inside, Dark Angel са само част от сериалите с печат cancelled. Ако имаш регистрация на imdb, можеш да попрочетеш форума за The Inside и ще разбереш, че на сериала просто му е теглена балтията. Fox не дават никакъв шанс на свой сериал, ако в повече от 2 серии рейтинга не хвърчи нагоре. 24 се задържа само, защото Кийфър Съдерланд му е продуцент. Дори добиващия все по-голяма популярност Prison Break са замисляли да го спират, то затова имаше и прозорец от 4 месеца м/у 13 и 14 серия.
Fox е най-гадната телевизия. Аз затва и не гледам вече bTV, то пък и има ли какво да се гледа по нея.
pulled out

User avatar
Mephistophel
Commoner
Posts: 47
Joined: Mon May 08, 2006 10:22 pm
Location: Berlin, Berlin!!!

Post by Mephistophel » Wed May 10, 2006 10:55 am

Ъм...аз понеже не гледам много телевизия(поради липса на желание) се ограничавах само до 2-3 сериала. И те бяха CSI(признавам си, че тоя от Лос Анджелес ми харесва повече) и THe Inside. Други не гледам=/
angels on the sideline again
been so long with patience and reason
angels on the sideline again
wondering when this tug of war will end

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 10, 2006 12:26 pm

Well, догледах и третия сезон на О.С. Много слаб се оказа, но, по дяволите, така свършва, че те оставя пищящ за продължение. Сто на сто такова ще има, за добро или за лошо...

Смятам наистина да мина към Prison Break-а вече.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Thu May 11, 2006 4:58 pm

Borizmeiko wrote:Предпоследният епизод на Призон Брейк е направо култов!! 8-)
Едвам се сдържам да не спойля!!!!
Аааа, баси, щях да получа инфаркт :shock: Ако си гризях ноктите, сигурно да съм ги изгризала до кокалчетата, как не напълних гащите от нерви не знам :roll: Представям си последният епизод пък какъв ще е :shock:

Voland
E'lir
Posts: 188
Joined: Thu Dec 23, 2004 11:32 pm
Location: София

Post by Voland » Thu May 18, 2006 9:54 pm

Mushu wrote:Аааа, баси, щях да получа инфаркт :shock: Ако си гризях ноктите, сигурно да съм ги изгризала до кокалчетата, как не напълних гащите от нерви не знам :roll: Представям си последният епизод пък какъв ще е :shock:
Ами, последният не е лош, ама краят малко ме разочарова...
«– Вызываю на дуэль! – проорал кот… в лапах у него оказался браунинг.»

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Thu May 18, 2006 11:15 pm

Mushu wrote:
Borizmeiko wrote:Предпоследният епизод на Призон Брейк е направо култов!! 8-)
Едвам се сдържам да не спойля!!!!
Аааа, баси, щях да получа инфаркт :shock: Ако си гризях ноктите, сигурно да съм ги изгризала до кокалчетата, как не напълних гащите от нерви не знам :roll: Представям си последният епизод пък какъв ще е :shock:
Аз бях доста впечатлен от сериала в началото, ама към края нещата вече твърде много се провлачват (главно заради сюжетните линии извън затвора, които поне за момента ми се струват доста клиширани и безинтересни). Специално последните два епизода не ме държаха в някакво невероятно напрежение, но когато свърши първият епизод от бунта и се оказа, че трябва да изляза и не мога да гледам веднага следващия, бях готов да удуша някой от яд :twisted:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri May 19, 2006 8:02 am

Ооо, за Фокс съм съгласен че са банда малоумници. И аз съм се зачитал тук таме и то защото някои от сериалите които ме кефят (по специално The Inside и Miss Match, който у нас даваха като Сватовницата) са били резнати по абсолютно малоумен начин. То и Family Guy са били резнали, но нещо чух че се били освестили и пуснали и нови серии.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Fri May 19, 2006 9:09 am

Сигурно харчат много пари за 24 и The O.C., и не им остава нищо в излишък, знае ли ги човек. Но и аз почвам да се дразня, примерно 24 вече ми става доста скучен напоследък, дано да го убият най-накрая този Джак Бауер, че май на всички почна да им омръзва. А за Prison Break напълно споделям, първите 13 епизода (преди паузата) са уникално - напрежението расте, сюжетната линия непрекъснато се развива, изскачат все нови персонажи - просто се зарибих от първите 15 минути. След паузата, обаче, нивото падна значително, и само единици епизоди отговарят на първите 13. Това важи и за финала, аз честно казано се разочаровах малко, малко тъпо излиза всичко да започва отначало. Имам чувството, че в движение са направили промени в сценария, защото ако питате мен, това спокойно можеха да са минисерии в духа на Rome или Sleeper Cell.
This signature is not yet rated

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Fri May 19, 2006 10:23 pm

Spoiler: show
Мариса умря? Миша Бартън напусна The O.C.? Време беше.

За PB не съм особено съгласна. Според мен сериала си върви съвсем добре, има накъде да се развива и не разбрах кое почва от начало. Вече са вън, със сигурност ще се измъкнат от хайката, това поне е ясно и от промото на 2-ри сезон. Промените разбира се, че са правени в движение, по начало е трябвало да бъде минисерия с Брус Уилис. На мен ми харесва как върви РВ, харесват ми героите, дано Питър Стормеър не напусне наистина - Абруци е 1 от причините да гледам РВ. Сезонът свърши перфектно, точно както 1-ви сезон на Lost, не е ли идеалния край на сезон. И като казах Lost, това е другия сериал, който гледам. Харесва ми, не ми се струва бавен и развлачен, съжалявам че така стана с Либи и Ана Лусия, но след издънките на Синтия и Мишел, просто нямаше друг начин. Няма ли кой да застреля Майкъл най-накрая? Този ме дразни ужасно още от 1-ви сезон.
Някой гледал ли е Ghost Whisperer? Що за сериал е, от името му си вадя някакви догадки, но става ли за гледане, добре ли е направен, има ли интрига?
pulled out

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Fri May 19, 2006 11:41 pm

Единственият сериал, който следя, е "Спешно отделение". Че може ли иначе? :lol: Като се замисля, сигурно има едно десетина години откакто гледах първите епизоди... И, естествено, сега със съответното следване ми е още по-интересен. :) Понякога се чудя, дали и той имаше някакво влияние върху желанието ми за бъдеща професия...
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Sat May 20, 2006 4:45 am

Не знам до колко сериалът е коректен откъм медицина, но мога да каза че един аспекто от истинският живот го е заковал - Чикагските зимни бури!!!! Бррр. Нямате си на представа, хора.

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Sat May 20, 2006 3:11 pm

За коректност откъм медицината и аз не мога нищо да кажа, тъй като нямам и най-малък допир до американската здравна система, но мисля, че е с класи над всички останаи "лекарски" сериали.
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat May 20, 2006 8:55 pm

Спешното не е лош лекарски сериал, но от лекарските най-добрият според мен е Scurbs. Той вече е с класи над останалите които съм гледал, в това число и ER.

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Wed May 24, 2006 5:25 pm

За любителите на сериали, есенната програма на по-големите канали abc, nbc, cbs, fox. На мен лично най-силно впечатление ми направи новия сериал на cbs - Smith, който е с участието на Рей Лиота, :!: Вирджиния Медсън, :!: Саймън Бейкър, Ейми Смарт, Джони Лий Милър :!: и Франки Джи. Сериалите все повече и повече набират скорост, известни актьори и още по-известни режисьори се обръщат към сериалите, не мислите ли. Все по-често виждам носители на не 1 и 2 Оскар-а да са в екипа или актьорския състав на новите (и стари) шоута. Толкова по-добре за нас, зрителите. Колкото повече, толкова повече. :D
pulled out

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests