Лицемерието

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 1:38 pm

Вярно, проблемен е, но поведението Veni, Vidi, Vici е неподходящо.
Той Tale добре си ги каза нещата, прочетете му последното мнението и толкова за онази тема.
Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 17, 2006 1:38 pm

Енея, понякога си мисля, че ти просто не се замисляш и си караш по инерция за спама, нали... Най-малкото трябваше да забележиш, че както ги определиха "гадженцата" на Роланд са Леара (това съм аз за сведение), а не Лорейн и Волхова, а не Волхолос.
И на кого праща съобщения? На лошата Волхова, щото си имате приказка? Пък иначе си продължаваше същото и все компанията около Роланд виновна за световното неразбирателсво...
Last edited by Morwen on Fri Feb 17, 2006 1:43 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 1:42 pm

Въпрос номер едно, защо сте с различни никове?
Въпрос номер две, защо продължихте тази глупост и простотия, така и не разбрах?
И какви бяха тия глупости със Стан на предходните страници?
Прощавай за грешките в имената.
Не, не пиша за спама.

Иначе интересно как с едно мнение отидохте на форума на рпгбг.нет, държахте се като невероятни простаци и идиоти, а накрая нищо не се промени, само дето се държахте като тях (и мен от определен момент)
Да, мнението ми е, че се държахте абсолютно, напълно и тотално неправилно.
Как аз съм се държала е нещо, което си засяга само мен.
Факт е обаче, че имах ужасно високо мнение и за теб и за Роланд.
Друг факт е, че това мнение замина някъде около трета страница.
Само иска да знам. Защо? Защо беше цялата тази дандания?
Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 17, 2006 1:51 pm

Отговор 1: И в няколко други форума съм Леара, всеки който ме познава го знае. Името ми харесва. Също както ти се смени от Роуг на Енея, така и аз от известно време се пиша Леара, а не Морвен.
Отговор2: Коя простотия съм продължила точно аз? Казах ли и дума за свирки, примерно? И между другото, голямата простоия я започнаха други хора. С нападки и злоба, а им е отговаряно само със сарказъм, като аз дори това не съм правила.
За Стан, нямам идея, но по същата логика мога да попитам кави са тези глупости на Стан предните страници, още повече, че мен ме засягаха доста пряко.
Ами някак пишеш взаимно противоречащи си неща, затова мислех, че просто продължаваш по инерция.

едит: Посочи ми кога съм се държала като глупачка и идиотка (блгодаря покорно, мила). Цитирай ми. Имам три или четири мнения и в никое от тях не съм избълвала и процент от изляното лично срещу мен, да не говорим за това срещу Рол.
Last edited by Morwen on Fri Feb 17, 2006 1:57 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 1:57 pm

Въпроса ми се отнася не само за теб, а и за Рол и третата девойка.
Иначе, наистина ми неприятно за обидните думи, но нещата са такива, каквито са.
Колкото до въпросите, благодаря за отговорите.

Нека се върнем на вече забравената тема за Лицемерието.
Image

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6925
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Feb 17, 2006 2:00 pm

Eneya wrote:Въпроса ми се отнася не само за теб, а и за Рол и третата девойка.
Иначе, наистина ми неприятно за обидните думи, но нещата са такива, каквито са.
Майко мила :shock:

Покорно извини нам простаците и идиотите, че се опитваме да общуваме (аз в оня форум само съм регнат, не помна да съм писал, но все пак). Ние толкова си можем.

Иначе, темата си се развива точно в посока Лицемерие, какъв и е проблема?
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 17, 2006 2:01 pm

Нещата са такива, каквито са. Ние сме глупаци и идиоти. Защото смятаме, че не сме заслужили оплюването си заради обявяването на една рубрика. Нека си посипем главите с пепел.

Между другото дори Волхова (която не знам коя е, макар да имам подозрения) е била главно саркастична, а не злобна. за разлика от други.
Last edited by Morwen on Fri Feb 17, 2006 2:26 pm, edited 1 time in total.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 2:09 pm

Ок.
Не твърдя, че принципно сте такива, далече съм от тази мисъл, понеже не е така.
Просто поведението ви в точно онзи случай бе такова.
Иначе, видяхте каква е реакцията на опита за общуване, какъв беше смисъла да продължите? Не се спряхте на време, което беше глупаво да.
Прави сте да очаквате нормално отношение, но след като не го получихте какъв беше смисъла да продължите? Никакъв.
Това визирам аз.
Image

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Feb 17, 2006 2:24 pm

Третата девойка съм аз, Енея. Не виждам що да не съм Волхова. И аз от известно време ползвам тоя ник по други места, но в тоя форум няма да си сменя Марфата, щото така си ме знаят хората.

Л.С.-то ти го пренебрегнах. Абсолютно преднамерено и то. Видя ми се учудващо, че прати лично на единствения човек, с когото не се познаваш лично, та малко се постреснах, да ме простиш. Пък и що да млъкна само аз? А на Тейл прати ли съобщение? Колко Л.С.-та му прати, за да му обясниш, че не е културно да нарича хората фльорци, мъстии, мъде и всякакви други такива любезни думички? И имаш нахалството и безочието да твърдиш, че се бил опитал да пише с добро, пък ние, злите Шедоуденсъри, разбираш ли, сме го обидили?

Смешката ти за правописа, Госпожице-не-мога-да-прочета-правилно-петбуквена-дума, дори няма да коментирам.

В заключение ще кажа само, че там през цялото време се подмазваше на цялата сволоч и се опитваше да обясниш колко е хуаво човек да млъкне и да се покрие, когато го наричат със всякакви обидни епитети и как всъщност по този начин се опитват да потушат спора.

А нямам съмнение, че оня Яго или какъв беше там ще затрие, както споменах и там, всичко, което сме писали Роланд, Лорейн и Волхолос (моя милост) и ще остави единствено изпълнените ви с всемирна любов кометнари. Дано го направи, да се види какви сте картинки. И не се презорвай в усилието си да заемаш страна, просто се остави на въздушните течения, дотук добре се справяш.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 2:30 pm

Марфа, да ти пейстна ли лога от канала?
Защото много трудно може да се каже, че не съм ги молила, карала, увещала и спорила с тях да спрат.
Писах и на Тейл, и на Елерина, и на Станимир, на Авис, на Алфард и Уейс... на всички писах.
Занеш ли какво ми казха?
"Ми знаем, че е тъпо, ама гледай ги кви са идиоти и ни се връзват, що пък да не го праим, като го можем"
Кога не съм можела да прочета правилно петбуквена дума? Искам цитат, все пак.

Колкото до ника, само питам, забранено ли е случайно?
И не, няма да стане така, просто защото цялата тема ще бъде изтрита.
Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 17, 2006 2:37 pm

Eneya wrote:Кога не съм можела да прочета правилно петбуквена дума? Искам цитат, все пак.
Леара
Eneya wrote:И не, няма да стане така, просто защото цялата тема ще бъде изтрита.
Типично за вашия форум - всичко, което не се харесва на някого - на боклука. Това го отличава и от форумите, в които хората обичат да пишат.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Feb 17, 2006 2:39 pm

Не твърдя, че принципно сте такива, далече съм от тази мисъл, понеже не е така.
Просто поведението ви в точно онзи случай бе такова.
Иначе, видяхте каква е реакцията на опита за общуване, какъв беше смисъла да продължите? Не се спряхте на време, което беше глупаво да.
Аз пак питам, пък това че не получавам отговор...
Какво ми беше на постовете? Лично на моите? В първата страница? Или са глупави, защото е глупаво да се опитваш да се разбереш с глупаци? Тогава заемаш два стола, като всички ни наричаш глупаци, но оставаш между нас/тях.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Fri Feb 17, 2006 2:39 pm

Добре, според теб, тази тема заслужава ли да не се изтрие?
Погледни колко боклук се изля.
Цялата идея замина, прилича само на бунище за социални и морлани отпдъци.
Но сигурно трябва да я запзим, да се вижда.
Каквото и д акажа или да направя, все не е подходящо.
Добре, кажи, ти какво би направил с тази тема?
Явно няма да я триеш, ами?

Иначе, да Морвен, оставам посредата.
От тях получавам критики, че не съм съгласна с тях, от ваша, че не се изтъпанчих да пиша и аз заяждания с тях (едва ли не).
Искам чисто и прсото да се спре това, темата да бъде почистена и толкова.
Last edited by Eneya on Fri Feb 17, 2006 2:41 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Feb 17, 2006 2:41 pm

Добре де мамицата ви, чии го дирите там сичките?
:ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 17, 2006 2:42 pm

Бих отделил спама пост по пост и бих го локнал и хвърлил в боклука, където всеки да може да го вижда, но да не пречи на темата. Триенето принципно е жалък опит човек да си скрие кирливите ризи. Само че във вашия форум господства тотален деспотизъм и всичко, кеото дори леко намирисва на по-агресивно или на заяждане, ОСОБЕНО с бате Яго, бива изтрито на мига от него. Що да търпим критика, в крайна сметка, като можем да я затрием? Ей тва ви прави хлапенца, както и фактът, че го търпите и дори го смятате за правилно.

Едит: хехе, човекът поне направи това, което трябваше, па макар и да затри останалото - остави първия пост и заключи. Има тъмбс ъп от мен.
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests