Лицемерието

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 2:48 pm

Виж, аз съм обикновен юзър. Честно казано, смятам поведението на Станимир и Авис за заслужаващо бан.
Само че никой не ми обръща внимание, моето мнение няма такава стойност.
Факт е обаче, че много рядко има такива случаи, дали защото няма толков аупорити (не е комплимент) като вас или с този така наречен деспотизъм сме откаали хората, но е факт.

Не знам дали е криене на кирливите ризи... но има нещо порочно в цялата идея да има подобно отношение между юзъри.
По-дяволите... така се държим по интернет хора, които претеднират да са интелигентни, начетени... тогава защо се чудим защо сме в това положение не само в Бг, но и по света?
Ето го тговора.
Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 17, 2006 2:52 pm

Като триеш всичко, което не ти изнася, си режеш възможността да си поправиш грешките, защото не искаш да ги признаеш. Затова съществуват неща като кошчето, където да се хвърля всичко такова, за да може всеки да те види теб и другите що за стока сте (не говоря лично на теб, а принципно). Важи за всеки форум, но във вашия не се практикува. Затова и сте изолирани и затворени, почти нямате нови юзъри, а като се появят, не искат да се застояват. А това отношение не е такова навсякъде, но така се получава, като дадеш власт на деца...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 2:54 pm

Ок, темата бе изтрита. Всичко е ново и чисто.
Иначе... имаме кошче, само че само модовете го виждат.
Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 17, 2006 2:57 pm

Рол е прав за триенето, по принцип и аз не го одобрявам, но в случая с тази тема това може би е по-малкото зло.:(
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 17, 2006 2:58 pm

Е, темата пак е ънлокната, да видим кво ше стане оттук нататък.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 3:02 pm

Така, ако някой от вас я иска темата, имам я сейвната...
Аз ще си я запазя, като пример докъде може да се стигне.
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Feb 17, 2006 3:05 pm

Мда, е аз като човек изринал тонове откровенни лайна сътворени от близките, разчиствайки крупно количество теми, за което доста чавета не могат по някаква причина да ми простят още, честно казано тема дет е дала фира след 3-тия пост не я бавя. Обявленията си се локват след първи пост и толкоз ако има проблем. От друга страна верно тора понякога е полезен, но да не се заседява на открито.
:ninja:

User avatar
Theodelinda
Scholar
Posts: 108
Joined: Thu Feb 16, 2006 11:11 am
Location: Always around

Post by Theodelinda » Fri Feb 17, 2006 3:08 pm

Боже, като гледам какви върли спорове се разразиха тука направо не ми се мисли в действителност какви си ги спретвате, наживо :roll:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Feb 17, 2006 3:10 pm

А на живо никой не си отваря толкоз устата ;). Така де освен Рол ;).
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Feb 17, 2006 3:10 pm

Ето на, "изложихме се пред чужденците" :P

Не си съставяй мнение по този спор, моля те :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Fri Feb 17, 2006 3:13 pm

Докторът каза да не ни се смеят, че може да стане и по-зле ;)

Edit: Ама така, де, съставяй си :) Щото да знаеш, че ние така се палим за неща, които истински ни вълнуват :) Е, може би не точно "аз", но все едно, няма да се цепим на колективи сега :Р
Last edited by Clio on Fri Feb 17, 2006 3:17 pm, edited 2 times in total.
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Theodelinda
Scholar
Posts: 108
Joined: Thu Feb 16, 2006 11:11 am
Location: Always around

Post by Theodelinda » Fri Feb 17, 2006 3:15 pm

Ами изложили :lol: хубаво е че всеки си има мнение и си го отстоява ;о) а и аз няма как да си съставя каквото и да е мнение, при положение, че не знам за какво точно става въпрос :) Още повече, че в спора се ражда истината!!!
Да се върна на темата малко, останах с впечатление от цялата работа, че няма лицемери сред вас :wink: Радващо!!!

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Feb 17, 2006 3:18 pm

Мдаа,сред цялата плеяда леки недостатъци на характера върлуваша в нас май тва не е често срещано. Виж клюки зад гърба на тоя оня по малко винаги си има. :twisted:
:ninja:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Fri Feb 17, 2006 3:24 pm

хммм...ми аз сварих да попрочета туй онуй преди темата да бъде полузатрита./изчистена/унлокната наново.не мисля че има нужда от коментар освен че някои хора явно н отбират от ирония сарказъм и тем подобни похвати ама то си е за тях.
а тоя форум досега не бях го нито виждала,нито чувала...и излиза че добре сам направила...
а колкото до лицемерието,ами гадничко си е усещането щото сам изпитвала сичко на мои гръб и накрая станах и аз лицемер просто няма как,особено пак с жадната рода дет не се понася нали Хеллосчо.
и последно че стана много дълго,не мисля че някои от тук присъстващитже с нещо е заслужил такова отношение или пък някога се е държал по подобен начин така че рогуе мисля че си в грешка голяма
Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 17, 2006 3:28 pm

Ксел - нетрепващият глас на реализма:Р
И всяка втора неделя си организираме борби свободен стил, като останалия на последно място бива банват, освен че е пребит :twisted:
Не, на живо не се държим така, а и самият спор беше пряко свързан с интернет общуването...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests