Сериали

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed May 31, 2006 2:49 pm

ХААААА пускат пак "Напълно непознати", братовчеде Лари :)
:ninja:

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed May 31, 2006 2:59 pm

къде го пускат, балкии :mrgreen:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Wed May 31, 2006 3:34 pm

Xellos wrote:http://torrents.linkos.bg/catalogue.php ... =12&page=4

aaa летящи честмир, призраци в блока, арабела и прочее ;). мня ма не сичко има съб.
Ми аз Призраците ги имам, ама е адски тъпо ...така де, преди като съм го гледала ми е харесало, обаче сега ... :x Имам и Честмир, ма си изгубих субтитрите ..имам само на първите 2 епизода ... (нали става въпсрос за този Честмир дето е на немски, че аз нямам акаунт там и не мога да видя ?), та ако някой може да ми свали само тях и да ми ги прати ще съм вечно благодарна ^^. А наскоро си поръчах "Бенджи, Закс и Звездния принц" първи сезон, ама да видим кога ще си го получа :roll:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed May 31, 2006 3:38 pm

Aerith wrote:
Xellos wrote:http://torrents.linkos.bg/catalogue.php ... =12&page=4

aaa летящи честмир, призраци в блока, арабела и прочее ;). мня ма не сичко има съб.
Ми аз Призраците ги имам, ама е адски тъпо ...така де, преди като съм го гледала ми е харесало, обаче сега ... :x Имам и Честмир, ма си изгубих субтитрите ..имам само на първите 2 епизода ... (нали става въпсрос за този Честмир дето е на немски, че аз нямам акаунт там и не мога да видя ?), та ако някой може да ми свали само тях и да ми ги прати ще съм вечно благодарна ^^. А наскоро си поръчах "Бенджи, Закс и Звездния принц" първи сезон, ама да видим кога ще си го получа :roll:

Aй, ай, за Бенджи, Закс и Звездния принц, ако и когато го получиш какъв е шансът да го рипнеш и качиш някъде *умолително смайли*?!
Никъде го няма в И-нет, иначе досега да съм си го свалила.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed May 31, 2006 6:11 pm

По GTV ше го дават тва с братчеда от 19;30 секи делничен ден май.

Мдам бенджито и аз го искам :twisted:
:ninja:

User avatar
Vankata
Paragon
Posts: 615
Joined: Fri Dec 17, 2004 4:39 pm

Post by Vankata » Wed May 31, 2006 7:27 pm

Aerith, субтитрите за немския вариант на Честмир можеш да си дръпнеш от http://subs.unacs.bg/. Има за всички серии.
Мен лично много ме дразнят немските версии, щото швабите имат гадния навик да правят доста свободни преводи, да сменят имената (от Честмир Трънка е станал Фредерик Тренкел :evil: ) и да режат и лепят филмите както си щат (направили са 6-те серии на 11). Ма страшно нема, щото открих в един чешки DC++ хъб оригиналния филм. Сега остава да си го дръпна и да напасна субтитрите, като редактирам тъпите немски имена. После ще си го изгледам с кеф. 8-)

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Wed May 31, 2006 7:46 pm

O, мерси, мерси ..най-после ще мога да си го доизгледам ^^.

Мен ме радва немската версия ...дразни ме Фердинанд (не Фредерик :wink: ), както го наричат Честмир..но пък съм си свикнала :P А колкото до епизодите, бах забравила, че са 6 :roll: Ох, какви времена бяха ..колко сме го гледали това филмче с брат ми ...епизод не изпускахме ..въобще по онова време имаше много хубави чешки филми ...имаше един с едни парапланери, обаче така и не мога да се сетя как се казваше, че да го потърся :(

Колкото до Бенджи, дам, няма го никъде ..даже и в еМуле, което е много странно, по принцип веднага щом се появи нещо на ДВД, в еМулето веднага се появяват рип-ове, но уви ..за Бенджи още няма ...обаче не знам точно кога ще го получа ...трябва да изчакам да го заредят, че нямало в наличност в пустия Амазон, но така или иначе, когато и да е ще ми падне в ръчичките :mrgreen: дала съм си заявката.

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Thu Jun 08, 2006 6:25 pm

Другата седмица съм на сватба в София, тъй че ако някой иска нещо от колекцията ми на първа страница да свирка,докато е време :)

Ето и новите предложения:

Dark Angel с Джесика Алба - Изключително одръвящ сериал, силно препоръчителен за същества от мъжки пол. Иначе е нещо като антиутопична фантастика.

The Unit - Смесица от Спецназ и Отчаяни съпруги. Докато мъжете си играят на война, жените се борят с домашните проблеми и чат-пат изневеряват :). Доста приличен.

Thief - Минисериалче за екип обирджии. Във второстепенни роли се мяркат Линда Хамилтън и Майкъл Рукър. Хубаво ама кратко.

Всички части на Шарп със Шон Бийн, - исторически екшън за Наполеоновите войни.

Хорнблоуър - клонинг на Шарп с Йоан Гръфууд ориентиран към морските битки.

И за финал, черешката - Emperor of the sea. - Убер епична корейска драма, разказваща за живота на Джанг Бого(местният вариант на Спартак, Крали Марко....), който е върлувал из Азия, през 9-10 век.
Сериалът е сапунка, в пълният смисъл на думата, но е адски зарибителен. Пълен е с любовни многоъгълници, драма и за щастие, със солидна доза екшън. При това без залитания към китайските чудесии, като ходене по вода и летене из бамбукови горички. Все пак става дума за исторически събития. Всичко това е разпростряно на 50 и кусур епизода и е основната причина, двамата със съквартиранта ми да си говорим, предимно на корейски :)

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6926
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu Jun 08, 2006 6:29 pm

Emperor-a go iskam:)
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Sat Jun 24, 2006 10:44 pm

Гледам че в Линкос са пуснали първия сезон на Вавилон 5.
Spoiler: show
http://torrents.linkos.bg/details.php?id=47600
Всъщност половината сезон ама пише, че ще пуснат 5 сезона. За това сериалче имам някакви бледи спомени, че съм гледал няколко епизода
навремето, нo не си спомням за какво точно ставаше въпрос. Някой може ли да ми каже за какво иде реч и дали си заслужава да го тегля?

edit: благодаря ви за отделеното "внимание". Докато ви чакам (станаха 3 дни) взех, че го изтеглих
Gone for good

User avatar
Ilyena
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:35 pm

Post by Ilyena » Thu Jul 13, 2006 11:57 pm

Dark Angel с Джесика Алба - Изключително одръвящ сериал, силно препоръчителен за същества от мъжки пол. Иначе е нещо като антиутопична фантастика.
хе, oпределено доста субективно...много сладко филмче, макар че вторият сезон го развалиха и определено не само за мъже
иначе, ще добавя и Charmed,защото ми се стори че не е споменат- зарибяващ, 8! сезона, по-скоро женски тип, приятен :)
както и Kyle xY - засега малко тъпичък и
Earth Final Conflict - много тъп и не особено нов
Tru Calling също е интересен като замисъл

User avatar
Vankata
Paragon
Posts: 615
Joined: Fri Dec 17, 2004 4:39 pm

Post by Vankata » Fri Jul 14, 2006 9:49 am

Малко по-горе някои се интересуваха от този сериал:

:arrow: Benji, Zax and the Alien Prince - The Complete Series

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 14, 2006 9:51 am

Vankata wrote:Малко по-горе някои се интересуваха от този сериал:

:arrow: Benji, Zax and the Alien Prince - The Complete Series
Опа, акаунт там нямам, някой от тук пишещите обаче имаше, доколкото знам, ще можете ли да го свалите, please?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Wed Jul 26, 2006 4:09 pm

Аз взех, че се зарибих по Анатомията на Грей :) Много свежо сериалче, поне за мен. Може и да поомръзне като им се изчерпят идеите за личните им взаимоотношения. Това, което най-много ме радва е нахвърлянето на стажантите като хиени като трябва да си вземат случай и реплики от сорта: "Инфарктът е мой!"

И, от малко по-скоро гледам 4400. Доста неща се случват и е определено динамичен. Особено ме впечатли резкия скок от върви сезон (5 серии, моля ви се) към 2-ри, който пък на свой ред е 13. И снимат 3-ти... който може да е 10... Дали не са решили да направят 10 сезона?
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Thu Jul 27, 2006 12:15 am

4400 почна да ме кефи много от средата на втори сезон, като съвсем се омаза сюжета. Иначе трети сезон върви в момента, всяка неделя и е до 8-ми епизод от общо 13. Хич не е зле, макар че, залита съвсем към х-мен вече. Вероятно ще има поне още един сезон, което хич не е лошо :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests